Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Net komodinler için aplikler

Evimizi yeniden düzenlediğimizde, döşediğimizde veya dekore ettiğimizde, er ya da geç her iç tasarım projesinin gerektirdiği korkunç durumla yüzleşmek zorunda kalırız: estetik veya işlevsellik arasında karar verin. Bu olduğunda, elbette bir denge bulmaya çalışırız, ancak gerçek şu ki, bu her zaman mümkün değildir ve en mantıklı şey, estetiğin aleyhine pratikliği tercih etmektir (pişmanlığımıza göre). Ancak, […]

03 Aralık 2020 - 18:35 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi. A+A-

Net komodinler için aplikler

Evimizi yeniden düzenlediğimizde, döşediğimizde veya dekore ettiğimizde, er ya da geç her iç tasarım projesinin gerektirdiği korkunç durumla yüzleşmek zorunda kalırız: estetik veya işlevsellik arasında karar verin. Bu olduğunda, elbette bir denge bulmaya çalışırız, ancak gerçek şu ki, bu her zaman mümkün değildir ve en mantıklı şey, estetiğin aleyhine pratikliği tercih etmektir (pişmanlığımıza göre). Ancak, her şeyin sorunsuz gittiği ve iki alternatifin bize mükemmel bir sonuç sunmak için bir araya geldiği zamanlar olduğu da doğrudur. Bu yazıda bazılarının nasıl aplikler Mayıs geleneksel masa lambalarını değiştirin Ebeveyn yatak odamızda, alan sorunlarını çözmek ve bir tasarım dokunuşu sağlamakla birlikte başlık.

Nereye yerleştirilir?

1. Başlığın yanında

En mantıklı konum, başlığın her iki tarafı boyuncadır. Bu durumda, sadece Morpheus’un kollarına düşmeden önce okumak için kullanılıyorsa, her iki unsur arasında bırakılacak mesafeyi hesaba katmak gerekli olacaktır. Çok uzaktaysa kitabın sayfalarını görmek çok zor olacaktır, bu yüzden başlık genişliğine de dikkat edin çünkü bu da etkiliyor.

Yatak odası için duvar lambaları

2. Başlıkta

Öte yandan, ışığı başınızın üstünden almaktan hoşlanıyorsanız veya yatağın kenarlarından biri duvara dayalı olduğu için seçeneğiniz yoksa bu seçenek de oldukça pratik ve şık. Bunları okumak için kullanacaksanız, başımızı değil, kitabı aydınlatmak için yeterli arka plana sahip bazı aplikler seçmek en iyisidir.

Yatak odası için duvar lambaları

3. Başlığın kendisinde

Sizinki yatak odası başlığı yatağı ve her iki masayı da örtecek şekilde tasarlanmış bir yatak odasıysa ve siz oturduğunuzda armatürlerinizin başınızın yüksekliğinde olması gerektiğinden eminseniz, en iyi seçenek yatak başından gelmesi. Normların ötesine geçmek için yüksek dozda tasarım yansıtan bir alternatiftir; Çalışma sırasında esnafın koordine edilmesini ve her zamankinden daha fazla, uyumlu olan bitişlerin seçilmesini gerektirir, çünkü bunlar tek olarak takdir edilen unsurlardır.

Yatak odası için duvar lambaları

4. Bitişik dolabın yanlarında

Evin her köşesinde depolama konusunda tutkuluysanız veya tam tersine kıtsanız ve onu yatağın duvarına yerleştirmek zorunda kalıyorsanız, şüphesiz bu sizin çözümünüzdür. Yatağın her iki tarafına yerleştirilmiş kitaplık / dolabın kenarlarından yararlanmak en iyi seçeneklerden biridir (çünkü üst rafa da spot ışıkları koyabilirsiniz, ancak göz kamaştırabilirler). Sadece çok büyük olmayan bazılarını seçmelisiniz.

