Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Rahat Uyku Yatakları Harika Hizmet

Bu Haber 27 Ekim 2020 - 14:45 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Şilteler muhtemelen sahip olduğumuz en önemli eşyalardır – sonuçta hayatımızın üçte birini onlara harcıyoruz. Nectar Sleep yataklar, en iyi yatak markası için güçlü bir rakip olarak pazara girdi ve övgüler alıyor. Bu şirket, insanların lüks bir yatağı hak ettiğini ancak fazla ücretlendirilmemesi gerektiğini biliyor. Ücretsiz kargoları, harika promosyonları ve rahat tasarımları bu yatak markasını kolay bir seçim haline getiriyor.

Neden Nektar Uykusu

Yatak markaları tarihsel olarak düşük kalite ve yüksek fiyatlandırma ile karıştırılmıştır. Yurtdışı fabrikalarda ucuza üretilirler, yerel depolara gönderilirler, daha sonra son alıcıya ulaşmadan önce çoğu kez 5 kez el değiştirirler! Lojistik olarak bu çok karmaşık değil, ancak finansal olarak bu birçokları için bir yük olabilir. İthalatçı, toptancı, perakendeci veya özel perakendeci gibi yeni bir distribütör bu ürünleri her değiştirdiğinde, bir fiyat artışı vardır. İnternetin yaratıcılığından güç alan yeni bir iş modeli için popülaritede (ve talepte) bir artış var. Nectar Sleep gibi yatak markaları artık web sitelerinden direkt satış yaparak kendi ürünlerini üretiyorlar. Bu, minimum miktarda işaretleme olduğu, üçüncü taraf destek sistemleriyle asla uğraşmak zorunda kalmayacağınız ve satın aldığınız perakendecinin gözünde garantilerinin ‘sona ermeyeceği’ anlamına gelir.

Nektar Uyku Yatağı
Nektar Uykusundan Görüntü

Ücretsiz Nakliye ve Yenilikçi Ambalaj

Doğrudan satış, birçok modern şirket arasında giderek daha popüler bir iş modeli haline geldi. Yatak markaları, nakliye sorunları nedeniyle en son benimseyen markalardı. Demek istediğim, şilteler BÜYÜK ve AĞIR! Nectar Sleep, yataklarını yoğun bir köpük karışımından (aslında birkaç tür) yaparak, ürünlerini vakumlayarak kapatabileceklerini, yuvarlayabileceklerini ve çok uygun taşıma çantası. Bu, bir seyahat yastığının yanında taşıyacağınız gibi bir taşıma çantası değildir, ancak FedEx veya UPS gibi yurt içi taşımacıların bunları göndermesini mümkün kılar. Bu benzersiz sistem, Nectar Sleep’in tüm ürünleri için ücretsiz nakliye sağlamasının yanı sıra, kolayca taşınabilir bir şekilde paketlenmesini sağlar. Yatakları taşımak acı verici olabilir – ancak vakumla paketlendiklerinde ve güzel ve sağlam bir şekilde sarıldıklarında değil!

Nektar Uyku Köpüğü Katman Şeması
Resim: Nektar Uykusu

Yeni Yatağınızla Tanışın

Bu yatakların romantizmi ve dünyaca ünlü konfor sistemlerine giren gerçek mühendislik hakkında biraz daha fazlası için yeterli. Nectar Sleep şilteler, PBDE’ler, Cıva veya Kurşun gibi toksik olmayan malzemelerle yapılmak üzere CertiPUR-US Sertifikalıdır. Jel, hafızalı köpük, nefes alabilen destek katmanları ve daha serbest hava akışını desteklemek için üstte tencel soğutma kapağı içeren 5 katmanlı köpük yapıdır. Bu yataklar, müşteri geri bildirimlerini dinleyerek tasarımlarında titiz bir evrim geçirmiştir. Rahatlık seviyeleri yumuşak ve sıkı arasındaki tatlı noktada dinlenmek için tasarlanmıştır – herkes için harika bir uyku deneyimi sağlar. Eğer öyleysen takıntılı kaya gibi sert bir şilte veya kuş tüyü yumuşak yastıklı şilte ile — Nectar Sleep şilteler sizin için en iyi seçenek olmayabilir. Her uyku pozisyonu için olağanüstü kontur desteği ve nefes alma yeteneği isteyen herkesin% 99’u için – bu yatak tam size göre!

