Tasarımlarıyla Ruh Halini Aydınlatan Cool Lambalar

Lambalar çeşitli şekil, boyut ve stilde gelir ve iki amaca hizmet ettikleri sır değildir: bir odayı veya odanın bir bölümünü aydınlatmak ve dekoratif unsurlar olarak hizmet etmek. Ancak bazı lambalar estetik rollerini çok ciddiye alıyor ve gerçekten ilgi çekici tasarımlara sahipler, o kadar sıra dışı ki, onları bir kategoriye bile yerleştiremezsiniz. Var tonlarca soğuk lamba orada, ama işin zor kısmı onları bulmak.

Duvara monte lambalar.

Galeride görüntüle

Tall & Tiny, minimalist tasarımlara sahip iki etiket lambasıdır. Tasarımlarının ardındaki konsept, mümkün olduğunca az malzeme kullanarak zarif bir ürün elde etmekti. Aslında bir lamba eklemeden bir lamba yanılsaması verirler. abajur.

Galeride görüntüle

Giles Godwin-Brown iki tane gerçekten sıradışı lambalar. Nepa ve Candor lambaların her ikisi de eğlenceli tasarımlara sahip ve en iyi şekilde iki boyutlu silüetler olarak tanımlanabilir. Nepa lamba duvardan uzağa dönebilir ve LED aydınlatma kullanırken, Candor lamba pamuk ve ahşaptan yapılmıştır ve duvarda hale benzeri bir parıltı oluşturur.

Galeride görüntüle

Sıvı ışık, su damlalarını andıran bir dizi özel yapım armatürü içeren endüstriyel bir ışık kurulumudur. Bu, Tanya Clarke’ın su bilincine katkısıdır.

Galeride görüntüle

Bu sevimli küçük lamba hem eğlenceli hem de pratik. Yetişkinler kendi yatak odalarında kimseye hayır demese de, çocuk odası için güzel bir gece lambası olur.

Galeride görüntüle

Bu bir masa lambasına benziyor ancak üzerinde durduğu raf aslında tasarımın bir parçası. Yarım lamba gibi göründüğü ve kendi rafında yerin üzerinde durduğu için uygun bir isim olan İllüzyon denir.

Galeride görüntüle

Lunaire Lambası, yumuşak ışık yaymak ve sakinleştirici ve dingin bir ortam yaratmak için eşmerkezli daireler kullanır. FontanaArte tarafından tasarlanan lamba, duvar dekoru olarak da kullanılabilir. 1,190 dolara satılıyor.

Masa lambası.

Galeride görüntüle

Galeride görüntüle

Galeride görüntüle

Lamp L, Anna Leymergie tarafından tasarlandı ve rattan, Japon kağıdı, keten ipliği ve beyaz meşeden yapılmıştır. Her parça el yapımıdır. Lamba gerçekten alışılmadık bir şekilde mobilyalara yapışır. Açılara göre tasarlanmıştır ve evinizde onun için mükemmel yeri bulmakta eğlenebilirsiniz.

Galeride görüntüle

Hem eviniz hem de çalışma alanınız için mükemmel olan Frank, bir köpek yavrusunu andıran gerçekten sevimli küçük bir lamba. Size eşlik eder, masanıza oturur ve onu her türlü sevimli şekilde konumlandırmanıza izin verir.

Galeride görüntüle

Adını Tonn Ruraigh lambasından alan Runay lamba, son derece şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Geniş bir dalga şeklindeki LED masa lambası ve tek parça kompozit alüminyumdan yapılmıştır.

Galeride görüntüle

Kitap Dinlenme lambası, eviniz hakkında nostaljik olduğunuz ve ayrıca kitabınızı dinlendirmek için bir şeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlar içindir. Isınmaz, bu yüzden endişelenecek bir yangın tehlikesi yoktur. 50 dolara satılıyor.

Galeride görüntüle

Jeeves Hat masa lambası, gerçek bir lambadan çok bir vurgu parçası ve dekoratif bir öğedir, çünkü yalnızca kendini aydınlatmaya yetecek kadar ışık verir. 515 dolara satılıyor.

Galeride görüntüle

LeviTECH Labs, yerçekimine meydan okuyan bir masa lambası tasarladı. Alt kısım LED’lerle aydınlatılır ve yüzen üst kısım sadece ışığı yansıtır ve bu gerçekten ilginç görsel efekti yaratır.