Aplikeli başlık

Ne gibi avantajları var?

1. Tabloyu temizleyin

Yatak odanız ister büyük ister küçük olsun ve bir S veya XL masa koyabilirsiniz, aplikler kullanırsanız, tüm masa üstü eşyalarınız için ücretsiz olacak (denize girmeden, lütfen dağınık hale gelir) veya daha iyisi, olduğu gibi dekore etmek için. hak ediyor: çiçekler, resimler, aynalar vb.

Aplikeli başlık

2. Masasız konulabilir

Eviniz küçükse, yeni inşa edilmişse veya yatağa pratik olarak bağlanmış bir dolabınız varsa, elbette kullanışlı komodinler olmadan yapmanız gerekir, ancak bunun için aydınlatmayı ortadan kaldırmanız gerekmez. Yatak odanızın iyi aydınlatılması için yataktaki bazı duvar lambaları en iyi seçenek olacaktır.

Aplikeli başlık

3. Okumaya yönlendirilebilirler

Yatak için duvar lambalarını tercih etmenin bir diğer avantajı da yönlendirilebilecek birçok modelin olmasıdır, bu da yastıklar arasında rahat bir okuma yapmak için düzenli olduğumuzda çok pratiktir.

Aplikeli başlık

4. Diğer lambalarla birleştirilebilir

Peki ya herhangi bir alan probleminiz yoksa ama duvar lambalarını seviyorsanız? Pekala, onları sorunsuz bir şekilde yerleştirebilirsiniz, bir lamba diğerini ortadan kaldırmaz, bu yüzden masa lambanızı ve uygun bir duvar lambasını seçin ve yatak odanızdaki ışık sahnelerinin tadını çıkarın.

Aplikeli başlık

Ne düşünmedin ki aplikler yatak odasında bu kadar çok oyun oynayabilirler mi? Evet, büyük olasılıkları olan küçük bir unsur olduğunu görüyorsunuz. Sizleri daha ilham verici görüntülerle baş başa bırakıyoruz.

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yatak odası için duvar lambaları

Yoluyla: almaimotthona.hu | averielane.com | bjdaoqi.com | brabbu.com | caribbeanlivingblog.com | carlaaston.com | casasdesobra.com.br | chriscosinteriors.com | dannyrusso.com | decopard.com | decosee.com | deniot.com | dezinde.com | dwell.com | gicavalieri.com.br | gvinteriors.com | homedesignews.com | homestratophere.com | houzz.com | hundreadacredesign.com | huntedinterior.com | inovah.com | kerym.com | konkoor.co | latimesblogs.latimes.com | leontinelinens.com | minimalisti.com | moliuology.com | ogrehut.net | photos.hgtv.com | pinterest.com | piperwinston.com | thacker3.rssing.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yatak Odası Nasıl Feng Shui Yapılır Yatak Odası Nasıl Feng Shui Yapılır

YATAK ODASI FİKİRLERİ23 Ekim 2020 Yatak odan nasıl hissettiriyor? İyi feng shui enerji akışına izin verir ve hiçbir yerde yatak odasınd...

Giyinme odanızı nasıl tasarlarsınız Giyinme odanızı nasıl tasarlarsınız

  Konu evimizi yenilemeye geldiğinde son kaprislerimizden ve dileklerimizden biri,giyinme odası pinterest , balkonu giyinme odası yapma...

Yatak odası için gömme dolap modelleri Yatak odası için gömme dolap modelleri...

Yerden tasarruf etmek için de bir gardıropa sahip olmayı düşünüyorsanız, bu konudaki en iyi çözümlerden biri gömme dolaplardır,yatak od...

Gömme dolapların faydaları ve nasıl yapılacağı Gömme dolapların faydaları ve nasıl yapı...

Yatak odası için gömme dolap modelleri , balkon gömme dolap , giyinme odaları ve gömme dolaplar , yatak odası gömme dolap Klozetler, bi...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