Paletlerle süsleyin – Koltuk ayakları

Yazımızda gördüğümüz gibi karton dekorasyonda, diğer ekonomik, ekolojik, geri dönüştürülebilir kaynak, kendini hiçbiri gibi ödünç vermiyor. DIY palettir. Özellikle düşük bütçeler için ideal, çünkü vekaleten bunları İspanya’daki manavlarda ve pazarlarda ücretsiz olarak bile alabiliyoruz.

Adı hakkında, aslında orijinal versiyonunda Fransızca (palet) veya İspanyolca versiyonunda (palé) yazıldığını görebilirsiniz, ancak en yaygın olanı palet terimini kullanmaktır, ancak adı ne olursa olsun, bunlar başka bir şey değildir. İstiflenmiş malları taşımak için kullanılan birkaç tahtalardan oluşan kargo tepsileri.

Dekorasyonda kullanımı son derece çok yönlüdür, çünkü manipüle edilmesi, oluşturulması, birleştirilmesi veya boyanması çok kolaydır. Son zamanlarda geri dönüşümün artmasıyla dekorasyon nostaljik ve toplumun daha fazla ekolojik vicdana sahip olması, bu kaynağın muhteşem bir biçimde genişledi. Dekoratif bütçelerimizi yarıya indiren krizden bahsetmiyorum bile 😉

Bu güne kadar sanatın gerçek hayranları var paletlerle süsleyin, inanılmaz el işleri yapan ve sehpanın yanı sıra bir karyola veya kanepe monte eden insanlar. Paletlerle pratik olarak HER ŞEYİ yapabilirsiniz: dergi rafları, masalar, portmantolar, salıncaklar, şişe rafları, mobilyalar, başlıklar, resimler, raflar, bölücüler … aklınıza gelebilecek her şey! Ve kartondan farklı olarak çok daha şık bir görünüme sahip.

Ek olarak, çok yönlülüğü, tabletleri aracılığıyla tek renkli veya aynı anda birkaç renk kullanarak en geniş renk yelpazesinde (pastelden fosfora) boyamanıza olanak tanır. Ayrıca vintage dekorasyon tarzında çok daha doğal bir görünüm vermek için onları olduğu gibi bırakabilirsiniz. İskandinav tarzı.

Çeşitlilik o kadar büyük olduğu için, özel kullanımlarını farklı yazılarda keşfedeceğiz. Bunları nasıl kullanacağımızı zaten gördük dış mekan yetiştiricileri… Bu durumda en yaygın ve yaygın kullanıma odaklanacağız: nasıl paletlerle süsleyin oturma odası veya yatak odası bunları kullanarak baz veya şilte yataklar ve kanepeler için. Palet, bu odalara dekorasyona çok özel bir dokunuş katacak, rustikden her stille mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. eski püskü şık, içinden geçiyor çağdaş ve hatta pop.

Birkaç tane bırakıyoruz paletlerle süslemek için fikirler evde pratik yapabilmeniz için kanepeler, koltuklar veya yataklar için taban veya yatak olarak kullanan oturma odaları ve yatak odaları 😉

dekorasyon-ile-paletler-taban-koltuklar-06

Koltuk tabanı olarak paletlerle dekorasyon fikirleri

Koltuk tabanı olarak paletlerle dekorasyon fikirleri

-palet-taban-koltuk-ile dekore-13

-palet-taban-koltuk-ile-dekore-11

dekorasyon-ile-paletler-taban-koltuklar-04

-palet-taban-koltukları-02 ile dekore

Koltuk tabanı olarak paletlerle dekorasyon fikirleri

-palet-taban-koltuk-ile-dekore-08

-palet-taban-koltuk-ile-dekore-10

15-koltuk-taban-koltuk-ile dekore

-palet-taban-koltuk-ile-dekore-03

-ile-paletler-taban-koltukları-01 dekore

dekorasyon-ile-paletler-taban-koltuklar-09

-ile-paletler-taban-koltukları-05

palet taban koltukları ile dekore-14

Üzerinden: lillavita.blogspot.com | for-interieur.fr | indulgy.com | klikky.no | lacasadecoto. blogspot.com | mommo-design.com | pinterest.com | vtwonen.nl | style-flies.com | tehdesignchaser.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir