Işıklı tipografi ile dekorasyon fikirleri

Bugün bu yazıyı size vermek için adamak istiyoruz dekorasyon fikirleri ışıklı tipografi ile en sevdiğimiz dekoratif kaynaklarımızdan biri.

Daha önce başka durumlarda gördüysek nasıl evleri dekore etmek ile tipografik viniller, vücut harfleri, mobilya bir alfabe şeklinde, tipografide tekstil veya farklı tipografi kullanarak yaratıcı kullanımlarBugün bu grafik tasarım kaynağının aydınlatmaya uygulanmasını göreceğiz.

Evleri dekore edin ışıklı tipografi ile tabii ki diğer seçeneklerden biraz daha fazla teknik gerektirir. Bu durumda, mesajımızı yerleştirmek için bir delik veya düz bir duvar olması yeterli değildir: önceden duvardaki bir ışık noktasını kaldırmamız veya bu başarısız olursa, cihaz tarafından görülmemek için mümkün olduğunca yakın bir fişe sahip olmamız gerekecek. kablolar. Bu tür bir dekorasyonun, endüstriyel tarz Y nostaljik, burada veya orada birkaç kablo gördüğümüz gerçeğiyle ilgili bir drama yapmamamıza izin verir (bunun yerine düzgün bir şekilde düşünülemez) minimalist tarz), ancak yine de, ne kadar az kablo olursa o kadar iyi görebiliriz, bu nedenle «mektup duvar lambalarımızı» duvara yerleştirmeden önce yapılan iyi bir önceki aydınlatma çalışması, daha iyi bir sonuç elde etmemize yardımcı olacaktır.

Nasıl dekorasyon fikirleri Işıklı tipografi ile farklı seçenekler seçebiliriz: Örneğin, Noel ağaçları üzerine yerleştirmek için kullanılan tipik şeritlerin uzun şeritlerini kullanabilir ve bir cümle oluşturmak için onları deforme edebiliriz. Bir başka ilginç ve yaygın olarak kullanılan seçenek, gömülü ampullerle büyük gevşek metal harflerle süslemektir. Ayrıca ince flüoresan ışıklarla özel ifadeler yapabilir veya arkadan aydınlatan kalıp kesim harflerle büyük paneller oluşturabiliriz, böylece ışık harflerin bıraktığı boşluklardan görünür. Son olarak, tamirci isek, DIY ve kağıt lambaların üzerine mektuplar veya mesajlar boyamak (ki bu da çok ucuzdur, sonuç çok iyi olmadığında onlardan kurtulduğumuz için üzülmeden pratik yapmamızı sağlar).

Tabii ki, tipografik aydınlatma genellikle dekoratif ışığın etkisini yaratır, yani genellikle tüm odayı iyi aydınlatmaz, bu nedenle diğer genel ışık türlerine (fotoğraf, tavan lambası, destek lambası vb.) Güvenmek zorunda kalacağız. )

Her durumda, her zamanki gibi, size birkaç tane bırakıyoruz dekorasyon fikirleri İlhamınız için ışıklı tipografi ile.

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-01

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-10

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-02

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-04

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-05

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-06

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-07

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-08

dekorasyon-ile-tipografi-aydınlatma-09

Üzerinden: crafterholic.blogspot.com | designinspiration.com | shelterness.com | graphicdirt.com | designcollector.com | myscandinavianhome.blogspot.com | styleofdesign.com | paseoner.com