Mutfağı süslemek için yaratıcı kupalar

Bazı durumlarda, size eskiden aksesuarlarda yaratıcılık örnekleri gösterdik. mutfağı dekore etçanak çömlek gibi. Bu sefer, orada bulunan başka bir günlük nesneye odaklanacağız. dekor aynı odadan: kahvaltı bardakları.

İster sabah kahvemiz için, ister öğleden sonra bir fincan çay için veya tüm bardaklarımız bulaşık makinesindeyken su içmek için hepimiz kullanırız. Çoklu çizimler, metinler ve renklerle gündelik nesnelerdir. Bununla birlikte, piyasada bulabildiğimiz tasarımların sonsuzluğuna rağmen, ya şekillerinden, tasarımlarından ya da bir ihtiyacı karşılama konusunda ustalıklarından dolayı biraz sıra dışı olanlar var.

Zarif olanlar ve çoğu komik, gerçek şu ki, bu fincanları kullanırken birçok kez karşılaştığımız tipik sorunları bir kereden fazla çözüyorlar: Çay poşetiyle ne yapacağız? Peki, kenarda bir çentik açıyoruz veya altına giden tabakta poşetin şeklini oluşturuyoruz. Onlara dokunduğumuzda ne yakıyoruz? Eh, içeriğin sıcaklığına göre renk değiştirenler var. Bir kurabiyeyle kahve ne içeriz ve tabağa sığmadığı için onunla ne yapacağımızı asla bilemeyiz? Peki, bir tarafında “cep” olan bir fincan icat edersiniz veya içine koymak için daha düşük bir alan ayırırsınız. Genelde onu bilgisayara götürüyoruz ve bize düşme ihtimaline karşı masaya koymaya cesaret edemiyor muyuz? Biz onu ayaklar arasında tutabilmek için sivri uçlu bir şekilde yarattık.

Elbette sadece sabahlarımızı daha eğlenceli hale getirmek isteyenler var: Gözlem yapan kişinin bakış açısından bardağı alırken ilginç bir etki yaratanlar var (örneğin, ağızlı veya hayvan burunlu kupalar, bıyık veya gaga şeklinde), daha iyi bir tutuş için elin şeklini taklit edenler, kahvaltı yaparken minyatür golf oynamak için telefoto lens şeklinde veya hatta eğlenceli olanlar var.

Yaratıcılığın izin verdiği kadar çok sayıda fikir süslemek bizim mutfak mizah ile.

dekorasyon-ile-yaratıcı-bardaklar-02

yaratıcı-bardak-ile-dekorasyon-03

yaratıcı bardak-ile-dekorasyon-13

yaratıcı-bardak-ile-dekorasyon-08

dekorasyon-ile-yaratıcı-bardaklar-12

yaratıcı-bardak-ile-dekorasyon-16

dekorasyon-ile-yaratıcı-bardak-04

yaratıcı-bardak-ile-dekorasyon-05

yaratıcı-bardak-ile-dekorasyon-06

yaratıcı-bardak-ile-dekore-07

dekorasyon-ile-yaratıcı-bardak-09

yaratıcı-bardak-ile-dekorasyon-10

Yaratıcı bardaklarla mutfaklar nasıl dekore edilir

yaratıcı bardak-ile-süsleyin-15

Üzerinden: hognkiat.com | topdreamer.com | siempreseraprimavera.com | monkeyzen.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir