Minimalist Bir Oturma Odası Nasıl Taranır?

Az ama öz. Bu nedenle, günümüzde evleri dekore ederken giderek daha fazla iç mimar minimalizm uygulamaya çalışıyor. Minimalizm, eve temiz, sakinleştirici ve hiç sıkıcı olmama şansı verir. Görsel uzantı sayesinde kesicisiz alanlar, odaya girdikten sonra odağı kaybettiğinde, mobilya üzeri alanlara göre daha sakin bir atmosfer yaratır. İnsanların bugün yaşadığı bu stresli hayatta, kendilerini huzurlu, sakinleştirici ve besleyici bir atmosferle kuşatmak için her şeyi yaparlar. Yaşam alanlarından, özellikle de evde geçirdikleri zamanın en büyük bölümünü geçirdikleri oturma odasından küçük bir vaha yaratma eğilimindedirler.

Bugün için, evinizde kendi cennetinizi yaratmanıza yardımcı olacağından emin olduğumuz minimalist oturma odası için bazı büyük iç mimarların fikirlerini seçtik. Dinamizm yaratmak için zengin detaylara sahip tek renkli mobilyalar seçin. Kanepe gibi geleneksel mobilya unsurlarını değiştirin ve örneğin kanepe ile değiştirin. Veya hacimli bir sehpa yerine bir yığın yerleştirme masası kullanın. Bu şekilde odanızdaki her santimetrekarelik alandan en iyi şekilde yararlanacaksınız. Rengin gücünü unutma. Alanın kelimenin tam anlamıyla öne çıkması için, kutunun dışında düşünmelisiniz. Kırmızı veya sarı gibi canlı, canlı renklerdeki bazı mobilya parçalarını kullanarak tamamen beyaz veya tek renkli alana bir titreşim verin. Zengin dokuya ve yenilenmiş malzemelere sahip bazı parçaları seçin.

İçinde minimalist oturma odası, çok fazla mobilya parçanız yok, bu yüzden birkaçını seçerken akıllıca yapın. Herhangi bir mobilya parçası güçlü bir izlenim bırakmalıdır. Kişisel tarzınızı ancak mekanın ultra modern görünümünü sunacak bir bütün yaratan diğerleriyle güçlü bir bağ içinde olmalı. Bunlar, minimalist bir oturma odasını dekore ederken izlemeniz gereken fikirlerden yalnızca birkaçı. Sayfayı aşağı kaydırarak daha da fazlasını bulabilirsiniz.

Sessiz Renkler Kullan

kaynak

Topraklı Kalın

kaynak

Ölçeklendirmeye Dikkat Edin

kaynak

Öğeleri Akıllıca Seçin

kaynak

Şekillere Odaklanın

kaynak

Yüksek Etkili Sanat Sergisi

kaynak

Bir Canlı Vurgu Özelliği

kaynak

Farklı Stilleri Karıştırın

kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir