Tek katlı, iki yatak odalı ve 84 metrekarelik bir evin ekonomik planı Ücretsiz Ev Planları

Bu uçağa rastladım … Gerçekten beğendim. Küçük ama oldukça rahat bir evdir. Kötü olan şey, üçüncü bir yatak odası arayışında onu büyütmenin bir yolunu görmüyorum. İlginç olan, bu evlerden ikisinin planda gösterildiği gibi 12 metre genişliğinde bir arsa üzerine inşa edilebilmesi. Bu, evimizi inşa etmek ve ayrıca ek gelir elde etmek istiyorsak çekici kılıyor …Küçük ev planı

Giriş ve garaj alanı paylaşır, bazen biraz rahatsız edici olabilir, ancak birkaç metre tasarruf etmek için çok iyi bir çözümdür. Doğrudan oturma odasına giriyoruz. Açık konsept bir ortam olduğu için yemek odası ve mutfağa bağlanmaktadır. Mutfaktan çamaşır odasına ve oradan da arka bahçeye erişebiliriz. Yaşam alanındaki merdivenlerimizi takip ederek iki yatak odası ve banyoya erişimimiz var. En küçük yatak odasının en-suite banyolu olması dikkat çekicidir.

Bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Böyle bir evde yaşarlar mı? Şahsen, bu kadar “sıkı” olmasını sevmiyorum, ancak ortadaki küçük iç bahçeyi ekleyerek havalandırma ve ışık sorununun çözülmesini seviyorum.