Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Standart Mama Sandalyesine 4 Pratik Alternatif

Ebeveynler, küçüklerin yemek zamanları için güvenlik ve rahatlık sağlarken aynı zamanda ucuz ve yerden tasarruf sağlayan standart mama sandalyesinin bu pratik alternatiflerini incelemekten heyecan duyacaklar. Geleneksel veya standart mama sandalyesi hemen hemen her zaman onu bebek malzemeleri temelleri listesine koyar. Bebekler altı aylık olduklarında ve zaten yardımsız oturabildiklerinde, mama sandalyesi erken yeme deneyimleri sırasında rahatlık […]

11 Kasım 2020 - 17:03 'de eklendi ve 193 kez görüntülendi. A+A-

Standart Mama Sandalyesine 4 Pratik Alternatif

Bebeğin yemek zamanı sırasında üç kişilik bir aile.

Ebeveynler, küçüklerin yemek zamanları için güvenlik ve rahatlık sağlarken aynı zamanda ucuz ve yerden tasarruf sağlayan standart mama sandalyesinin bu pratik alternatiflerini incelemekten heyecan duyacaklar.


Geleneksel veya standart mama sandalyesi hemen hemen her zaman onu bebek malzemeleri temelleri listesine koyar. Bebekler altı aylık olduklarında ve zaten yardımsız oturabildiklerinde, mama sandalyesi erken yeme deneyimleri sırasında rahatlık ve rahatlık sağlar.

Ayrıca, bebeklerin yemek zamanlarında aile üyeleriyle sosyalleşmelerine yardımcı olur. Standart mama sandalyesi, bebeklerin parmak yiyecekler üzerinde kıskaçlarını kavrayabilecekleri katlanabilir versiyonu ve / veya çıkarılabilir tepsisi olan tek yükseklik pozisyonuna sahiptir.

Bununla birlikte, birçok ebeveyn, bu bebek mobilyası söz konusu olduğunda gerçekliğin beklentilerden farklı olabileceğini çabucak fark eder. Bazıları standart mama sandalyesinin diğer seçenekler kadar çok yönlü olmadığını fark eder. Ayrıca çok fazla yer kaplarken, bazıları daha sonra temizlemek için güçlük yaratabilecek büyük bir ayak izi bırakabilir. Bu nedenle ebeveynler, bebekleri için güvenli ve keyifli bir beslenme deneyimi sağlarken, standart mama sandalyesine göre daha ucuz ve yerden tasarruf sağlayan alternatifler arıyor.

1. Yükseltici Koltuklar

Yemek için yükseltici koltukta oturan bebek.

Fiyat için tıklayınız

Yükseltici koltuklar, evinizin etrafında büyük bir mama sandalyesi bulundurmak istemediğiniz zamanlar için çok iyidir. Bu temelde mevcut masa sandalyelerinize takılabilen küçük bir koltuktur. Bebeğinizin veya yürümeye başlayan çocuğunuzun masada yemek yiyebilecek kadar yüksek olmasını sağlayacaktır. Bunların çoğu tepsilerle birlikte gelir, böylece bebek veya yürümeye başlayan çocuk yemeklerini masanın kendisi yerine tepsi üzerinde alacaktır.

Bu mama sandalyesi probleminize en kolay çözümlerden biridir. Pahalı bir mama sandalyesi satın almak zorunda kalmadan bebeğinizin masada güvenle yemesini sağlamak istiyorsanız, o zaman bu iyi sonuç verecektir. Her zaman kullanımı basit olacak ve aynı zamanda bebeğiniz veya yürümeye başlayan çocuk için de kolaydır. Onlara iyi uyan bir yükseltici koltuk satın aldığınız sürece, onları yemek yerken rahat ettirmekte sorun yaşamazsınız.

Bunun gibi seçenekler, hareket halindeyken de kullanışlıdır. Arabanızın bagajına bir yükseltici koltuk sığdırmak yeterince kolay olacaktır. Bu, çocuğunuzu Büyükanneyi ziyarete götürürken yanınızda götürebileceğiniz anlamına gelir. Ağır bir mama sandalyesinin etrafında dolaşmanıza gerek kalmayacak ve hareket halindeyken yemek zamanı daha kolay olacaktır. Muhtemelen daha fazla araştırmak isteyeceğiniz iyi bir seçenektir.

Artıları:

Bu, mama sandalyesinin yapabildiklerini taklit etmenin ekonomik bir yolu olacak. Ayrıca bazı yönlerden geleneksel bir mama sandalyesinden daha kullanışlıdır. Arkadaşlarınızı veya ailenizi ziyaret ederken yanınızda yükseltici bir koltuk almak kolaydır. Bu rotaya gitmek isteyen herkes için iyi sonuç vermelidir.

Eksileri:

Bu seçenek, geleneksel mama sandalyesi seçeneklerinin çoğu kadar güzel görünmeyecek. Bazı insanlar çocuklarını her beslemek istediklerinde yükseltici koltuğu bir sandalyeye bağlamak zorunda kalmaktan hoşlanmazlar. Yine de bu gerçekten bir rahatsızlık değil, bu yüzden kişisel olarak şeyler hakkında nasıl hissettiğine bağlı. Kullanmanız için iyi bir seçenek olmalı.

2. Sandalye Destekleri

Sandalye Güçlendirici

Fiyat için tıklayınız

Bir sandalye yükseltici, bazı yönlerden yükselticinin tam tersidir. Bu, sandalye yükselticiyi masa sandalyenizin ayaklarına takarak çalışır. Çocuğunuzun yemek masasına ulaşması için yeterince uzun olması için sandalyeyi birkaç inç yukarı kaldıracaktır. Bu, aileleri ile normal bir şekilde yemek yemelerine olanak tanır.

Elbette bu yöntemle ilgili sorunlardan biri de çocuğun sandalyeye bağlanmadan yemek yiyebilecek kadar dengeli olması gerektiğidir. Bu, biraz ilerlemiş çocuklar için iyi bir yöntem olacak. Yeni yürümeye başlayan çocuğunuz hala koordine değilse, o zaman bu yöntem pratik olmayacaktır. Bu, gerçekten yürümeye başlayan çocuğunuzun motor becerilerine bağlı olduğundan, üzerinde katı bir yaş sınırı olan bir şey değildir.

Bu bebekler için de pek kullanışlı bir çözüm olmayacak. Öyle olsa bile, bu sandalye güçlendiricilerini seven birçok insan var. Ailenizle yemek yemeye hazır bir çocuğunuz varsa, bu onların normal masa sandalyelerini kullanmalarına izin vermenin ucuz bir yolu olacaktır. Çok fazla paraya mal olan bir şey satın almak zorunda kalmayacaksınız ve güzelce sonuçlanacaktır.

Artıları:

Sandalye yükselticiyi masa sandalyenizin ayaklarına takmak çok kolaydır. Her şeyin ayarlanması çok uzun sürmemelidir. Bu yöntem de çok paraya mal olmaz, bu da onu uygun maliyetli bir çözüm haline getirir. Koltuk yükselticiyi seyahat ederken yanınıza almanız gerekirse, oldukça portatif olduğunu duymak sizi mutlu edecektir.

Eksileri:

Bu fikir gerçekten sadece birkaç belirli şey için işe yarar. Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun doğru yaşta olması ve bundan yararlanabilmek için motor becerilerini yeterince geliştirmiş olması gerekecek. Herkes için en pratik çözüm olmayabilir. Bu sandalye yükselticiyi kullandığınızda çocuk sandalyeye hiçbir şekilde bağlanmayacaktır, bu nedenle kazalar mümkündür.

3. Hook-On Sandalyeler

Sandalye Kanca

Fiyat için tıklayınız

Piyasada bulunan bir diğer kullanışlı seçenek ise kancalı sandalye. Bu, aslında kullandığınız masaya doğrudan bağlanan bir şeydir. Masaya takılır ve sıkıca kavrar. Daha sonra çocuğunuzu sandalyeye oturtun ve normal olarak ailesiyle birlikte masada yemek yiyebilirler.

Bu kancalı sandalye, masaüstünüzü güvende tutmanıza yardımcı olacak küçük bir tepsi ile birlikte gelir. Çocuğunuz yemek yerken masanıza zarar veren küçük dökülmeler ve diğer kazalar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu gerçekten rahat bir şekilde sonuçlanır ve çocuğunuzu da mutlu etmelidir. Herkesle yemek yemekten keyif alacaklar.

Bu sandalyenin masanın kendisine doğrudan asılması gerçekten güzel. Her şeyi birbirine bağlamak çok zor değil ve her şeyi doğru yaptığınızda kendinizi sağlam hissediyor. Koltuğun kendisi çocuğunuzun yemek zamanlarının tadını çıkarması için yeterince rahat olmalıdır. Çocuğunuzun aileyle akşam yemeği yemesine izin vermek için kolay bir çözüm istiyorsanız, o zaman bu dikkate alınması gereken en iyi seçeneklerden biri olacaktır.

Artıları:

Sandalyeyi masaya asmanız çok uzun sürmemelidir. Her şeyi ayarladıktan sonra, çocuğunuz ailenin geri kalanıyla birlikte yemek yiyebilecek ve mutlu olacaktır. Bunun gibi sandalyeler ekonomiktir ve genellikle kullanımı kolaydır. Geçmeli tepsi, masaüstünüzü dökülmelerden ve diğer olası sorunlardan korumanıza yardımcı olacaktır.

