İki katlı, üç yatak odalı ve 145 metrekarelik Ücretsiz Ev Planlarından oluşan ev planı

Bugün getirdiğim ev planları oldukça klasik. En azından yatak odalarının dağılımı ne kadar. Bilirsiniz, binanın iki yanında, ortasında banyosu olan iki yatak odası. Ayrıca üst katta fazladan bir yatak odası ve başka bir banyo var. Sosyal alan daha modern ve açık… son derece moda olan harika bir açık konsept ortam.

Zemin kat planı üç yatak odalı apartman

Planda da görebileceğimiz gibi, sağda kahvaltı barlı mutfak, arkada şömineli oturma odası ile geniş bir açık konsept alanın bir parçası olan yemek odasına doğrudan giriyoruz. Sağda ve arkada kapalı galeri tipi alanımız var, bu da mangal veya mangal yapmak için bir yer olarak hizmet veriyor. Oturma odasından bizi üst kata çıkaran merdivenlere erişiyoruz.

Evin özel alanına yemek salonundan giriyoruz. Banyosunda büyük bir küvet bulunan iki yatak odamız var. Banyoda iki kişilik bir lavabo ve ayrı bir küvet ve duş … Bu kadar geniş alanla, onu daha da kullanışlı hale getirmek için ikiye ayırmanın bir yolunu bulabilirdiniz.

Üst katta üç yatak odalı apartman planı

Üst katta orta boy bir yatak odası ve bir banyo var. Ekstra uyku alanımızın yanı sıra çok iyi çalışabilen açık bir çatı katı alanımız da mevcuttur. Misafir yatak odası tipi. Veya bir ev ofisi olarak.