Oturma Odası İçin 21 Daire Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekor Fikirleri Oturma Odası Daire

Paylaşmak önemsemektir!

Tiç tasarım güzelden “Ev Dekor Fikirleri Oturma Odası Daire” fikirleri. Odamda iç tasarım, dekor ve mimarinin taze manzaraları. sizin ve evinizin beğendiği hemen hemen her stili yapın.

Oturma Odası İçin Daire Dekorasyon Fikirleri
apartman oturma odası düzeni
küçük apartman oturma odası fikirleri
Oturma Odası Daire bütçeye uygun apartman oturma odası fikirleri
tv ile küçük oturma odası fikirleri

Karanlık oturma odasını aydınlatmak için bir kurala uymanız gerekir – ne kadar fazla ışık, o kadar iyidir. Koyu dokular çok fazla ışığı emdiği için gözlemlemek önemlidir, bu nedenle mümkün olduğunca fazla olmalıdır.

Yumuşak gri mobilyalarla modern iç tek renkli oturma odası küçük oturma odası mobilya düzenlemesi

Başka bir şey, oturma odası tasarımında parlak yüzeyler kullandıysanız. Bu durumda tüm ışık kaynakları dikkatlice seçilmeli ve doğru yerleştirilmelidir. Parlaklık ışığı yansıtır ve çevredeki alanın algısını değiştirir.

Böyle bir oturma odasında, birleşik aydınlatma kaynaklarını kullanmak daha iyidir. Örneğin, avizeden gelen öncü ışık, odanın münferit alanlarındaki noktasal aydınlatma ile birleştirilebilir.

Oturma odasını koyu tonlarda aydınlatmak beyaz tavana ve bol miktarda ışığa yardımcı olacaktır.ev dekor fikirleri oturma odası daire

Oturma odasını koyu tonlarda aydınlatmak beyaz tavana ve bol miktarda ışığa yardımcı olacaktır.Koyu tonlar ilk etapta İngiliz klasik iç mekanlarında bulunabilir. Burada asil ahşap mobilyalar ve aşağıdakiler gibi lüks tekstillerle tanışacağınızdan emin olabilirsiniz:

 1. Kahve-çikolata
 2. Şişelenmiş
 3. Kiraz
 4. Kraliyet mavisi

Siyah duvarların ve zeminin arka planına karşı güzel açık gri mobilyalar ve kabarık halı görünecek.Siyah duvarların ve zeminin arka planına karşı güzel açık gri mobilyalar ve kabarık halı görünecek

Koyu duvar kağıdı duvarları bitirmek için oturduysa, bu arka planda lüks görünecek:
Koyu duvar kağıdı duvarları bitirmek için oturduysa, bu arka planda lüks görünecek oturma odası fikirlerikristal kolye ile geniş ve gösterişli avizeler:

 • Altın kaplama ürünler ve aksesuarlar
 • Metalik kumaşlı kumaşlar
 • Devasa parlak çerçevelerdeki aynalar.
 • Tüm bu eşyalar bir arada oturma odasını rahat ve duygusal hale getiriyor.

Siyah duvarın arka planına karşı, açık bej gövde mobilyaları orijinal görünüyor

Salon 1 İçin 21 Daire Dekorasyon Fikirleri

pinterest apartman fikirleri apartman yatak odası dekorasyon fikirleriDuvar, tekstil ve mobilya cephelerinin tasarımı için ideal gölgeler şunlardır:

 • Siyah
 • Asfalt grisi
 • Koyu yeşil
 • Koyu mavi
 • Mor

Çoğu zaman, bu renk şeması, oturma odasının iç tasarımı için minimalizm ve yüksek teknoloji tarzında kullanılır. Bu tonlar, parlak mobilya yüzeyleri ve metalik parıltılı aksesuarlar ile kombine edilebilir.

Yemek alanı bulunan oturma odasının modern siyah beyaz iç kısmıYemek alanı bulunan oturma odasının modern siyah beyaz iç kısmı

Siyah ve beyaz renk şeması kullanılarak şık tasarım elde edilebilirbir bütçeyle küçük oturma odası fikirleriSiyah ve beyaz renk şeması kullanılarak şık tasarım elde edilebilir. Duvarlar, tek renkli duvar kağıdı ve grafik tarzında resimlerle dekore edilebilir.

Burada siyah beyaz fotoğraflara veya tam tersi parlak ve akılda kalıcı resimlere bakmak uygundur. Özellikle muhteşem olan tüm görüntüler LED aydınlatma ile görünecek.

Parlak dekoratif öğeler karanlık oturma odasını canlandırabilirParlak dekoratif öğeler karanlık oturma odasını canlandırabilir

Çatı katı tarzı oturma odası farklı değil. Burada pişmiş toprak tonunun tuğlaları, beton ve metalin griliğiyle faydalı görünüyor. Bu renk şeması, parlak renklerle hafifçe seyreltilebilir.

Gölge koyu çikolata duvarlar, beyaz tavana, bej kanepeye ve vazolarda parlak çiçekler yaşamaya yardımcı olurGölge koyu çikolata duvarlar, beyaz tavana, bej kanepeye ve vazolarda parlak çiçekler yaşamaya yardımcı olur

Ev Dekorasyonu İçin Özel Fikirler Fikirler Oturma Odası Daire

Eğer oturma odası mobilya ile doldurulmayacak bir boş duvara sahiptir, duvar kağıdı ile dekore edilebilir. Şık ve orijinal, gece şehrin görüntüsüne veya eski sokağın retro görüntüsüne uyacaktır. Ve cesur insanlar, oturma odasına, örneğin bir alan kopyası gibi fütüristik bir dekor getirebilirler.Ev Dekorasyonu İçin Özel Fikirler Fikirler Oturma Odası Daire

apartman dekorasyon fikirleri pinterest

Oturma odasını alışılmadık hale getirmek siyah tavana yardımcı olacaktır. Ancak, böyle bir tekniğin ancak sınırların yüksekliği üç metreye uygunsa kullanılmasına izin verildiğini bilmek esastır.

Alçak odalar için de bir çıkış var – ayna rolünü oynayacak parlak bir tuval. Daireyi daha geniş hale getiren oturma odasının ortamını yansıtacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir