Temiz ve Zarif Oturma Odası

Minimalizm temelde daha azıyla rahat, rahat ve estetik yaşayabilme sanatıdır. Her şey yüzeyde olsa da, bu görev oldukça kolay görünebilir, aslında söylemesi yapmaktan çok daha kolaydır. Aslında minimal temalı güzel ve işlevsel bir ev, tasarımı en zor olanlardan biridir. Beceri, kısıtlama ve çok disiplin gerektirir. Eve her şeyi ve her şeyi getirme eğiliminde olan bazılarımız için, yapılması en zor olan tek şey budur.

Oturma odası fikirlerimiz, dekorasyon projelerini veya bir sonraki mini güncellemeyi başlatmak için burada. Alanınızı canlandırmanın veya rahat bir oturma odası veya ofiste dinlenmenin yollarını bulabilirsiniz. Ve Ideal Home’daki uzmanlar, ne kadar harcamanız gerekiyorsa, evlerin dinlenebileceği rahat bir alanın nasıl oluşturulacağını çok iyi biliyor.

Minimalist Oturma Odası Fikirleri
Minimalist Oturma Odası Fikirleri – Kaynak: imall.com
Minimalist Siyah Beyaz Salon Tasarımı

Oturma odasında siyah ve beyazın kombinasyonu modaya uygun görünüyor. Yastık kılıfları ve halılar üzerindeki siyah ve beyaz dikey çizgiler, beyazın hakim olduğu bir odanın arka planının aksine görünür.

Yüzyıl Ortası Tasarım Dokunuşuyla Bir Oturma Odası

Bu minimalist oturma odasındaki mobilyalar sade bir tasarıma ve nötr bir renge sahiptir. Odanın genel tasarımıyla ilgili en ilginç şey kullanılan mobilyalarda değil, tüm odayı çevreleyen cam duvarlarda yatıyor.

Minimalist Bir Oturma Odasında Doku Oyunları

Tasarımcı, bu sınırlı miktarda renk kullanan bir oturma odasında steril ve sıkıcı izlenimi önlemek için, onu bir doku oyununa kandırdı. Bu oturma odasındaki taş duvarların dokusu, sandalyelerin, masaların ve halıların tabanı kesinlikle kimseyi uzun süre evinde hissettiriyor.

Pop Art Tarzı Oturma Odası

Pop art minimalizm tarzı bu tek oturma odasının tasarımında güçlü görünüyor. Nötr beyaz duvarlardan oluşan bir arka plan ve sade bir ahşap zemine sahip, parlak mavi-yeşil kanepeler ve 50’lerin tarzında boyama bu odaya kendi karakterini veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir