Tek katta 92 metrekare ve tek yatak odalı güzel ev Ücretsiz Ev Planları

Size getirdiğim evin çok ilginç bir cephesi var. Dahili olarak, tek bir yatak odası olduğunu düşündüğünüzden daha fazlasını isteyemeyiz. Beni pek ikna etmeyen tek şey arkadaki garaj. Ama bunu kendi ihtiyaçlarıma göre değerlendirdiğim için. Bir köşeye ya da geniş bir arsa üzerine inşa edebileceğimizi düşünürsek, evle ilgili vizyonumuz orada tamamen değişiyor.

tek yatak odalı ev planı

Planda görebileceğimiz gibi tek katlı bir ev, önünde küçük bir sundurma ve giriş. Kapının konumu küçük bir salon oluştursa da doğrudan oturma odasına giriyoruz.

Sol tarafta ana yatak odamız var. Oldukça büyük olup en-suite banyo ve gömme dolap içermektedir. Banyoda bir küvet kullanabilir.

Oturma odası ve yemek odası, bir bar ile geniş bir mutfağa bağlanan tek bir ortam oluşturur. Böylelikle açık bir konsept tasarım elde edilir ancak mutfak oturma odasından bir miktar ayrıdır. Oturma – yemek odası alanından sosyal banyoya erişebileceğimiz bir “esnek odaya” erişebiliriz. Bu, esnek odayı o kadar esnek yapmaz.

Mutfaktan tek bir araba için garaja erişebiliriz. Oraya ulaşmak için çamaşır odasından geçmemiz gerekiyor. Hem bu garajdan hem de esnek odadan arka bahçeye erişimimiz var.