Oturma odası boya renkleri

Bir mekanı dekore etmede başarılı olmak istediğinizde, uzmanların görüşlerini dikkate almak iyidir ve dahası renklerin kombinasyonu söz konusu olduğunda, kötü bir seçim dekorasyonu aşağı çekebilir.oturma odası duvar renkleri , oturma odasi duvar renkleri , oturma odası boya renkleri , oturma odası duvar boyası renkleri , oturma odasi duvar boyalari,

Salonlarınızın beklentilerinizi karşılaması için sizlere bu yazı ile bazılarını sunuyoruz. oturma odası boyamak için renk fikirleri en çok tavsiye edilen.

Bir oturma odasını boyamak için renkler
oturma odası duvar renkleri , oturma odasi duvar renkleri , oturma odası boya renkleri , oturma odası duvar boyası renkleri , oturma odasi duvar boyalari,

Oturma odasını gri ve yeşile boyayın

Geniş gri yelpazesini oluşturan tonlar kadar soğuk tonlar, sarı veya yeşil ile birleştirildiğinde bize en taze dekorasyon türlerinden birini verebilir ve bu da mekanlara etkili bir şekilde ışık getirir.

Beyaz, mor ve gri

Bununla birlikte, çok daha canlı tonlar için, çok yönlü beyaz renk ile enerjik menekşe tonları birleştirilerek ve grimsi kontrastlar kullanılarak akıllıca bir seçim yapılabilir. Kuşkusuz çok modern bir seçenek olmasının yanı sıra süper sofistike, zarif mekan sevenler için ideal.

Maviler ve yeşiller

Mavilerin güzel bir yeşilin aksine en farklı tonlarında birleşimi, oturma odalarında gerçek bir stil ve zevk ifadesi oluşturduğu için göz ardı edilemeyecek bu kombinasyonlardan bir diğeri olabilir. bizi ziyaret edenler.

Yeşil ve kırmızı

Yeşil ve kırmızı, birbirine zıt iki renk olduğundan, bir mekanda bir araya getirilmeleri halinde bizi başarıya pek götüremeyecekleri düşünülebilirdi; ancak, bunlardan birinin çok yoğun olmayan bir tonalitesini tercih ederseniz, inanılmaz alanları kolayca yeniden yaratırlar.

Gri ve turuncu

Aydınlık, ferah ve çok temiz mekan sevenler için, muhteşem olmanın yanı sıra 2013’ün en popülerlerinden biri olduğu ortaya çıkan bir kombinasyon sunuyoruz.

Grinin farklı tonları

Yoğun renklerin bize verdiği uzak bir görünüm arıyorsanız, bu genellikle dikkatimizi küçük sanat eserlerinden veya oturma odalarımıza dahil ettiğimiz diğer nesnelerden uzaklaştırır. Aşağıdaki renk kombinasyonu, açık gri, mavi ve yeşil tonlarının uyumlu karışımına bahse girdiği için size göstermemiz gereken en iyilerden biridir. Taze, dinlendirici ve çok sofistike bir seçenek.

Mavi ve kahverengi

Giderek daha fazla takipçi kazanan bir diğer kombinasyon, en soğuk grilerin ve mavilerin sakinliğini beyaz ve çikolatanın kontrastı ve derinliği ile harmanlayan kombinasyondur.

Sizi ilgilendirebilir:

Oturma odası renkleri

Duvarlar ve İç Mekanlar İçin Son Moda Renkler