İki katlı, üç yatak odalı ve 141 metrekarelik Ücretsiz Ev Planlarına sahip kompakt ev

Ev plani , 3 katlı villa projeleri , 150 m2 dublex ev projeleri , 2 katlı müstakil ev projeleri , iki katlı betonarme ev modelleri ve planları fiyatları , ahşap ev planları , 100 m2 dubleks ev planları , 60 m2 ev planı , 150 m2 dubleks ev planları ,

İki katlı bu üç yatak odalı evin planlarını gördüğümde aklıma gelen ilk şey kompakt sıfat oldu. Görünüşe göre geniş, oldukça rahat, ancak birçok metrekareyi israf etmiyor ve oldukça rahat bir yerleşime sahip. Cepheden (resimde gösterilen değil) ikna olmadım, planı görürsek, o bölgede neredeyse hiç penceremiz olmadığını görebiliriz. Bunu biraz daha hoş hale getirmenin bir yolunu bulurdum.

Zemin kat planı İki katlı ve üç yatak odalı ev

Zemin kat planında da görebileceğimiz gibi, içeri girdikten sonra kendimizi oldukça geniş bir salonda buluyoruz, bir tarafta merdivenlere ve “makineli” bir odaya giriyoruz, bu odayı bir ofise dönüştürürdüm. çok daha çok yönlü bir bitkiye sahip olunacaktır. Fuaye alanından çıkarak yarı açık konseptli bir alana giriyoruz, banyonun konumu çok iyi saklandığı için ilginç. Bu alanda oldukça geniş bir mutfağımız, küçük bir yemek odamız ve büyük bir oturma odamız var. Bu ortam iki kapı ve pencereden dışarıya açılır.

ev plani , 3 katlı villa projeleri , 150 m2 dublex ev projeleri , 2 katlı müstakil ev projeleri , iki katlı betonarme ev modelleri ve planları fiyatları , ahşap ev planları , 100 m2 dubleks ev planları , 60 m2 ev planı , 150 m2 dubleks ev planları ,

Üst katta bizi üç yatak odası ve ana banyo arasında dağıtan bir koridor var. Bu kattaki yatak odaları çok geniştir ve birden fazla kişiye hizmet verebilir.

Gördüğünüz gibi, birkaç ilginç fikre ve bazıları çok iyi olmayan detaylara sahip “kompakt” ama geniş bir yapı. Bu ev hakkında ne düşünüyorsun?