Eksileri:

Bu askılı sandalyeler oldukça iyidir, ancak bazı tehlikeler vardır. Sandalyeyi kesinlikle doğru şekilde sabitlediğinizden emin olmazsanız, kaza geçirmeniz mümkündür. Çocuğunuzu sandalyeye oturtmadan önce her şeyin iyi bir şekilde kurulduğundan emin olmak gerçekten size düşmektedir. Ayrıca sandalyeler biraz küçüktür ve çocuğunuzun bu sandalyeden çok geçmeden çıkması muhtemeldir.

4. Katlanır Mama Sandalyesi

Bir anne, bebeği katlanır bir sandalyeye otururken elinde bir kase ile ayakta duruyor.

Fiyat için tıklayınız

Katlanır bir mama sandalyesi aslında sadece normal bir mama sandalyesidir. Aradaki fark, bu tür mama sandalyelerinin çok daha kolay bir şekilde saklanabilmesidir. İnsanların güzel ahşap mama sandalyelerinde yaşadıkları sorunlardan biri, biraz hantal olabilmeleridir. Çok fazla yer kaplarlar ve onları nereye koyacaklarını bulmak sıkışık bir alanda yaşıyorsanız can sıkıcı olabilir.

Katlanır bir mama sandalyesi tüm bu sorunları sizin için çözecektir. Çocuğunuz normal bir mama sandalyesinin işlevselliğinden keyif alacak ve kullanmadığınız zamanlarda bunu bir yere koyabileceksiniz. Sandalye, bir dolapta veya hatta duvara yaslanabilmesi için hemen katlanır. Çok fazla yer kaplamayacağı için gerçekten rahatsız edilmeyeceksiniz.

Normal bir mama sandalyesini bazı olumsuz yönleriyle uğraşmak zorunda kalmadan kullanabilmek gerçekten güzel. Bu, bu listedeki diğer birçok öğeyi kullanmaktan daha kolay olacak. Her zaman yolunuzda olduğunu hissetmek zorunda kalmadan tam bir mama sandalyesine sahip olmanın tadını çıkarabileceksiniz. Bu, düşünmek isteyeceğiniz geleneksel bir mama sandalyesi alternatifi olacak, bu nedenle çocuğunuz için doğru olanı bulmak için mevcut seçeneklere bakın.

Artıları:

Bu tip mama sandalyesinden yararlanmanız çok daha kolay olacaktır. Bu mama sandalyesini, geleneksel bir mama sandalyesinden çok daha kolay kullanılmadığında saklayabilirsiniz. Herhangi bir yük olmadan çoğu dolaba sığabilmelidir. Bu masayı basitçe bir duvara yaslamak bile onu yolunuzdan kaldıracaktır.

Çok düz olacak şekilde katlanır ve çok fazla alanınız olmadığında bu kullanışlı olabilir. Bir apartman dairesinde veya küçük bir evde yaşıyorsanız, yaşam alanınızı olabildiğince verimli bir şekilde kullanabilmeniz gerekir. Bu, onun için uygun yer olmadığından endişelenmenize gerek kalmadan gerçek bir mama sandalyesine sahip olmanızı sağlar. Bunun gibi seçenekler de oldukça uygun maliyetlidir, bu nedenle fiyat etiketi sizin için uygun olacaktır.

Eksileri:

Bu mama sandalyesi, bu listedeki diğer seçeneklerden bazıları kadar taşınabilir değildir. Geleneksel bir mama sandalyesine göre birçok avantajı vardır, ancak diğer öğelerden bazıları bu yöntemden daha kompakt olacaktır. Bu öğeyi kullanılmadığında saklayacak bir yer bulmanızın sakıncası olmadığı sürece, büyük bir sorun olmamalı. Mama sandalyesi genel olarak çok güzel ve kullanım sırasında çocuğunuzu güzel ve güvenli tutmalı, bu yüzden gerçekten sağlam bir seçenek olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişim

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk , kişinin doğduğu andan ergenlik çağının başlangıcına kadar uzanan b...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas için Anahtardır Kaliteli çocuk bakımı ve okul öncesi, ekonominin büyümesine, ...

Çocuk odaları için temalı yataklar Çocuk odaları için temalı yataklar

Çocukların hayal gücünü uyandırmak ve yatak odalarını çok özgün bir oyun köşesine dönüştürmek için, temalı yataklar Çocuk odasını dekor...

Çocuklar için yatak odaları Çocuklar için yatak odaları

Kardeşler erkek ve kız ve farklı odalarda uyumaları için yerimiz yok gibi görünüyor. dekor of çocuk odası bizim için karmaşıklaşıyor. N...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