İki katlı, üç yatak odalı, 169 metrekarelik modern ev Ücretsiz Ev Planları

Bu evin cephesi harika. Taş, ahşap ve cam, öne çıkan ve yüksek kaliteli yapıdan bahseden malzemeler. Bu malzemelere saygı duymak gerçekten gerekli değil ve en önemlisi dağıtımdır ki bu da bir evi konforlu kılan ya da yapmayan …

Cephede fark etmemiş olabilirsiniz, ancak ev birkaç kat üzerine inşa edilmiştir. Bir bodrum katı olacak şekilde tasarlandı, sonra zemin seviyesinde garajımız var. Biraz daha yukarıda, yarım kat merdiven olacaktı, evin ana katına sahibiz ve her şeyden önce yatak odalarının seviyesine sahibiz.

Modern üç yatak odalı ev zemin kat planı

Gördüğümüz gibi, ana kat, mutfak ve yemek odası yaşam alanından biraz ayrı olacak şekilde yarı açık bir konseptte dağıtılmıştır. Bir vurgu, salon veya fuayedir … tüm evler bu kadar kullanışlı alana sahip değildir. Tuvalet ve çamaşır odası doğrudan oturma odasına açılıyor, bu gizlilik sorunları nedeniyle bizi rahatsız edebilecek bir şey, ancak konum bize oldukça iyi bir his vermeyi başardı diye düşünüyorum. Garajdan giriş doğrudan bodruma çıkan merdivenlerin ortasına çıkar.

Modern üç yatak odalı ev üst kat planı

Üst kat basittir, ancak geniş ve aydınlık alanlara sahiptir. Önde iki yatak odamız var. Bunlardan biri, ana oda, gömme dolaplı. Arkada bir yatak odası ve görünüşe göre büyük ve rahat ana banyomuz var. Bu seviyede bir ebeveyn banyosu olması harika olurdu… ama kare görüntüleri yeterli değil.

Yapılması çok pahalı olmaması gereken bir diğer değişiklik de garajın üzerine bir oyun odası veya benzeri bir şey inşa etmektir. Bizi üst kata çıkaran merdivenlerin sahanlığından bu odaya giriş yapardım.

Ne düşünüyorsun? Bu uçağı beğendin mi?