Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

İlhama ihtiyacınız var mı? Grafiti ile iç dekorasyon

Bu Haber 07 Aralık 2020 - 23:41 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

Bugün, blogumuzda bir an için daha geleneksel fikirlerden yola çıkıyoruz. iç dekorasyon yeni ve orijinal alanları keşfetmek süslemek evler, yerel ayarlar sen Ofisler. Bugün dış ile iç mekanı, sokağı evle birleştirmek için sokağa çıkıyoruz. Bugün size birden çok şey getiriyoruz evleri dekore etme fikirleri ile duvar yazısı.

Kesinlikle bir dekoratif stil belli bir dereceye kadar ihtilafla (savunucuları buna sanat ve aleyhtarlarına vandalizm diyor). Bununla birlikte, ihtilaftan bağımsız olarak, bu alanı keşfetmekten vazgeçmek istemiyoruz, çünkü deneyimlerimizden biliyoruz ki, onu bir bükülme yaparak, bizi çekeceğini asla düşünmediğimiz şeylerden bile harika sonuçlar elde edilebilir.

Doğru, a priori, duvar yazısı için daha fazla oyun verebilir mağaza dekorasyonu, restoranlar ve ofisler evlere göre. Tesislerde, iç dizayn çünkü içlerinde yaşamayarak ve çok az zaman harcayarak, aradığımız şey kesinlikle orijinal, merak uyandırıcı, şok edici veya bu norm dışı bir şey. Ne de olsa istediğimiz zaman ayrılabileceğimizi biliyoruz. Zamanında evleri dekore et Öte yandan, durum aynı değil: zamanımızın büyük bir bölümünü bunlarla geçirerek, daha muhafazakar olma eğilimindeyiz ve genellikle yeniliğe veya “bizi yorabilecek” bir şeye o kadar açık değiliz.

Ancak korkmak için bir sebep yok, bu alanda da diğer alanlarda olduğu gibi, etkisine uyum sağlamamıza ve yumuşatmamıza imkan veren unsurlar var. duvar yazısı. Bunları basitçe bir grafiti sanatçısının imzası veya sadece soyut bir metin olarak düşünmek hata olur. Bizim durumumuzda, özünü yakalamak ve onu dekor genel. Bu grafitilerin kökeninin sokakta olduğunu ve her zaman kent mobilyaları üzerine yapıldığını unutmamalıyız. Bizim durumumuz yaşanabilir bir iç mekan yaratmak olduğu için farklı, bu yüzden amacımız garaj gibi görünmeden kentsel bir dokunuşa ulaşmak olacak ;-).

Bu stili bizim iç tasarım projesi aşağıdakilerden herhangi birini takip ederek yapabiliriz grafiti ile süsleme fikirleri:

1. Kullanma benzer renkler kalanın geri kalanı için. Örneğin beyaz, siyah ve gri renklerde tarafsız ortam.

2. Tuval üzerinde, sanki bir resim. Bu şekilde grafitinin alanını sınırlandırır ve bağlamından arındırırız. Etki daha az “agresif” olacaktır.

3. İstihdam canlı renkler daha nötr olması gereken odadaki tüm unsurlardan sıyrılmak. Bu şekilde duvar yazısı kahramanı olacak dekor.

4. Onlar için grafitinin çeşitlendirileceği ve küçük kısımlarla sınırlı olacağı tek bir duvar ayırmak. Hepsi yumuşak tonlarda, böylece bir bağlantı linkine sahipler.

5. Onları boyamak mobilya, sadece en cesur olanlar için uygundur.

6. Tür komik, bir hikaye anlatmak (örneğin bir ofisin duvarlarını dekore etmek için idealdir.

Bu şekilde sevdiyseniz evleri grafiti ile dekore etaşağıda size bıraktığımız görselleri görmekten vazgeçmeyin. Taraftar mısınız yoksa hakaret mi ediyorsunuz?

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Grafiti ile dekorasyon

Üzerinden: arqmasdeco.blogspot.com | busydoor.com | clickinteriores.com | culturadeco.com | indopic.com | krusto.ru | milideas.net | monkeyb.es | murea.es | omegshop.com.ua | pckoloji.com.tr | reformasobrasmad.com | tattoodonkey.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

5