Tasarım mekanları – Restoran ve Karaoke Mizuya

Göz alıcı bir Japon yemeği ve karaoke söylemek ister misiniz? Mizuya restoranında hepsini bir arada yapabilirsiniz. Bu deneyimin tadını çıkarmak için “yalnızca” Sidney’e gitmeniz gerekiyor ve tabii ki tasarım itibaren iç mekanlar tarafından yapılan bakım ve düşünce VieStudio.

Bu restoranda gelenek ve yenilik karışık; Düz hatlara sahip ahşap masaların Japon sadeliğine teknoloji, her masaya monte edilmiş dokunmatik ekranlar şeklinde eklenmiştir: bunlardan menüyü görebilir ve garsonu beklemeden doğrudan sipariş verebilirsiniz.

Tablolar, birkaç grup oluşturan dikdörtgen hacimlere göre uzayda dağıtılmıştır. Aralarındaki ayrım, yemek yiyenlere mahremiyet sağlayan ve ekranların askıya alınmasına izin veren yarı yükseklikte ahşap muhafazalarla tasarlanmıştır. Her masa serinin lambaları ile aydınlatılır Gölge yendi tasarımcıdan Tom Dixon. Altın rengi iç mekanı ortama sıcaklık ve lüks bir dokunuş katar, farklı tasarım ve formatları ortama dinamizm katar. En iyilerinden biri olarak dekorasyon fikirleri Kullandıkları aydınlatma ile bu hacimlerin tabanına yerleştirilen led şeritlere bakıyoruz. Bunlar mekana hakim olan loş ışık sayesinde öne çıkıyor, masa takımlarını zenginleştiriyor ve havada süzülüyormuş hissi ile daha hafif görünmesini sağlıyor. Ek olarak, bir etki yaratarak yolu işaretlerler. yönlendirme aydınlatması.

Ve bütüne son bir dokunuş olarak, Japonya’da Sakura olarak bilinen kiraz ağaçlarının, çevrenin geri kalanıyla ışık ve renkli kontrast oluşturan ışıklarla yapılan tipik pembe çiçekleriyle yeniden yaratılmasını vurguluyoruz.

Karaoke alanında, tasarımcılar restoranın imajından kopmayı seçmiş ve mor tonlarda ışıklar, kapitone yüzeyli yüksek sırtlı banklar ve tasarımcı lambaları kullanarak daha gece atmosferi olan birkaç özel alan yaratmışlardır.

Bu tasarım restoranını beğeneceğinizi ve bir sonraki Sidney 😉 ziyaretiniz için faydalı olacağını umuyoruz.

Japon karaoke ve restoran dekoru

Japon karaoke ve restoran dekorasyonu

Japon karaoke ve restoran dekoru

Japon karaoke ve restoran dekoru

Japon karaoke ve restoran dekoru

Japon karaoke ve restoran dekoru

Japon karaoke ve restoran dekoru

Japon karaoke ve restoran dekoru

Üzerinden: viestudio.com | penguinsaysfeedme.blogspot.com | cityfied.com.au | weekendnotes.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir