Pembe kızın yatak odaları

O zaman nasıl olduğunu gördüysek çocuk yatak odalarını dekore et için erkek ve kız boşluk her birine ayrı bir oda vermemizi engellediğinde, bu sefer göreceğiz dekorasyon fikirleri kızlar için odalar.

Bunun kültürden kaynaklandığını düşünenler ya da genlerde “standart” olduğunu söyleyenler arasında bir fikir birliği yok, ancak kızlar, özellikle genç kızlar, ne kadar çok olursa olsun, şüphesiz pembe tonlara çekilme eğiliminde oluyor gibi görünüyor. ebeveynler aksi yönde ısrar ediyor. Ebeveynlerin bu renkten kelimenin tam anlamıyla “nefret ettikleri” vakalar biliyoruz, ancak yine de hiçbir yolu yok, kızları erre …

Ulusal coğrafyadaki küçüklerin (ve ayrıca daha yaşlı olanların ;-)) diğer tipik tatları, yavru kedinin onlara uyguladığı cazibeden geçer. Merhaba kedicik, hayatında hiç tabak kırmamış gibi görünen kedi; ve tabii ki genel olarak prenseslerin dünyası, her ikisi de merak uyandıran o rengi kullanma eğilimindedir.

Tabii ki, her zaman kamyonlarla oynamayı tercih eden kızlar vardır 😉 ve onlar için de dekorasyon fikirleri normal şıklık odasına düşmeden normal normun dışına çıkan çocuk yatak odası, ancak bunları başka bir yazıya bırakacağız. Bunda pembe çocuk yatak odalarına odaklanacağız ve sonuçta kızların% 90’ının istediği şey bu.

Decofilia’da tavsiye ettiğimiz süslemek çocuk odaları, hem genel olarak hem de özellikle pembe tonları kullanırsanız, aşırı çocukça olmayan bir şekilde, çocuklar hızla büyüdükleri ve siz arkasını döndüğünüzde, bunun sonucu olarak odanın değiştirilmesi gerekecektir.

Çözümümüz: Eğer pembeyi seviyorsanız, fuşyalar (zamanın geçişine daha dayanıklı), diğer renklerle (açık mavi, turuncu, kırmızı) birleştirin, daha nötr bir dekorasyon tercih edin (örneğin, bunun yerine şeritler kullanın. çizimler, oyuncak ayıların kenarlıkları yerine metinler) veya diğer malzemelerle ve daha koyu renklerle birleştirmeyi seçin, örneğin belirli bir anda resmi silmeye ve normal bir duvar olarak kullanmaya izin veren kara tahta boyası)

Çocuk yatak odasının dekorasyonunu değiştirmenin cebinize zarar vermemesi için bir başka ilginç seçenek de aksesuarlara (çarşaflar, minderler, küçük kilimler, doldurulmuş hayvanlar) naif bir dokunuş katmak … Yani kızlar büyüdüğünde onlardan kurtulmak daha kolay ve daha ucuz olacak. Cinderella kalesi temalı yatağın.

Her halükarda, bu ipuçlarına rağmen, çocukların nasıl olduğunu zaten biliyoruz: pembe konusunda ısrar ederlerse, peri masalı odası için her gün ağlarlarsa yapacak hiçbir şey kalmaz. Durumunuz buysa, her zamanki gibi size birkaç örnek bırakıyoruz dekorasyon fikirleri bu tarz yatak odaları. Tüm beğeniler için vardır 😉

pembe-pembe-02-dekorasyon-fikirleri

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyonu-fikirleri-03

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyonu-fikirleri

pembe-01 yatak odası dekorasyonu

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyonu-fikirleri

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

Çocuk yatak odasını pembe renkte dekore etme fikirleri

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyonu-fikirleri-05

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyonu-fikirleri

pembe-çocuk yatak odası dekorasyonu

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

pembe-çocuk-yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri

Üzerinden: allthingsthrifty.com | beautifulhomedesigns.com | bedroomdesigntips.com | decopeques.com | decorpad.com | homedecorreport.com | kidsomania.com | mommo-design.blogspot.com | pinterest.com | socialcafemag.com | vanilla-smoothie.tumblr.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir