Sizi Etkileyecek Muhteşem İç Mekan Ahşap Dolap Fikirleri

İç mekan ahşap depolama, şimdiye kadar yapabileceğiniz en akıllıca şeydir! Gerçekten gibi! Evinizi merkezi ısıtma ile ısıtmıyorsanız, yangın sönmeden önce ne kadar sıklıkla dışarı çıkıp biraz odun almanız gerektiğinden muhtemelen nefret ediyorsunuz, değil mi?

Şöminelerin soğuk günleri ve geceleri daha keyifli ve rahatlatıcı hale getirme gücüne sahip olduğunu biliyorum ama yakacak odun almak için dışarı çıkmak kesinlikle rahatlatıcı değil. Bu nedenle internette dolaştım ve evinize biraz odun deposu eklemeniz için size ilham verecek bazı olağanüstü fikirler topladım. Bu tasarımlar sayesinde ahşap elinizin altında olacak. Ve en önemlisi, tasarımlar süper modern ve şıktır ve her eve zahmetsizce sığar. Oturma odanızdaki bir odun yığınının çirkin ve dağınık görüneceğini düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Dahası, evinize rustik bir his verecek ve daha sıcak ve samimi hale getirecektir.

Aşağı kaydırırsanız, çeşitli depolama fikirleri yolları göreceksiniz, böylece seçimlerinizi tercihlerinize, ev tarzınıza ve kullanılabilir alana göre yapabilirsiniz! Muhteşem ahşap depolama fikirlerine bir göz atın ve bu kış için en sevdiğiniz şeyi yeniden yaratın!

Ev dekoruna dahil edilmiştir

Bunun iç mekanlarda ahşabı depolamanın en iyi yolu olduğunu düşünüyorum. Dekorun geri kalanıyla bütünleştirdiğinizde, her şey büyülü ve yerinde görünecek.

Bu, biraz tadilat veya yeniden dekorasyon yapmayı gerektirebilir, ancak buna değecektir. Boş bir duvarın yanına yerleştirmekten çekinmeyin. Ardından üzerine bir raf ekleyin ve farklı dekoratif öğeler yerleştirin. Sizi temin ederim ki bu, yaşam alanınızın odak noktası olacak ve herkesin dikkatini çeken ilk şey olacak.

yakacak odun depolama fikirleri
Kaynak
ahşap depolama için fikirler
Kaynak
kapalı odun deposu
Kaynak

Şömineniz duvara mı inşa ediliyor yoksa yakında mı yapacaksınız? Yanında yerleşik ahşap depolama için de biraz yer bıraktığınızdan emin olun. Bu ekstra sıcaklığı elde etmek için ahşaba biraz ip ışıkları eklemek hiç aklına geldi mi? Deneyin, bayılacaksınız!

dahili ahşap depolama
Kaynak

Ahşap depolama rafları

Ahşap depolama rafları gözünüze çarptı mı ve şimdi onları bulmak ve satın almak için pazarı mı arıyorsunuz? Becerileriniz, fazladan zamanınız ve araçlarınız varsa, boruları yeniden düzenleyerek bunları kendi başınıza yapabilirsiniz. Bu etkinlik sadece çevre dostu olmakla kalmayacak, aynı zamanda size para kazandıracak. Rafa tekerlek eklemek iyi bir şey, böylece daha kolay hareket ettirebilirsiniz. Bu şekilde dışarıdan odun taşımak bir turta kadar kolay olacaktır.

kapalı ahşap depolama rafı
Kaynak
kapalı yakacak odun rafı diy
Kaynak
yakacak odun depolama rafı
Kaynak

Askıyı duvara asmaya ne dersiniz? Boş taban alanı, sahip olduğunuz büyük miktarda odun olmasına rağmen alanınızı daha geniş gösterecektir.

dikey ahşap depolama
Kaynak

Kovalar

İç mekanlarında büyük değişiklikler yapma havasında olmayan ama yine de ahşabı iç mekana getirmek isteyen insanlar var. Yani, bunu yapmanın en kolay yolu büyük bir kova almaktır. Kovanın tutabileceği odun miktarının çok büyük olmadığını, bu nedenle daha sık doldurmak için dışarı çıkmanız gerekeceğini unutmayın. Kovalar, fazla yer kaplamadıkları için küçük odalar için de harikadır.

kapalı kütük tutucu
Kaynak
sepet odun deposu
Kaynak
ahşap depolama için fikirler
Kaynak

Ahşabı depolamanın diğer olası yolları

İç mekan odun depolaması söz konusu olduğunda olasılıklar gerçekten sonsuzdur. Yapmanız gereken tek şey biraz yaratıcı olmak, etrafınızdaki şeylere bir göz atmak ve ahşap tutup tutamayacaklarını veya mevcut ev dekorunuza sığabileceklerini görmek. Kasalar, metal kutular ve kayışlar, evinizin içindeki ahşabı düzenlemenin diğer ilginç yollarıdır.

sandık odun deposu
Kaynak

Bu metal daire kutusu beni gerçekten suskun bırakmayı başardı. Sadece sunduğu organizasyonu ve iç mekana uyma şeklini seviyorum. Bir sanat eseri gibi!

metal kutu ahşap depolama
Kaynak

Bunun gerçekten modern göründüğünü kabul etmelisiniz. Yine de pratik olup olmadığını bilmiyorum. Beğendiniz mi? Denemek ister misin?

ilginç ahşap depolama fikirleri
Kaynak

Kapanış

Soğuk hava zaten burada ve işleri sizin için kolaylaştırmak istiyorsanız hızlı düşünmelisiniz. Bu fikirlerle ahşabı daha erişilebilir kılmak çok kolay değil mi? En çok sevdiğiniz birini seçin ve sonbahar ve kış aylarında en iyi şekilde kullanmak için iç mekan ahşap depolama fikrini mümkün olan en kısa sürede yeniden yaratmak için kollarınızı kaldırın. Zaten aklımda birkaç favori var ve sizinkini duymak için sabırsızlanıyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir