Pencere panjur fiyatları 2021 2022

ÖNCÜ FİRMAModelFiyatı
PİMAPENELEKTRIKLİ PANJUR160 – 200 TL (m2 fiyatı)
WİNSA PVCELEKTRIKLİ PANJUR135  – 250 TL (m2 fiyatı)
ADOPEN PVCELEKTRIKLİ PANJUR160– 200 TL (m2 fiyatı)
AKAPEN PVC SİSTEMLERİELEKTRIKLİ PANJUR160 – 200 TL (m2 fiyatı)

Elektrikli panjuruma nasıl güç sağlarım?

Bu web sitesindeki tüm panjurlar 12 voltluk bir elektrik kaynağı ile çalışmaktadır. Gereksinimlerinizin ne olduğuna ve perdenin nereye takıldığına bağlı olarak perdenize güç sağlamak için bir dizi seçenek vardır ve bunları aşağıda detaylandıracağız.

Her panjurun kendi güç kaynağına ihtiyaç duyduğunu ve herhangi bir güç kaynağını kurcalarsanız (örneğin kabloları keserseniz) bunun garantiyi geçersiz kılacağını bilmek önemlidir.

Normal kullanımdan bahsettiğimizde, günde bir kez 200 cm genişliğinde ve 170 cm’lik bir perdenin tam olarak yukarı ve aşağı alınmasından bahsediyoruz. Braketlerin ne kadar sıkı olduğu, panjurun ne kadar büyük olduğu ve panjuru ne kadar kullandığınız dahil olmak üzere bunu etkileyebilecek bir dizi faktör vardır; bu nedenle bu yalnızca bir kılavuz olarak kullanılmalıdır. Pencere panjur fiyatları 2021 2022

3 Pinli Fiş

3 pinli fişimiz, ‘ayarlamak ve unutmak’ isteyenler için ideal bir çözümdür – kabloyu motora takın ve yola çıkın.

Ürünle birlikte verilen kablo 2,4 metre uzunluğundadır ancak gerekirse uzatmaları mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Pil Paketi

Bu pil tüpü sekiz adet 1.5V AA alkalin pil alır. Bu paketi jaluzinizle birlikte sipariş ederseniz, pillerle birlikte gelir, böylece kullanıma hazırdır.

Paket, çantayı perdenin arkasına ve ideal olarak görüş alanı dışına yerleştirmenize olanak tanıyan klipslerle birlikte gelir. Kablo daha sonra doğrudan güneşlik üzerindeki motora takılır.

Normal kullanımda pillerin yılda bir kez değiştirilmesi gerekecektir.

Entegre Şarj Edilebilir Motor

Akünün motora entegre edildiği birinci sınıf çözümümüz. Asla göremeyeceğiniz kadar mükemmel ve takılacak ayrı bir pil takımı yok!

Bu seçeneği sipariş ederseniz, jaluziyi şarj etmek için motora takılan bir ana şarj cihazı ile birlikte verilecektir. Normal kullanımda pilin yılda yalnızca bir kez şarj edilmesi gerekecektir.

Bunun en popüler seçeneklerimizden biri olduğu kısa sürede kanıtlanmıştır.

Lityum Şarj Edilebilir Harici Pil Paketi

Lityum pil, bu şık, kare pil takımına yerleştirilmiştir, bu nedenle gevşek pillerin takılması gerekmez. Kablo basitçe motora takılır ve çantayı perdenin arkasına takmanıza izin veren klipslerle birlikte gelir.

Normal kullanımda pillerin yılda bir kez şarj edilmesi gerekecektir. Pil takımını şarj etmek için, sadece boruyu çıkarın, aşağı indirin ve verilen şarj cihazına takın.

Şarj cihazı ile veya şarj cihazı olmadan satın alınabilir, bu, birden fazla güneşlik sipariş ediyorsanız, özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak kaç tane şarj cihazı alacağınıza karar verebileceğiniz anlamına gelir.