İki yatak odası ve 72 metrekare ile modern ev

Yıla sağ ayakla başlamak için ödemelerimde de söylendiği gibi bulduğum bu haritayı paylaşmak istiyorum…. Benim için yılın ilk iş gününde başladığı, yani bugün 4 Ocak’ta, birkaç günlük bir tatilden geldiğimizi belirtmek gerekir, bu da daha coşku ve enerji ile başlamamıza yardımcı oldu. Umarım yılın çok iyidir. Neyse, planı görelim.

Bu tasarımı, plan yapan ve satan bir Brezilya sayfası / şirketi olan soprojectos’ta buldum. Sadece daha fazla seçeneğiniz olması için paylaşıyorum ve bir uçak satın almak istiyorsanız, onları ziyaret etmekten çekinmeyin, ancak diğer ülkelerle nasıl başa çıktıklarını bilmiyorum, İspanyolca konuşsalar bile 😉

72 metrekarelik modern ev planı

Gördüğünüz gibi tek katlı bir yapı, sağ kanatta iki yatak odası ve iki banyosu var, mutfağın yanında, sağda da sorunsuz bir oda daha ekleyebiliyorsunuz, sanırım bir Aşamalar halinde inşa etmek için çok ilginç bir ev, hatta tek kişilik bir yatak odası ve bir banyo ile başlayabilir ve ardından gerektiği gibi ekleyebilirsiniz.

Sol tarafta, önümüzde araba için bir alan, daha sonra yemek odası ve oturma odasını içeren, çok büyük olmayan, ancak 6 kişilik sorunsuz alanı olan açık bir konsept alanı var. Mutfak ayrı, ancak birkaç küçük değişiklikle yemek odası ve oturma odasını tercih edersek açabiliyoruz. Çamaşır odası evin arka tarafında, bir çeşit galeride açık.

Bu yapının ilginç yanı, 8 metre genişliğinde ve 20 derinliğindeki bir alana mükemmel bir şekilde uymasıdır. Bence en iyisi, daha rahat ve daha fazla bahçeye sahip olması için en az 9’a 25’e sahip olmaktır, çocuklarınız olduğunda çok gerekli bir şey.

Ne düşünüyorsun? Onlar hoşlanıyor?