İki yatak odası ve 78 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile modern kabin

Bu kulübeyi dağlarda inşa etmeyi hayal ediyorum. Yılda birkaç hafta ve kalanını kiralayarak kullanmak. Yılın her günü yaşamanın ideal olduğunu düşünmüyorum, yanılıyor olabilirim ama günlük koşuşturma için pek de rahat görünmüyor. Ama tatilde birkaç hafta geçirmek mükemmel görünüyor, bu yüzden paylaşmak istedim.

Buna karşı gelebilecek iki yatak odası var, ama oldukça genişler, bence 4 kişiye mükemmel hizmet verebilir ve oturma odasında çekyatımız varsa 5 veya 6 olabilir. En ilginç şeylerden biri galeri. Bu da bizi manzaranın ve iyi arkadaşlığın tadını çıkararak rahat bir öğleden sonra geçirmeye davet ediyor.

modern kabin planı

Eve girerken planda da görebileceğimiz gibi salon olarak çalışan bir koridordayız. Ön tarafta ana yatak odasına giriyoruz, sol tarafta evin tek banyosu var ve sağ tarafta ise depo tipi kiler geçildikten sonra bizi evin sosyal alanına götüren koridor devam ediyor.

Sosyal alan, mutfak, yemek odası ve oturma odasından oluşan harika bir açık konsept ortamdır. İkincisinin büyük cam kapıları, yapının öne çıkan özelliklerinden bir diğeridir.

Tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlar hoşlanıyor?