Orta Yüzyıl Modern Tasarım Fikirleri Bu Evin İç Mekan Tadilatına Esinlendi

23 Ekim 2020

Yüzyıl ortası tasarımından esinlenen bir iç yenileme.

3Angle Designs, Los Angeles’ın bir mahallesi olan Baldwin Hills’teki bir evin iç tadilatını tamamladı.

İçleri yüzyıl ortası tasarımından esinlenen evin çeşitli odalarına bir göz atalım.

Salon Şömine

Koyu gri çerçeveli arkaya yerleştirilmiş bir şömine yakacak odun veya dergi saklama alanına sahipken, yukarıda beyaz duvara bir TV yerleştirilmiştir.

Koyu gri çevreleyen arkaya yerleştirilmiş bir şöminenin yakacak odun veya dergi saklama yeri vardır, üstte ise beyaz duvara bir televizyon yerleştirilmiştir.

Mutfak

Açık konsept mutfakta beyaz ve ahşap dolaplar ve özel şelale kuvars tezgahlı bir ada vardır. Siyah dışkıları tamamlayan adanın üzerinde Cedar & Moss imzalı üç siyah kolye lambası asılı. Adanın tasarımı, kullanılmadığı zamanlarda dışkıların düzgünce saklanmasını sağlar.

Pencerenin altına oturan mat siyah mutfak lavabosu, uyumlu bir siyah musluk ve donanıma sahipken, dolap donanımı lüks bir metalik dokunuş katıyor. Ayrıca yerleşik bir şarap dolabı ve gizli aydınlatmalı, depolama ve yüzer raflara sahip özel tasarlanmış küçük bir bar da bulunmaktadır.

Bu açık konsept mutfakta beyaz ve ahşap dolaplar ve özel şelale kuvars tezgahlı bir ada vardır.
Cedar & Moss'un üç siyah kolye lambası, siyah tabureleri tamamlayan modern bir mutfak adasının üzerine asılır.  Adanın tasarımı, kullanılmadığı zamanlarda dışkıların düzgünce saklanmasını sağlar.
Açık konsept mutfakta beyaz ve ahşap dolaplar ve özel şelale kuvars tezgahlı bir ada vardır.
Açık konsept mutfakta beyaz ve ahşap dolaplar ve özel şelale kuvars tezgahlı bir ada vardır.
Pencerenin altına oturan bu mat siyah mutfak lavabosu, uyumlu bir siyah musluk ve donanıma sahipken, dolap donanımı lüks bir metalik dokunuş katıyor.
Yerleşik bir şarap dolabı ve gizli aydınlatmalı depolama ve yüzer raflara sahip özel tasarlanmış küçük bir bar.

Yatak odası

Evin yatak odalarından birinde, dolabın üzerinde mat siyah donanım içeren sürgülü bir ahır kapısı var. Derin, kraliyet mavisi kadife yatak başı ve yatak çerçevesi kullanılarak iç mekana renk eklendi. Küçük bir yan sehpa, sürgülü dolap kapısının donanımını tamamlar.

Bu modern yatak odasında, dolabın üzerinde mat siyah donanım içeren sürgülü bir ahır kapısı var.  Derin, kraliyet mavisi kadife yatak başlığı ve yatak çerçevesi kullanılarak iç mekana renk eklendi.
Derin, kraliyet mavisi kadife yatak başı ve karyola ile bir yatak odası ve küçük bir bitki ile mat siyah bir yan sehpa.

Toz Odası

Bu küçük ama modern toz odasında, dokusal bambu benzeri bir kaplamaya sahip Salvatori Romboo kiremit duvarı kaplarken, yüzer bir makyaj masası, KOHLER’den yuvarlak beyaz bir tekne lavabo ve Newport Brass’tan bronz aksanlarla kaplıdır. Makyaj masasının karşısında ve tuvaletin üzerinde sanat eserini ve bir bitkiyi sergileyen tek bir ahşap raf bulunur.

Bu küçük ama modern toz odasında, dokusal bambu benzeri bir kaplamaya sahip karo duvarı kaplarken, yüzen bir makyaj masası, yuvarlak beyaz bir kap lavabo ve bronz vurgularla kaplıdır.
Bu küçük ama modern toz odasında, dokusal bambu benzeri bir kaplamaya sahip karo duvarı kaplarken, yüzen bir makyaj masası, yuvarlak beyaz bir kap lavabo ve bronz vurgularla kaplıdır.
Dokusal bambu benzeri bir kaplamaya sahip gri bir banyo karosu.
Sanat ve bir bitkinin sergilendiği tek bir ahşap raflı küçük bir tuvalet odası.
Fotoğraflar Emilly Cate Rochon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir