Mutfağınız için En İyi 10 Kahve köşesi Fikirleri

Kahve istasyonları süper basit ve harika bir yoldur. mutfak daha güzel, özellikle bütçeniz büyük değişiklikler yapmanıza izin vermiyorsa. Kendin kurmak Kahve istasyon çok şey gerektirmez – çoğunlukla mutfakta zaten sahip olduğunuz şeylerdir, sadece yeniden yerleştirilip daha sevimli bir şekilde yeniden düzenlenir.

Bunu yapmanın tekerlekli bir araba veya küçük bir kitaplık kullanmak gibi birçok yolu vardır. Her şey, sahip olduğunuz şeyleri kullanmak ve onları sabahları yeni favori yeriniz gibi görünen yerde bir araya getirmekle ilgilidir – kendi kahve istasyonu.

1. Kara Tahta Duvar Kahve İstasyonu

Kara Tahta-Kahve İstasyonu

decoholic.org aracılığıyla

Yeniden çocuk gibisin – kendine sahip olmak Kara tahta ve her yere bir şeyler yazıyorum! Kahve istasyonunuzu kara tahta alıntılarla dekore etmek sadece güzel görünmekle kalmayacak, aynı zamanda öyle de hissedecektir. Erken kalkmak ve mutlu sözler okurken kahvenizi almak güne başlamak o kadar da kötü değil, değil mi?

2. Kara Tahtalar Kahve İstasyonu

Kara Tahtalar-Kahve İstasyonu

theurbaninterior.co aracılığıyla

Bu, kara tahta bir duvar almaya gücü yetmeyenleriniz için mükemmel bir fikir. Bunun yerine, daha küçük iki tane satın alın kara tahta ve onları kahve istasyonunuzun üzerine bir yere koyun. Ancak, bundan önce aklınıza gelebilecek her sevimli alıntıyı not ettiğinizden emin olun ve eğer siz de çizim yapmak istiyorsanız, bunu da yapın.

3. Kahve İstasyonunun Düzenlenmesi

Organize-kahve istasyonu-1

cbf-fund.org aracılığıyla

Kahve istasyonları kolayca büyük bir karmaşaya dönüşebilir – burada burada çok fazla fincan, kahve makinesi ve çok fazla ürün ve bununla yüzleşelim: bulaşıklar yeterince dağınık! Bunun olmasını önlemek için, size yardımcı olacak tel çekmeceleri dahil edebilirsiniz. organizasyon kahve istasyonunuzdaki eşyalarınızı aynı anda size yakın hale getirin.

4. Kitaplık Kahve İstasyonu

Kitaplık-Kahve-İstasyonu

homelovr.com aracılığıyla

Fazladan varsa kitaplık kitap doldurmak istemediğiniz evde, rahatlıkla kahve istasyonuna dönüştürebilirsiniz. Çok basit, ancak gerekli tüm öğeleri oraya yerleştirmek çok geniş! Daha sevimli görünmesi için duvara tablolar, üstüne bir buket taze çiçek ya da kahve içerken kalbinizi eriten her neyse, çekinmeyin.

5. Rustik Kahve İstasyonu

Rustik-Kahve İstasyonu

amazinginteriordesign.com aracılığıyla

Rustik her zaman iyi bir fikirdir. Farklı iç mekan tarzlarına mükemmel bir şekilde uyabilir ve aynı zamanda evimizin olması gereken en sıcak yer olduğu güzel hisleri verir. Bu kahve istasyonu için eski bir rafa veya en azından eski görünen birine ihtiyacınız var! Başka bir yer kırsal veya dal veya tığ işi sepetler gibi eski görünümlü öğeler.

6. Küçük Kahve İstasyonu

Tiny-Kahve İstasyonu

notesfromnaptimes.com aracılığıyla

Mutfağınıza bir kahve istasyonu yerleştirmek için yer açamayanlarınız için, işte odada çok fazla değişiklik yapmadan onu nasıl çıkarabileceğinize dair bir fikir. Aslında, burası gerçekten en basit kahve istasyonu! Küçük, sevimli ve Rae Dunn ekranının güzel bir örneğini temsil ediyor.

7. Kalın Renkli Kahve İstasyonu

Kalın-Renkli-Kahve İstasyonu

twinyc.com aracılığıyla

Mutfak süslemelerinizi cesur bir renge boyamak çok cesur bir hareket olabilir, ancak gerçekten işe yarayabilir. Kahve istasyonunuz bazen sadece içerdiği renkler nedeniyle çok muhteşem olabilir, bu yüzden bu resim sadece bir kanıttır! Ne yapmanız gerektiğinden şüphe duyduğunuzda – özellikle deneyecek çok yeriniz olmadığında – cesurca gidin renk bu odayı iltifat edecek.

8. Hadde Arabası Kahve İstasyonu

Rolling-Shelf-Coffee-Station

freshmommyblog.com aracılığıyla

Kahve istasyonunuz için tekerlekli arabayı kullanmak, yapılacak çok pratik bir şey olacaktır. Bu şekilde, kahve istasyonunuzu sadece mutfağa yerleştirmek yerine bir odadan diğerine taşıyabilirsiniz. Bu nedenle, en sevdiğiniz dekorasyonları alın, ancak bir şeyi kırmak veya dökmek istemediğiniz için rafı dikkatlice hareket ettirdiğinizden emin olun Kahve – bu değerlidir!

9. Bardak Tutucu Kahve İstasyonu

Bardak Tutucu-Kahve-İstasyonu

futuristarchitecture.com aracılığıyla

İşte başka bir düzenleme numarası – kahve istasyonunuza temiz kahvenizi asabileceğiniz bir bardak tutucu eklemeye ne dersiniz? bardak, hangisi daha fazla alan bırakacak ve daha az dağınıklık yaratacak? Bu çok basit bir fikir ve size pahalıya mal olmayacak, ancak buna gerçekten değecek çünkü herhangi bir kahve istasyonunu daha sevimli gösterebilir.

10. Askılı Kahve İstasyonu

Askılı-Kahve-İstasyonu

goodnewsarchitecture.com aracılığıyla

Şimdiye kadar size gösterdiğimiz her kahve istasyonu raf veya benzeri mutfak süsleri içeriyordu. Bu sefer asmayı düşünebilirsin raf bir kahve istasyonu için yeni yeriniz olarak. Bu sayede mutfaktaki eşyaları yeniden düzenlemenize gerek kalmayacak ve boş bir duvarı dekore etmenin güzel bir yolu gibi görünebilir.

Kayıt etmekKayıt etmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir