İki katlı, iki yatak odalı ve 86 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile modern ev

Düzen garip olsa da bu ev dikkatimi çekmeyi başardı. Cephe şüphesiz çarpıcı ve terasın heybetli olduğunu söyleyebilirim. Bence yaşam alanı en iyisi değil, biraz geliştirilebilir ve metrekare maksimize edilebilir, ancak inşa edebileceğimiz birkaç metrekareden en iyi şekilde yararlanma ihtiyacımız yoksa bu harika bir inşaat seçeneği olabilir.

iki katlı ve 86 metrekare zemin kat planı evi

Öndeki planda da görebileceğimiz gibi tamamen izole edilmiş bir salonumuz var. Bu da bize daha fazla mahremiyet sağlıyor. Salondan çıktığımızda, bu kattaki yatak odası sakinlerine değil, kullanacak misafirlere de biraz mahremiyet sağlayan bir konumda, banyonun önünde küçük bir koridorumuz var.

Oturma odası oldukça küçük. Yatak odası tam olarak doğru boyuttadır. Mutfak biraz daha büyük ama entegre bir yemek odası var. Bu alanda, oldukça gizli bir yerde bizi üst kata çıkaran merdivenlerimiz var.

iki katlı ve 86 metrekare ile üst kattaki evi planlayın

Bu seviyede sadece bir yatak odamız var. Ebeveyn banyosu ve geniş bir terası olan oldukça büyük, ancak çok büyük değil. Örneğin yaz aylarında bu terasta kahvaltı yaptığımı, gün doğumunu izlediğimizi, iş günü için kendimizi enerjiyle doldurduğumu hayal ediyorum.