Mobilyalı Yatak Odası Depolama İhtiyaçlarını Karşılamanın Yaratıcı Yolları

Küçük yatak odaları için bazı depolama fikirleri mi arıyorsunuz? Hack’ler ve yatak odası depolama çözümleri bir düzinedir. Peki hangi DIY depolama veya satın alma çözümünü nasıl anlarsınız? Ama sorun değil çünkü yardım etmek için buradayız. Kendin Yap için gerçekten istediğiniz bilgisayar korsanlarının ve akıllı yatak odası depolama çözümlerinin bir listesini sunmak için çeşitli yatak odası depolama ipuçlarını ve ürünlerini sıralıyoruz.

Küçük yatak odaları ve depoyla işleri sürdürüyoruz – küçük bir yatak odasında yer bulmak için en zor şey depolamadır, ancak küçük bir yatak odasını daha az küçük hissettirecek en önemli şey depolamadır. Ama korkmayın, biraz yaratıcılıkla en küçük oda bile rahat olabilir.

Yatak Odası Açık Dolap Fikirleri
Yatak Odası Açık Dolap Fikirleri – Kaynak: cranleighguesthouse.com

Odanızı daha düzenli hale getirmek ve kesinlikle daha akıllı görünmek için hangi mobilya hilelerini deneyebilirsiniz?

Dikey Depolama Düzenlerinden Açık Dolaplar

Odanızın boyutu dar, ama çok şeyiniz ve dağınıklığınız var mı? Sahip olduğunuz depolama alanını dikey olarak düzenlemeyi deneyin. Özel bir saklama alanı olarak duvarın bir yanından yararlanın.

Kullanılmayan Eski Dolabı Yeniden Boyamayı Deneyin

Bu mobilya hack hilesi artık yeni değil. Eski mobilyaları yeniden boyayarak ve çağdaş bir dokunuş vererek, eski mobilyalar yeni mobilyalara benziyor. Yani tekrar satın almanıza gerek yok.

Yatak Altında Depolamadan Yararlanın

İlk bakışta bu yatak, altta depolama sağlayan çok işlevli bir yatağa benziyor. Aslında bu, yatağa dönüştürülmüş bir şifonyer. Bu tek düzenleme stratejisi çok hassas ve akıllıdır çünkü odanın çıkıntılı bir köşesini kullanır.

Açık Rafı Dolap Olacak Şekilde Değiştirin

Odaya açık raflar yerleştirmek hem faydalı hem de zararlı olabilir. Açık raflar, odayı dolu göstermeden bir odadaki bazı alanları sınırlamak için kullanılabilir, ancak eşyaları dikkatsizce yerleştirme eğilimi rafların açık görünmesine neden olabilir.

Minimum depolama için bir çözüm olarak evinizdeki mobilyaları düzenlemenin en iyi yolu budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir