İki katlı, 3 yatak odalı ve 127 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile klasik bir evin planı

Bugün size getirdiğim planı gerçekten beğendim. Kesinlikle yılın son günü. Bu, sadece 127 metrekarelik iki katlı, üç yatak odalı bir evdir. Bence yeterli alan, sitede yayınlanan diğer planlarda olduğu kadar orantısız değil.

Mevcut olmayan, iyi bir en-suite banyo. Ancak üst kattaki ana banyonun büyüklüğünü hesaba katarsak, muhtemelen kaçırmazsınız. Buna karşılık, zemin katta, tam bir banyo olmasa da, bizi kesinlikle beladan kurtaracak başka bir banyo var.

İki katlı, 3 yatak odası ve 127 metrekare ile zemin kat planı klasik ev

Zemin kat planından da görebileceğiniz gibi bir arabalık garajımız ve geniş bir oturma odamız var. Banyonun konumu (ve içindeki çamaşır odası) ilginç, garajın yanında, erişilebilir, ancak büyük bir mahremiyetle, sosyal banyolarda genellikle eksik olduğunu hissettiğimiz bir şey. Mutfak ve yemek odası, oturma odası alanından ayrıdır, ancak büyük açıklıklarla birbirine bağlanarak yarı açık bir konsept görünüm verir.

İki katlı, 3 yatak odası ve 127 metrekare ile üst kat planı klasik ev

Üst kat basit, ancak bunun için daha az ilginç değil. Oldukça geniş üç yatak odası, beklendiği gibi ana yatak odası biraz daha ve büyük bir banyo var. İkincisi büyük bir küvet, duş ve büyük bir lavaboya sahiptir. Çoğumuz için mükemmel olduğunu düşünmek için bir bide eksiktir, eminim ki herhangi bir mimar veya inşaatçı onu sorunsuz bir şekilde ekleyebilir.

Ne düşünüyorsun? Onlar hoşlanıyor? Herhangi bir değişiklik yapar mısın?

Bitirmek için, başlamak üzere olan bu yıl içinde tüm hedeflerinizi gerçekleştirebilmenizi ve sizi sevdiklerinizle çevrili bulabilmenizi diliyorum …