masa duvarını dekore etmek için düşük maliyetli fikirler

Bugün bu yazıyı, evde uzun saatler boyunca çalışarak geçiren ve evinizde manzara değişikliğine ihtiyaç duyan herkese adadık masa duvarı. İster bilgisayar bilimcisi, blog yazarı veya öğrenci olun, ders çalışmak veya çalışmak için uzun saatler harcıyorsanız, size duvarınızı canlandıracak ve hayatınızı zorlaştırmadan kişisel ve orijinal bir dokunuş katacak birkaç teklif sunuyoruz.

sıra çalışma alanının temel bir parçasıdır ve ön, Değişim için haykıran ebedi, durağan ve sıkıcı duvar, bu alanın iç tasarımının kilit bir parçası. Süslemek için, farklı stil ve kullanımlara sahip, DIY veya el yapımı gibi birçok düşük maliyetli seçenek vardır.

En yaygın seçenek masa duvarını dekore et aynı satırın farklı çerçeve ve tabakalarını birleştiren raflarda duran resimlerle yapmaktır. Bu, sadece çalışmak için o alandan ödün vermeden bir masa alanını oturma odasına veya oturma odasına entegre etmemize olanak tanır. Büyük, simetrik lambaların kullanılması da bileşimin sabit ve çekici olmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, aşağıda göreceğimiz birçok başka seçenek var.

Masanın üzerinde duran resimler ve resimler

Tarzınız rahat ve sıcaksa, farklı birleşik öğeleri doğrudan masanın üzerine yerleştirebilirsiniz, bu da bu alanı daha rahat ve dinamik hale getirecektir. İle oluştur maxi elemanları Çok kolay ve çekici olacak. ucuz: Gibi sadece basit bir büyük resimle kompozisyonunuzun ekseni, delik açmadan çekici bir cephe oluşturarak fotoğraflar, eskizler veya en sevdiğiniz illüstrasyonlarla birleştirebilirsiniz. Özellikle kiralık daireler için çok etkili bir çözüm.

masa duvarını dekore etmek için fikirler 01

Duvarda asılı baskılar ve resimler

Aynı çizgiyi takip ederek, duvara diğerlerinden daha büyük bir poster asmayı ve etrafına daha küçük fotoğraflar veya çizimler yerleştirmeyi seçebilirsiniz.

dekorasyon-masaları-02

dekorasyon-masaları-03

Eğer öyleysen modern ve cüretkar ayrıca formatta birleştirmek için resimleri, fotoğrafları ve çerçeveleri de toplayabilirsiniz kolaj. Notları asmak ve sabitlemek için dizeleri, bazı malzemeleri destekleyebileceğiniz bir raf ve özel bir cam kalemi ile camın üzerine fikir yazmak için boş bir çerçeve kullanabilirsiniz.

dekorasyon-masaları-04

İskandinav tarzı

Çalışma alanı baskın olduğunda Beyaz ve zevkleriniz daha basit, İskandinav tarzı bir dokunuş seçebilirsiniz. Gruplanmış veya desteklenen siyah çerçeveler veya duvarın beyazı ve masanın veya sandalye ayaklarının ahşabının rengiyle birleştirilmiş sayılar her zaman iyi sonuçlar verir.

dekorasyon-masaları-09

Ve biraz eski nüansla karıştırmak isterseniz, kuş tüyü, bir görüntüsü Mariposa veya antika tarzı bir çiçek, masa duvarı. Ve ona bir yaşam dokunuşu vermek için yakınlara bir bitki yerleştirmeyi unutmayın.

dekorasyon-masaları-05

Ve İskandinav estetiğini seviyorsanız, ancak daha kaotik ve eğlenceli bir noktaya sahipseniz, fiziksel harfler (karton, ahşap, kağıt veya metal), boş ve ahşap raflar, eskizlerinizi yerleştirmek için destekler gibi daha geniş bir öğe karışımını tercih edebilirsiniz. , en sevdiğiniz görüntüleri veya fotoğrafları bir araya asacağınız metal kafesler ve çok sayıda saatler.

dekorasyon-masaları-15

Vintage tarzı

Bazen masa alanları evin diğer alanlarıyla birleşirler. Masayı ister sadece okumak için ister evdeki başka bir odaya entegre bir çalışma alanı olarak kullanın, vintage stili, alanı mükemmel bir şekilde homojenleştirmeye yardımcı olur.

Antika bir çerçeve, kafesler veya saatler, fotoğrafları yerleştirmek için mükemmel bir kombinasyondur. masa duvarı. Bu tür bir dekorasyon çok farklı nesnelerin eklenmesine izin verir: deri veya eskimiş nesnelerden mücevher kutularına, farklı türlerde çiçeklere, kullanılmış kitaplara veya günlüklere, eski veya çok kullanılmış veya biraz bez gibi paslı ve atılmış nesnelerden geçme iğnehepsi bu tarzda masayı dekore etmeyi bitirmek için ideal tamamlayıcılardır.

dekorasyon-masaları-06

Erkek masaları

Aradığınız şey daha soğuk karakterli bir şeyse, erkek veya endüstriyel basit bir çözüm öneriyoruz ve düşük maliyetli ancak çok kişiliğe sahip: Bir metal örgü ve askılar tel, “s” kancaları veya tahta mandallar Fotoğraflar siyah beyaz veya grafik plakalarda. Bu fikir, çok az bir parayla kendi cephenizi dekore etmenize izin vermenin yanı sıra, size kompozisyonunu sürekli değiştirme seçeneği sunma avantajına da sahiptir.