Galeride görüntüle

Hiç bundan daha sevimli bir bulut gördünüz mü? Bu Küçük Bulut Lambası ve kesinlikle çok sevimli. Yumuşak ve hoş bir ışıltıya sahiptir ve hem iç hem de dış mekanlarda kullanabilirsiniz.

Galeride görüntüle

Foscarini’nin Anisha Lambası, son derece basit ve çok akıcı bir tasarıma sahiptir. Yumuşak ve hoş bir ışık verir ve bir masa lambası veya oturma odasında bir vurgu parçası olarak uygundur. 575 $ ‘a alınabilir.

Lambalar ve kolye asılı.

Galeride görüntüle

Bu, ampuller hakkındaki fikrinizi yeniden düşünmenizi sağlayan asılı bir aydınlatma armatürü olan Lamp / Lamp’dir. Minimalist modern bir ev için mükemmel bir vurgu parçası olan, gerçekten basit ama gerçekten ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. 39 dolara alınabilir.

Galeride görüntüle

Halatlar bir koleksiyondur benzersiz lambalar, her biri el yapımı ve farklı bir görünüme sahip. Lambalar, LED teknolojisini tekstil cazibesiyle birleştiriyor. Hepsi rahat ve eğlenceli bir görünüme sahip. Christian Haas tarafından tasarlandı.

Galeride görüntüle

Galeride görüntüle

Temporaries, Andrius Sta, Studio Toon Welling ve Jonathan Kraayeveld’den oluşan üçlü tarafından tasarlanan bir dizi lamba. Lambalar, geometrik formları simetrik konfigürasyonlarda birleştirir. Abajurlar ahşap kaplamadan yapılmıştır ve sıcak bir parlaklık sunar.

Galeride görüntüle

Pelerin kolye lambaları Constance Guisset tarafından Mustache için tasarlandı ve dekora ve ambiyansa bağlı olarak hassas veya ürkütücü görünebilen akıcı ve soyut formlara sahipler.

Galeride görüntüle

Jangir Maddani Tasarım Bürosu, sonsuz sayıda şekilde ayarlanabilen askıya alınmış armatürlerden oluşan bir koleksiyon olan Swarm Lamp’in tasarımını geliştirdi. Bunları beşli üçlü gruplar halinde satın alabilirsiniz.

Galeride görüntüle

Xuan Lamba, INNOVO tarafından tasarlandı ve bambudan yapılmış bir gölgeye sahip. İnce bambu dilimleri ışık kaynağını gizler ve çeşitli farklı şekillerde yeniden şekillendirilebilir.

Kırım Çam Kozası.

Galeride görüntüle

Galeride görüntüle

Pavel Eekra’nın Kırım Çam Kozalağı Lambası 56 tabak ve vida kullanılarak yapılmıştır. Işık, aralarındaki boşluklardan içeri girer, ancak plakaların kendileri de biraz şeffaftır, böylece ışık da sıcak bir parıltı oluşturarak geçebilir.

Gelin.

Galeride görüntüle

Galeride görüntüle

Galeride görüntüle

Gelin, memeliampa tarafından tasarlanan bir aydınlatma armatürü koleksiyonudur. Kağıttan yapılmış abajurlara sahip zemin lambaları ve sarkıt lambalar içerir. Işık içeri girdikçe, lambalar gerçekten hafif bir görünüm kazanır. Hepsi tamamen el yapımı.

Wilkins 19″ Kemerli Masa Lambası

Galeride görüntüle

Masa lambaları genellikle sadece ışık kaynakları değil, aynı zamanda dekorasyon ve güzel aksesuarlardır. Kesinlikle şık tasarımına yansıdığını Milkins lambası. Kemerli bir silueti ve mermerden yapılmış sağlam dairesel tabanı ve kase şeklinde metal bir gölgesi olan dengeli bir yapıya sahiptir. İkisi, tıpkı gölge gibi altın kaplamalı C şeklinde kavisli bir kolla birbirine bağlanır. Bu zarif lambanın genel boyutları 19 ”Y x 15” G x 11.6 ”D’dir.

