LED aydınlatma

zmr aydınlatma , leday aydınlatma , vestel aydınlatma , 60×60 led panel kaç m2 aydınlatır , led ışık kaç watt , blacklight aydınlatma , eğimli tavan aydınlatma , real led aydınlatma , leday led aydınlatma , gıda çarşısı led aydınlatma , ostim led aydınlatma , dış cephe ışıklandırma modelleri , osram karaköy , set led aydınlatma,

LED teknolojisi birkaç yıl önce piyasada sadece birkaçının karşılayabileceği fiyatlarla ortaya çıktı ve ayrıca şunu da söylemek gerekir ki, sonucu açısından bazı eksikliklerle, ancak modern teknolojide her zaman olduğu gibi, bu çoktan değişti ve Today LED aydınlatma herkese açıktır.

Ek olarak, bu lambaların performansı, artık alıştığımız halojen lambaların sıcak ışığından kolayca farklı olmayan aydınlatma armatürleri olacak şekilde geliştirildi.

Tüketimin geleneksel bir lambadan önemli ölçüde daha düşük olduğuna dikkat etmek önemlidir: aynı sayıda lümen elde etmek için bir LED lamba 4W tüketirken halojen eşdeğeri 50W tüketir, ilkinin fiyatı doğrudur. biri ikincisinin iki katı, ancak düşük tüketimi ve uzun süresi, bu küçük ilk yatırımın ilk aylarda amorti edilmesi ve lambanın kullanım ömrünün sonunda önemli ölçüde enerji ve ekonomik tasarruf anlamına geliyor.

Bu nedenle her geçen gün daha fazla tüketici evlerinde LED teknolojisini tercih ediyor ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırma çabasında Reformed, her odada gerekli olan aydınlatmanın hassas bir şekilde hesaplanması ve değerlendirilmesi ile başlayan bu eksiksiz hizmeti sunuyor. her durumda en uygun çözüm.

Bu anlamda piyasada hem asma tavan varsa gömme lamba, eksik ise yüzey armatürü yerleştirmek için modeller olduğu unutulmamalıdır.

Kısacası, LED teknolojisi elektrik faturanızın maliyetinde büyük tasarruf sağlar, sürdürülebilir, ekolojik ve çok dekoratif ve zariftir, bir lambadan daha ne isteyebilirsiniz?