Ofisli çağdaş tarzda mutfaklar

mutfak Yemek pişirmek (mutfak aşığı olmanız durumunda) ve aileniz veya arkadaşlarınızla kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği için buluşmak için çok zaman harcadığınız evin en önemli odalarından biridir. Mutfağınızda yeterli alan varsa, Decofilia Bir ile tamamlamanızı öneririz. ofis böylece harika akşamlar geçirebilirsiniz.

ofis (mutfakta yemek yemek için özel olarak tasarlanmış bir alan) birçok avantajı vardır: dekoratif unsur hayata geçirmek için oynayabileceğiniz mutfağınız için; çalışma alanınıza yer açın; Yemek yerken pişirilecek bir şeyler varsa ateşi ya da fırını kontrol etmenizi sağlar ve temizlik yaparken daha rahattır, çünkü mutfağın içinde olmanın oturma odası, oturma odası gibi evin diğer odalarını kirletmenize gerek kalmaz, vb. Aynı zamanda çok pratik bir seçenektir, çünkü ihtiyacınız olan her şey yemek zamanında elinizin altında olur.

Bu özel yazıda ofisli mutfaklara odaklanacak olsak da Çağdaş tarz, Mutfak tarzı ne olursa olsun, birden fazla ofis türü olduğunu bilmelisiniz: Kahvaltı için tabureli basit bardan (bir adaya entegre veya başka bir alanda ayrılmış), birkaç kişi için hizmet verebilecek büyük bir masaya yemek odası. Ancak, genel olarak mevcut mutfakların boyutları göz önüne alındığında, genellikle mutfağın bir köşesinde yuvarlak veya dikdörtgen 3-4 kişilik küçük masalardan veya yer olmadığında bizi sıkıntıdan kurtaran basit bir katlanır masadan oluşur. Kahvaltı ;-).

Tezgah üstü çubukların veya uzantıların kullanımının daha yaygın olduğu çağdaş mutfaklarda, mutfağa çok modern bir görünüm verdikleri için, ancak yüksekliğin dezavantajına sahipler (genellikle tezgahın standardı olan 90 cm’dir) yüksek taburede yemek yemeye zorlayan ve dolayısıyla belirli yaşlarda uzun masa sohbetleri için pek bir şey vermez. Bu nedenle, yeterli alan olduğunda, sandalyelere, taburelere, banklara veya hepsinin bir kombinasyonuna rahatça oturarak yemek yemek için ayrı bir alana standart yükseklikte (75 cm) bir masa veya küçük bir masa yerleştirmek daha uygundur.

Dekorasyon yaparken ofisli mutfaklarHer iki alanı da ayırt edebilseniz de, ikisinin nispeten aynı sete entegre edilmesi gerektiğini unutmamalısınız. Denemek için birçok seçenek var dekor. İster modern mutfaklarda ister başka bir tarzda, ofisi dekore etmek için iki odak noktamız var: bir yandan masa ve sandalyeler (temel unsurları oldukları için) ve diğer yandan yakın çevre (duvarlar, tekstiller veya perdeler), Ofis, mümkün olduğunca mutfakta en fazla ışık alan alana yerleştirilmesi gerektiğinden: bir pencerenin yanında, bir camın yanında veya bir ışıklığın altında, böylece alan neşeli ve iyi aydınlatılmış olmalıdır.

Çağdaş tarzda, mobilyaya, saf beyaz, cilalı siyah, parlak renkler, pürüzsüz malzemeler, parlak cilalar ve işlenmiş ahşaba (aşınmamış) odaklanırsak ve mümkün olan minimum tahıl ile mambo kralları olacaklar. modern mutfaklı bir ofiste. Çok soğuk bulursanız, örneğin kar beyazını hasır veya cilalı ahşaplarla birleştirebilirsiniz (zebrano, canaletto ceviz veya hatta budaksız kayın veya meşe bu stile çok yakışacaktır). Ayrıca metali canlı camla karıştırabilir veya modern renkli sandalyeler ekleyebilirsiniz. Stillerin birleşmesi şu anda gerçekleşiyor olsa bile, kendinize çelik ayaklı yıpranmış ahşap bir masa veya o kadar “mükemmel” olmayan bir şey yerleştirme yetkisi verebilirsiniz: mutfağın geri kalanı çok modern olduğu sürece, ona bir bir bütün olarak ultra modern bir mutfağa sahip olurken sıcak bir dokunuş.

Mobilyaların yanı sıra duvarlara da odaklanabilirsiniz. Örneğin ofis masasına en yakın duvarı, mutfağın geri kalanından farklı olarak (mercan, elma yeşili vb.) Parlak ve taze bir renge boyayabilir veya boyalı kağıt odanın tonlarına uyması için modern, retro veya dokulu bir motif ile. Tekstile giderseniz, bu tarzda perde kullanımının alışılmadık olduğunu aklınızda bulundurmalısınız … Aksine, alüminyum kaplamalı düz panjurlar kullanılır, motifi olmayan beyaz perdeler veya pencerelerde hiçbir şey yoktur …

Aklınıza fikir gelmiyorsa, size 20’den fazla örnek bırakıyoruz ofisli mutfaklar modern tarzda ve size harika yemekler ve canlı sohbetler diliyoruz 😉

mutfak-ofis-10

mutfak-ofis-11

Çağdaş tarzda bir ofis ile mutfaklar nasıl dekore edilir

mutfak-ofis-05

mutfak-ofis-17

mutfak-ofis-15

mutfak-ofis-08

mutfak-ofis-06

mutfak-ofis-25

mutfak-ofis-07

Çağdaş tarzda ofis ile mutfaklar nasıl dekore edilir

mutfak-ofis-26

Üzerinden: admagazine.ru | airesdedecoracion.com | elle.es | decoholic.com | photo.rozali.com 1 pinterest | pintores-decoradores.com | theredhouse.tumblr.com | zeospot.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir