Mutfak Mobilyası Tadilatı

Mutfak, evin içinde hayatımızın büyük bir kısmının geçtiği alanlardan biridir ve yıllar geçtikçe modası geçmiş tasarımından sıkılmak kolaydır. Mutfak mobilyaları, evin en pahalı bileşenlerinden biri olabilir ve mutfağı güncelleme kararı alırken, özellikle kriz zamanlarında tüm mobilyaların değiştirilmesi her zaman gerekli değildir.

Basit bir yüz yıkamayla harika sonuçlar elde edebilir ve sahip olduklarınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Evinizi aynı anda yenilerken eski mobilyalara yeni bir soluk getirmenin birkaç yolu:

[list style=”note”]

  • Mutfak mobilyalarının boyanması: Bir çift sentetik emaye kaplama ile tamamen farklı mobilyalara sahip olacağız ve mutfaktaki değişim radikal olacak.
  • Mutfak mobilyalarını aironfix vinilleri ile dekore edin: Aironfix vinil, mobilyaya yapışan ve çok sayıda renk ve dokuda bulunan bir çıkartmadır.
  • Yeni kapı kollarını değiştirin / ekleyin: Kapının kendisini değiştirmeden, yeni kollar mobilyaya işlevselliğini kaybetmeden yeni bir görünüm verir.
  • Cam kapılar ekleyin: Mutfağa daha fazla görsel genişlik ve çeşitlilik kazandırmanın yanı sıra dekoratif öğeler veya tabaklar sergilemek için üst dolaplara cam kapılar için sert kapılar yerleştirin.
  • Kapıları değiştirin: Eski mobilyanın yapısal bütünlüğü iyi durumda korunduğunda, sadece eski kapı ve çekmece cephelerinin yenileriyle değiştirilmesi yeterlidir. Genişlik elde etmek istiyorsanız ve sadece raflar görünüyorsa, kapıları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Alt mobilya aydınlatması: Mutfaktaki aydınlatmayı güçlendirmek istiyorsanız çalışma alanının yüksek modüllerinin altına LED takmak iyi bir seçenektir.
  • Bir eşik yerleştirin: Pişirme bölgesinin duvarını korumak için, özellikle kaplama boya ise, çelik bir plaka veya renkli cam gibi bir malzeme seçebilirsiniz.

[/list]

reform mutfağıMutfağa yeni bir imaj kazandırmak için tamamlayıcıların ve aksesuarların da önemli olduğunu unutmayın. Duvarları boyama fırsatını, ekolojik yepyeni muslukları ve elektrikli aletleri daha verimli olanlar için yenilemeliyiz.

Mobilyalar güncellendiğinde, mutfağa tamamen yeni ve yenilenmiş bir atmosfer verilirken, çok az bir parayla evin değeri yükseltilir.

Reformadisimo şirketinde Founding Partner