Yatak Ölçüleri

Yeni bir yatak seçmek her zaman ne kadar sert olduğu, nasıl iyi bir gece uykusu çekileceği veya evinize geldiği ücretsiz kargo ile ilgili değildir. Bazen mevcut yatak odası mobilyanızla iyi sonuç verecek bir ürün aldığınızdan emin olmak için yatakların boyutunu dikkatlice düşünmeniz gerekir. Nectar Sleep şilteler platform yataklarda, geleneksel bazalı kurulumlarda veya stüdyo daire havasındaysanız yere düz bir şekilde döşenmek için uygundur. Nectar Sleep yatakları standart yatak boyutlarına uyacak şekilde boyutlandırılmıştır ve görebileceğiniz tek gerçek fark 11 inç kalınlığındadır. Mevcut yatağınız için doğru bedeni aldığınızdan emin olmak için aşağıda bir referans tablosu verilmiştir.

Yatak Tipi Genişlik Uzunluk Kalınlık Ağırlık (yaklaşık)
İkiz 39 “ 75 “ 11 “ 54 lbs
İkiz XL 39 “ 80 “ 11 “ 56 lbs
Tam 54 “ 75 “ 11 “ 68 lbs
Kraliçe 60 “ 80 “ 11 “ 75 lbs
Kral 76 “ 80 “ 11 “ 93 lbs
Kaliforniya Kralı 72 “ 84 “ 11 “ 93 lbs

Fırsatlar ve Garantiler

Hepimiz ürünlerin genellikle sadece garantileri kadar iyi olduğunu biliyoruz. Bir ürün 30 gün dayanacak şekilde tasarlandıysa, genellikle 31 gün dayanır. Üreticiler, ürünlerin satın alındığı tarihler konusunda hararetlidir ve kullanmadığınız ürünler için paranızı geri almak için genellikle kabus gibi bir pazarlık başlatabilirler. (her ne sebeple olursa olsun) Nectar Sleep, 365 Gece Evde Deneme Süresine sahiptir ve bu süre zarfında şiltelerinden birini soru sormadan iade edebilirsiniz! Bu bir garanti değil, bu sadece Nectar’ın size, ürünleri hakkında doğru olmayan bir şey olması durumunda, fiyatın peşine düşmeyeceğinizi bildirmenin bir yolu. Senin olduğunu varsayarak yapmak Yeni Nectar Sleep yatağınıza aşık olun, Nectar benzeri görülmemiş bir Sonsuza Kadar Garanti Ürünlerini ömür boyu garanti eden! Bu, yatak markaları arasında neredeyse eşi benzeri olmayan bir değerdir ve Nectar Sleep yataklarının aldığı çok sayıda olumlu eleştiriye yansımıştır.

Yatakta Nektar Uyku İnceleme Kız

Nektar Uyku Yatağı, düzenli tüketiciler için fiyatlandırılan lüks bir markadır. Kaliteye, ücretsiz kargoya ve ömür boyu garantiye olan bağlılıkları, ürünlerini bugün piyasadaki en iyi yataklardan biri haline getiriyor!

Bu web sitesi, sitelere reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücreti kazanmaları için bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır. Bu tür hizmetler hakkında daha fazla bilgi için Ortaklık Açıklamamızı okuyun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
Dekorasyon
Çocuklar HABERLERİ
Ev Tasarımları HABERLERİ
Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Modern balkon perdeleri Modern balkon perdeleri

BALKON PERDELERİ: GÜNCEL VE MODAYA UYGUN DEKORASYON FİKİRLER...

En İyi İlham Kaynağınız İçin  8 Ev Sineması Fikri En İyi İlham Kaynağınız İ...

Sinemalarda film izlemeyi sever misin? Ama yoğun programınız...

Evinizi Etkileyecek 9 Güzel Bohem İç Dekorasyon Fikirleri Evinizi Etkileyecek 9 Güz...

‘Boho tarzı’ terimini hiç duydunuz mu? Gerçekten...

12 Çarpıcı  Çamaşır Odası Tasarım Fikri 12 Çarpıcı Çamaşır Odası...

Küçük veya küçük bir ev, sahibinin her bir odayı bölmede dah...

5