Tek katlı, iki yatak odalı ve 115 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile yazlık ev planı

Bu çok yönlü bir evin planı, ama onu gördüğüm andan itibaren bir yazlık ev düşünmeden edemiyorum. Ne demek istediğimi biliyorsun. Zorunluluklardan çok eğlence için tasarlanmış bir ev. Ev ofisi olmaktan çok ziyaretçi kabul etmeye ve partiler vermeye uygun bir ev. Sanırım bu çekim tam da bunu temsil ediyor.

Gördüğünüz gibi plana geniş bir açık konsept alanı hakimdir. Kimin temel özelliği ise tamamen arka güverteye açılarak bu alanın tamamını dışarıya doğru genişletmesi, ayrımları ortadan kaldırması ve Arjantinli quinchos’un bize sunduğu country dinamiklerini modern bir tasarıma kavuşturmasıdır.

Yazlık ev planı

Yapının iki ucunda iki yatak odası var. Ana odanın bir süit olması ve ikincisinin kendi banyosundan yoksun olması dışında aynı boyutta. Evlilik süiti ile aynı büyüklükte olan bu banyo, fuayede, küçük bir dolap ve çamaşırhanenin yanında erişime sahiptir. Bana öyle geliyor ki, bu alanların erişilebilir ve aynı zamanda belirli bir gizlilik düzeyi ile olması iyi bir çözüm.

Açık konsept alanı, adalı harika bir mutfağa sahiptir. Geniş, ferah ve rahat. Yemek alanı da bol miktarda alana sahiptir. Oturma odası alanı, büyük bir katlanır cam duvarın yanındadır. Olumsuz havalarda onu kapalı tutacağız, ancak yaz öğleden sonraları tüm duvarı açmak ve dışarıyla harika bir iletişim kurmakla kesinlikle ilgileneceğiz.