Mutfak kulplarıyla süsleyin

Birçok kez, konu söz konusu olduğunda ayrıntıların önemi hakkında konuştuk. süslemek evdeki herhangi bir oda veya yerel. Tüm bu küçük unsurların toplamının bir iyilik yaratabileceğini biliyoruz. iç dizayn veya gerçekten nedenini bilmeden bir felaketin nedeni olabilir.

Bu tavsiye, planlamaya gittiğinizde uygulamanız gereken bir şeydir. tasarım senin sonraki mutfak. Şu anda insanların büyük çoğunluğu modern bir tarzı tercih ediyor ve minimalist zamanında süslemek onun cbir akşam yemeğiEvinizin geri kalanını nasıl döşemeye karar verdiğinize bakılmaksızın.

Merak uyandırıcı çünkü evin bu kısmı zevk ve tarzlardan ayrı bir alan olarak görülme eğilimindedir ve klasik evlerde bile düz çizgiler, pervazsız kapılar için pürüzsüz yüzeyler, tek tip renklerde tezgahlar ve hatta Cristal’ın lavabolar yuvarlak köşeler yok ve Çıkarıcı davlumbazlar yenilikçi tasarımlarla.

Tasarımınız bu tür öğelere hitap ediyorsa, kullanacağınız tutamaçların türüne bilinçli olarak karar vermeden ayrılamazsınız. Kötü bir seçim tüm projeyi mahvedebilir ve insanlar mutfağa girdiklerinde, ne olduğunu söyleyemeseler bile bir şeyin yanlış olduğunu fark edecekler.

Un seçimi mutfak kolları Tüm mobilyalarla aynı anda yapılmalıdır: bir setin parçası olduğunu unutmayın, bu nedenle kapının belirli bir malzemeden mi, yoksa bir renkten mi yapılacağına karar verirken, tutamakların uzun mu yoksa uzun mu olacağını da seçin. kısa, tüp şeklinde, düz veya L şeklinde olacaksa ve dikey veya yatay olacaksa.

Diğer bir seçenek de, kapının kendisinin bir çerçeve veya a kanal (olarak da adlandırılır boğaz veya calle) veya şarkı söylerim parmaklarınızı yerleştirip çekmeniz için metal bir parça.

Tabii ki, son bir seçenek de nişancı yokluğu: bu durumda iç alana özel menteşeler yerleştirmeniz ve kapıyı açmak için elinizle dışarıdan itmeniz gerekecektir (bu tip kapı “itme” olarak bilinir). Elbette, kapının rengine dikkat edin çünkü siyah olduğu için parmaklarınızı her iki üçte bir temizlemeniz gerekecek 😉

Gördüğünüz gibi, seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var, bu yüzden atıcıların da size yardımcı olacağını unutmayın. süslemek sen mutfak. Bizim açımızdan, seçiminizde size yardımcı olacak birkaç mutfak tutacağı fotoğrafı bırakıyoruz.

Mutfakları dekore etmek için kulplar

Mutfakları dekore etmek için kulplar

Mutfakları dekore etmek için kulplar

Mutfakları dekore etmek için kulplar

Mutfakları dekore etmek için kulplar

Mutfakları dekore etmek için kulplar

Üzerinden: blog.kuchentime.com | blog.viefe.com | cocinasconestilo.net | tiendas.trua.es

Bir Cevap Yazın