dekorasyon-masaları-07

Eril stille devam edersek, görüntülerin, büyük fotoğrafların veya eskizlerin hayranıysanız, siyah / beyaz iki terimliyi istediğiniz gibi birleştirerek çağdaş, İskandinav veya vintage bir dokunuşla modern ve dinamik bir cephe oluşturabilirsiniz. Unutmayın, bu durumlarda bir takip etmenin önemli olduğunu somut renk aralığı: metaller veya kahverengiler ekleyebilir ve masanızın ölçülü karakterini çok fazla kişilik katmaya devam edebilirsiniz.

dekorasyon-masaları-08

Bu tür masalar için aksesuar olarak klipsli yazı yazmak için tipik destekleri kullanabilirsiniz: tembelseniz, bunları doğrudan kırtasiye ürünlerinde bulabilirsiniz; Kendiniz yapmayı tercih ederseniz, dayanıklı karton veya ahşap kullanabilirsiniz. Destekleyebileceğiniz veya asabileceğiniz stil ne olursa olsun bir dokunuş katın modern ve gündelik masaüstünüze.

dekorasyon-masaları-11

dekorasyon-masaları-12

Fotoğrafları asın

Bunları klasik destekli veya asılı çerçevelere yerleştirmenin yanı sıra, klips veya kancalar kullanarak duvardan sarkan iplere asarak en iyi fotoğraflarınızı, illüstrasyonlarınızı, mektuplarınızı, günlük işlerinizi veya yaptığınız işlerin tadını çıkarabilirsiniz. Halatı veya asılı zinciri az çok sıkabilirsiniz, ancak klips desteklerini kullanırsanız daha ağır olacaklarını ve merkezde batacaklarını unutmayın.

dekorasyon-masaları-13

Duvarlar Kolajı

Sevdiğiniz şey en “yoğun” bestelerse, birden fazla öğe toplayabilir ve duvarlar oluşturabilirsiniz.kolaj nasılsın.

dekorasyon-masaları-14

masa-dekorasyon-16

Geri dönüşüm öğeleri

İşiniz geri dönüşüm ve DIY ise, siz yeniden kullanmayı öneriyoruz Masanızın duvarında riske girecek yapılar veya metal kafesler: metalik bir ağı süsleyen bazı parlak çelenkler, eski bir boyalı yatak tabanı, bazı istiflenmiş kitaplar, fotoğraflarınızı asabileceğiniz bir palet tabanı veya artık kullanmadığınız bir dizi karton klasör yapacaktır. masaüstünüz en sevdiğiniz alan.

dekorasyon-masaları-17

dekorasyon-masaları-18

Barlar ve raflar

Bir cephe mi arıyorsunuz pratik, özgün ve dinamik? Masanızın bir yanından diğerine asılan metal çubuklar (perdelerin bir kısmını tekrar kullanabilirsiniz) veya zincirler kullanmanızı öneririz. İçlerinde fikirlerinizi rulo kağıtlara yazabilir, fotoğraflarınızın yanına asabilir ve beğeninize göre raflar, resimler veya kesiklerle birleştirebilirsiniz.

dekorasyon-masaları-19

Entegre depolama ile

Bir cepheye ihtiyacınız varsa depolamayı entegre eden Saksılarınızı saklamak için bu düşük maliyetli fikirler her zaman çok iyi sonuçlar verir: tahta veya arduvaz bir tahta yerleştirin ve üzerine farklı tarzlarda kavanozlar asın. Duvar resimleri «atölye tipi»Masaüstünüzü değiştirmek için de iyi bir seçenektir nesneleri yeniden kullanmak ve onları kendin yapmak.

dekorasyon-masaları-20

Kayrak

Beyaz tahta boyama, düzenli olarak mesajları, görevleri veya “yapılacakları” değiştirmenize olanak tanır. Bunun için küçük karatahtalar alabilir ve bunları resim olarak asabilir veya bir duvar takvimi gündeminizi kalıcı olarak güncel ve görünümde tutmak için kara tahta boyası.

dekorasyon-masaları-21

Duvar resimleri

Kumaş duvar resimleri çok pratik ve gerçekten basit ve yapılması ucuz. Bütün için homojenleştirici bir çerçeve görevi görürler ve posterlerin ve fotoğrafların çerçevelenmeden ama bütüne dair bir fikir kaybetmeden asılmasına izin verirler. Duvar resimleri ile tüm eşyalarınızı farklı stiller ve çok sayıda renkle asabilirsiniz: öğelerinizi şeklinde birleştirin. duygu panosu veya müdahalenizi panelin belirli bir alanına azaltın ve ne kadar kişisel olduklarını görün.

masa-dekorasyon-22

dekorasyon-masaları-23

Romantik stil

Yukarıdaki fikir sizi çekiyorsa ancak onu kaotik buluyorsanız veya stillere daha yakın hissediyorsanız daha tatlı, romantik veya basit Vizon veya kum gibi yumuşak, nötr renklerde arka planlar kullanmayı deneyin ve üzerlerine beyaz veya pastel baskılar asın. Böylece yapabilirsiniz masa duvarını dekore et romantik tarzın huzur ve kadınlığından vazgeçmeden.

dekorasyon-masaları-24

Bu teklifleri beğendin mi? Sizinkini seçin ve ona kendi tarzınızı vermeye cesaret edin!

Üzerinden: panoukdekker.nl | poofycheeks.com | muymolon.com | cocktaildemariposas.com | 79ideas_org | acquelynclark.com | amerrymishapblog.com | bloglovin.com | decoraestilo.com | elementofengshui.com | etsy.com | hitta-hem.blogspot.se | homedit.com | muymolon.com | paperblog.com | pinterest.com | planete-deco.fr | refinery29.com | regardsetmaisons.blogspot.fr | theglitterguide.com | theinspiredroom.net | thewoodgraincottage.com | upcycledtreasures.com | vtwonen.nl |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir