Mutfak Tadilatından Nasıl Kurtulunur?

Bir evde yenilenmesi düşünülen ilk alanlardan biri, vakaların neredeyse% 80’inde mutfaktır. mutfak yenilemek kaça mal olur , mutfak tadilatı öncesi sonrası,Ya mobilyaların evdeki diğer mobilyalardan daha önce bozulmasına neden olan sürekli kullanım nedeniyle ya da birkaç yıl sonra modası geçtikleri için, yapılacak ilk şey mutfağı yenilemek olduğu açıktır. Ve büyük bir bütçeniz yoksa, evde gerçekleştirilen tek reform bu olacaktır.

Aile hayatı mutfağa odaklanma eğilimindedir, sadece yemek pişirmekle kalmayıp aynı zamanda ders çalıştığı, oynadığı ve her şeyden önce ailenin buluşup konuştuğu her evin ana alanıdır. Bu nedenle, bir Kapsamlı mutfak yenileme, gerekli reform haftalarında hayatta kalmak için iyi bir plan.

Bir mutfak tadilatı, en ödüllendirici ev tadilat projelerinden biri olabilir, ancak aynı zamanda evinizde yaşarken tadilat yapılırsa katlanması en zor olanlardan biri olabilir. Gürültü, toz ve diğer rahatsızlıklarla birlikte evin tüm sakinlerinin sabrını yok edebilir.

Yeni mutfağa karar vermenin ötesinde yapmanız gereken mutfak olmadan en az 4-6 hafta yaşamayı organize et. İşte bunun nasıl yapılacağına dair bazı ipuçları:

  • Evin başka bir yerine geçici bir mutfak kurabilir misin? Mümkünse mükemmel. Belki buzdolabını bir odaya koyun ya da yapamıyorsanız, erişilebilir bir alana küçük bir buzdolabı koyun. Evin herhangi bir yerinde bir mikrodalga gereklidir.
  • Çöpü koymak için sağduyulu bir yer bulun ve daha sık çıkarmaya çalışın.
  • Evde yemek yemek için bir yer bulun, kesinlikle evde tüm ailenin yemek yemesi ve yatak odalarında yemek yemekten kaçınması için yeterli alana sahip bir oturma odası vardır.
  • Tek kullanımlık tabak, bardak ve çatal bıçak takımı satın alın. Bulaşık makinesinin çalışır durumda olmamasıyla, ne kadar az yıkanması gerekiyorsa o kadar iyidir, bu nedenle “kullan ve at” seçeneği en iyisidir.
  • Yenileme bütçesine evden uzakta öğle veya akşam yemeği ekleyin. Bütçeyi çok fazla artırmadan tüm ailenin düşündüğünüzden daha ucuza yiyebileceği birçok menü mekanı var.
  • Mikrodalgada hazırlanabilecek menülerin bir listesini yapın, bu kesinlikle çalışan tek cihaz olacaktır.
  • Büyük miktarda alım yapmayın, birkaç gün içinde tüketeceğiniz şeyi satın almanız uygundur, biraz daha ağır olsa bile, birkaç hafta yiyecek depolayacak çok yeriniz kalmaz.
  • Arkadaşlarınızı ve ailenizi evlerine davet etmeleri için arayın, bağları güçlendirmek veya eski dostlukları yeniden kazanmak için bundan daha iyi bir fırsat yoktur.
  • Ve nihayet, sabırla ve mizahla kabul etmelisiniz! Birkaç hafta içinde güzel ve işlevsel bir mutfağın tadını çıkarabileceğinizi düşünün.

Çok önemli olan, belirli bir tarihe bağlı ve bunu karşılayan ciddi bir reform şirketi işe almaktır, operasyonel bir mutfak olmadan her hafta gecikme gerçek bir baş ağrısıdır.