Lostwithiel 24″ Tripod Masa Lambası

Galeride görüntüle

Tasarım Lostwithiel lamba oldukça ilginç. Lambanın zemine yerleştirilebileceğini gösteren bir tripod tabanı var, ancak toplam yükseklik sadece 24 inç, bu da bunun bir masa lambası olarak daha uygun olduğunu gösteriyor. Bu kombinasyon, çeşitli farklı olanaklar yaratır ve bu lambayı çok yönlü hale getirir. Kesinlikle tasarımla ilgili olarak, bu temiz ve zarif bir geometriye sahip modern bir vurgu parçası. Ampul, siyah bir rattan kafesle çerçevelenmiştir ve tripod tabanı ceviz ağacından yapılmıştır.

Ernesto 36″ Masa Lambası

Galeride görüntüle

Ernesto lambası çok şık ve zarif bir tasarıma sahip muhteşem bir ifade parçasıdır. Taban uzatılmıştır ve keskin kenarları ve temiz çizgileri olan konik bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda siyahtır, bu da beyaz gölge ve altın yaprak vurguları ve üst kısımdaki finial ile güzel bir şekilde eşleşmesini sağlar. Lambanın genel boyutları 36 ”Y x 17” G x 15 ”D’dir ve beraberinde gelen kordon 60 ” uzunluğundadır.

Edlohman 28″ Masa Lambası

Galeride görüntüle

Masanız için klasik bir tasarıma sahip basit bir lamba arıyorsanız, bu kesinlikle hoş bir seçenek olacaktır. Edlohman lambası her yönden klasiktir ve mükemmel bir görünüm ve işlevsellik karışımı gösterir. Demir taban sağlam ve ağırdır ancak aşırı büyük değildir. Gölgelik çok basittir ve tabana, aydınlatmaya ihtiyaç duyan alanı tam olarak aydınlatmak için alçaltılmasına veya yükseltilmesine ve ayrıca döndürülmesine izin veren bir makaslı kol ile tutturulmuştur.

Humboldt 1 Hafif Silahlı AplikGaleride görüntüle

Aplikler, birçok masa lambası kadar çok yönlü veya esnek değildir, ancak kendi yollarına göre uygundurlar. Duvarlara monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve bu, zemindeki ve diğer yüzeylerdeki alanı serbest bırakır. Humboldt Burada yer alan aplik, birçok farklı kullanıma sahip olabilir. Basit ve zariftir ve yatak odalarında, banyolarda, koridorlarda ve daha fazlasında güzel görünebilir. Paslanmaz çelik bir arka plakaya ve ışığı çok hoş bir şekilde dağıtan küre beyaz cam bir gölgeyi tutan siyah mermer bir tabana sahiptir.

Dominik 1-Hafif Silahlı Aplik

Galeride görüntüle

Dominik aplik cesur bir tasarıma sahiptir. Çok kompakt değil ama zarif ve ince bir silueti var. Arka plakanın güzel bir pirinç kaplaması var ve küre beyaz cam gölge, tamamen dekoratif bir şekilde aşağıya doğru uzanan ince ve uzun bir kolla ona tutturulmuş. Modern veya çağdaş bir banyoda ayna için bir aksesuar olarak güzel görünür, ancak komodininizde yer açmak isterseniz yatak odasına da ekleyebilirsiniz.

Brigida 6 Hafif Silahlı Aplik

Galeride görüntüle

Bu bir dekoratif aplik şık ve göz alıcı tasarımıyla. Pirinç kaplamalı metalden yapılmıştır ve küçük ve yuvarlak bir arka plakaya ve her iki ucunda küçük ampuller bulunan üç çubuğa sahiptir. Bu güzel duvar apliğini kişisel tercihinize bağlı olarak dikey veya yatay veya farklı bir açıyla monte edebilirsiniz.

Windbrook 1 – Hafif Açık Silahlı Aplikler Temizle

Galeride görüntüle

Tasarım Windbrook Aplik, yatak odası gibi alanların yanı sıra genel olarak kıyıdaki iç mekanlar, sahil evleri ve havadar dekorlar için mükemmel bir uyum sağlayan çok rahat bir apliktir. Genel boyutları 22.75 ”Y x 10” G x 10 ”D’dir. Gözyaşı damlası şeklindeki gölge, altında tahta bir boncuk ve bir püskül ile biten beyaz dokuma bir örtü ile şeffaf camdan yapılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir