İki katlı, üç yatak odalı ve 183 metrekarelik bir ahşap ev planı Ücretsiz Ev Planları

Bugün getirdiğim evin, onu çok ilginç kılan bazı detayları var. Bunların arasında açık konsept tasarımlı bir uçak olduğunu vurgulayabiliriz, son zamanlarda çok moda olan bir şey. Plana eşlik eden resimde de görebileceğimiz gibi ve aynı dağıtımda bir sahil evi olarak tasarlanmıştır, ancak diğer durumlara da iyi uyum sağlayabilir, örneğin arka bahçenin görüntüsüne öncelik vermek istediğimiz büyük parseller (ve burada hayal ediyorum bu ev, gölü olanlardan biri bir ülkede inşa edilmiştir).

İki katlı, üç yatak odalı ve 183 metrekarelik ev planları

Planlarda, ön tarafta zemin katta ortada bir koridor bulunan iki odamız olduğunu görebiliyoruz, bunun oldukça kabul edilebilir sonuçlarla bir salon / fuaye işlevini yerine getirdiğini görüyoruz. Buradan devam ederek bu kattaki iki yatak odasına ve ardından bir dolaba (benim için çok faydalı) ve merdivenlerin altındaki bir saklama alanına erişiyoruz.

Biraz daha banyomuz, bizi üst kata çıkaran merdivenler ve daha önce bahsettiğim açık konsept ortamımız var. Burada sağ tarafta oturma ve yemek odası olarak kullanılmak üzere tasarlanmış geniş bir alan görüyoruz. Sol tarafta kahvaltı barlı bir mutfak var.

Bu noktada, çamaşır odasının nasıl yerleştirildiğine dikkat etmek ilginçtir. Mutfağın yanında, kullanımı oldukça rahat, ancak ortamın geri kalanından çok iyi gizlenmiş.

Üst katta sadece ana odamız var. Zemin kata balkon tipi bir koridordan geçilerek ulaşılır. Bu oda, oldukça geniş bir gömme dolaba sahiptir. Ama banyo evin diğer ucunda, bu yüzden onu kullanmak için odadan çıkmalıyız.

Bu uçak hakkında ne düşünüyorsun? Onlar benden hoşlanır? Yorumlarınızı bekliyorum.