İki katlı, 3 yatak odalı ve 172 metrekarelik konforlu evin kat planı Ücretsiz Ev Planları

Bu evi gerçekten beğendim. Hem dağıtımı hem de gelecekte bodrum katında inşa etmeye devam etme olasılığı için (bunu yapmaya karar verirsek). Genel olarak bana harika bir tasarım ve oturmak için oldukça rahat bir ev gibi görünüyor.

zemin kat} üç yatak odalı konforlu ev

Küçük bir verandadan geçtikten sonra eve giriyoruz. Salon, solda mutfak, ön tarafta merdiven ve oturma odası ve sağda yemek odası ile çerçevelenmiştir. İkincisi, tuvalet veya sosyal banyo ve çamaşır odası ile bir koridor ile bağlanır.

Sol tarafta bir bar / kahvaltı barı olan büyük bir mutfak var. Bunun yanında tamamen açık büyük bir alanımız var. Harika oda. Oturma odamız / aile odamız / tv odamız / vb. Bir köşede şöminemiz ve arkada bir galerimiz var.

Sağa dönersek, ana odaya erişebiliriz. Geniş ve rahat. En-suite banyolu ve gömme dolaplı. Bu yatak odasında diğer odalardan ayrılarak elde edilen mahremiyet ilginçtir.

üst katta üç yatak odalı konforlu ev

Üst kat sadece evin doğru alanını kaplar. Biri balkonlu ve ortada bir banyo olmak üzere iki yatak odamız var. Bu alanda daha fazlasına ihtiyacımız yok.

üç yatak odalı bodrum rahat ev

Bodrumun nasıl ortaya çıktığı ilginç. Genellikle bodrum katı olan bir plan yayınlamıyorum, çünkü bunları genellikle bu ödemeler için oluşturmuyoruz. Ama burada, gelecekte “çıplak” bir bodrum katından başlayarak, tam bir yatak odası ve hatta istersek bir daire bile inşa edebileceğimizi gösteriyor.