Kullanımı Kolay Oluk Temizleme Maliyet Hesaplayıcı

Olukların temizlenmesi

Sağlam vücutlu çoğu insan olukları temizleyebilir ama kabul edelim, tehlikeli olabilir. Birkaç yüz dolar karşılığında bir hizmet kiralayabilecekken neden riske atasınız ki? Cidden, her yıl birçok insan merdivenden düşerek ağır şekilde yaralanıyor. Eğer yedek yüzünüz varsa, burada bir oluk temizleme hizmeti kiralamanın kabaca ne kadara mal olacağını öğrenin.


Olukları temizlemek, birçok insanın kendi başına yapabileceği şeylerden biridir, ancak şık oluk temizleme maliyeti hesaplayıcımızda göreceğiniz gibi, hepsi o kadar pahalı değil. Birkaç yüz dolarla kendinizi 3 ila 6 saatlik tatsız iş ayrılıklarından kurtarabilirsiniz.

Mesele şu ki, birçok insan merdivenleri o kadar iyi geçemez. Aslında, hareket kabiliyeti yüksek kişiler de merdivenlerden zarar görebilir. Riskli bir iş.

Bunu alın – ABD’de her yıl 126.000 kişi merdivenden kaynaklanan yaralanmalar için acil servise gidiyor ve 300 kişi ölüyor [source: nachi.org]. Bu çok fazla yaralanma.

Bir oluk temizleme hizmeti ödeyeceğiniz yaklaşık maliyeti hesaplamak gerçekten çok basittir. Doğrusal ayak başına yaklaşık 1 ila 2 $ arasında kaynar. Tek katlı bir ev için 1 $ ve iki katlı bir ev için 2 $ ‘a kadar. Ancak, evinizin karmaşık bir çatı tasarımına sahip olması durumunda, daha pahalıya mal olabileceğini unutmayın.

Mesele şu ki, çok pahalı değil. Ama yine de, yapılması o kadar da zor değil – sadece zaman alıcı.

İşte hızlı n ‘kirli oluk temizleme maliyeti hesaplayıcımız.

Doğrusal ayakları hesaplama

Gördüğünüz gibi, ne kadara mal olacağına dair bir fikir edinmek için, kabaca ne kadar doğrusal fitlik olukunuz olduğunu bilmeniz gerekir. Eviniz temelde bir dikdörtgen veya kare ise, anlaşılması oldukça kolaydır. Aslında, muhtemelen bir teklif beklemekten daha iyi olursunuz çünkü bir malikaneniz yoksa, diğer ev tadilatı işlerine kıyasla size o kadar çok para harcamaz.

İşte birkaç saatlik kirli işten tasarruf etmek için.

İlişkili: Oluk değiştirme maliyeti hesaplayıcı

Tüm ev geliştirme hesaplayıcılarına geri dönün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir