Mikro mutfaklar

Daireniz 30 metreye ulaşmıyor mu? Küçük alan var mı mutfak? tasarımcılar Kıvrımı kıvırın ve bir karınca yuvası için bile bize çözümler sunun: mutfaklar kompakt veya mikro mutfaklar.

Mikro mutfaklar, şunlar için idealdir: küçük daireler çok az pişirildiği için, genellikle bir ürünün en temel ihtiyaçlarını karşılamak için tüm temelleri içeren çeşitli şekil ve yapıdaki bloklardan oluşurlar. mutfak: buzdolabı, lavabo, fırın, depo … Her şey göründüğü kadar sıra dışı gidiyor bu minik küpler, pratik olmasının yanı sıra bize hizmet ediyor süslemek. Parlak renklerde veya nötr tonlarda bu tür mutfaklar tasarıma çok belirgin bir şekilde bakma ve mükemmel uyum sağlama eğilimindedir. Çağdaş tarz Ö minimalist.

Öte yandan, bu kompakt blokların çoğu mutfağı kullanılmadığı zamanlarda “gizleme” eğilimindedir: sürgülü veya katlanır kapılar, açılıp kapanan çekmeceler veya aletleri gizleyen kapaklar bu tür mutfakları herhangi bir yere yerleştirilebilir ve bulundukları ortama çok dikkat çekmeden karışabilir.

Çıkarılabilir masalar olarak hizmet eder tezgah, kartpostal görüntüleyenlere benzeyen, kapsayıcıları veya lavabolar gizli … Hiç kimsenin evde yemek pişirmeden kalmaması için, artık krizde hayat bütün gün tapas yemek için çok pahalı 😉 Çok kötü, herhangi bir orijinal ya da tasarımbu tür modern mikro mutfaklar hiçbir cepten ulaşılamaz …

mikrococina-02

mikrococina-04

mikrococina-05

mikrococina-06

mikro mutfaklar-01

mikro mutfaklar-03

mikrokosin

Üzerinden: beautifullife.info | coroflot.com | digsdigs.com | shoebosdwelling.com | trenhome.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir