İki katlı, iki yatak odalı ve 54 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile modern bir sahil ev planı

dubleks ev mimari projeleri , avrupa konutları yamanevler daire planları , ev planlar , bahçeli müstakil ev projeleri , 2 kat ev projesi , küçük dubleks ev projeleri , 200 m2 dublex ev planları , avrupa konutları daire planları,

Sahil evi genellikle rahatsız edici dağılımlara sahip olmak için günah işliyor, durum böyle değil. Küçük bir ev olmasına rağmen, güzel bir tatil geçirmek için yeterli alana sahip, çok iyi bir dağıtımımız olduğunu görebiliyoruz. İki katında bize 3 veya 4 kişi için rahat bir alan sağlayan iki oda görüyoruz (iki banyolu olması bu konuda çok yardımcı oluyor). Ayrıca açık alan, ızgara / garaj tarzı bize arkadaşlarımız ve ailenizle paylaşmak için çok güzel bir yer veriyor.

İki katlı ve iki yatak odalı sahil evi

Eve giriş, görülebileceği gibi, mangal alanı veya garajdan geçtikten sonra ortadandır. Girişte salon, öndeki banyo ve çamaşır odasına, soldaki yatak odalarından birine ve sağdaki sosyal alana (mutfak ve oturma / yemek odası) girmemizi sağlayan bir koridordan biraz daha fazlasıdır. Bu alandan bizi üst kata çıkaran merdivenlere ulaşıyoruz. Bu sosyal alanın çok yüksek tavanlara sahip olması ilginçtir, bu da bize daha büyük bir ferahlık hissi verecektir.

üst kat planı İki katlı ve iki yatak odalı sahil evi

Üst kat çok basit. En-suite banyolu bir oda ve bundan biraz daha fazlası. Zaten daha fazlasına gerek yok.

Bu ev hakkında ne düşünüyorsun? Ben özellikle çok beğendim. 54 metrekare olmasına rağmen geniş bir yaşam alanına sahip, bu alana garaj – barbekü – ızgara (ya da ne demek isterseniz) için fazladan 50 metrekare eklersek çok ilginç bir yapı buluyoruz.