Tuvalet Kağıdı Rulo Balkabağı Dekorasyonu

Ekim sadece unutulmaz bir ay değil, aynı zamanda üretim için yılın en iyi zamanlarından biridir! Bu sezon tamamen doğal öğeler, toprak ve sonbahar renkleri ve hasat motifleri ile ilgili!

Bir zanaatkarın hayalini gerçekleştirmek için mısır saplarını, çam kozalaklarını ve dallarını topla. Ekim ayını bu tuvalet kağıdı balkabağı gibi kolay dönüştürülmüş el sanatları ile kutlayın! Küçüktürler, yapımı kolaydır ve hemen hemen her yere gidebilecek sevimli bir sonbahar dekoru sunarlar.

Tuvalet kağıdı rulosu bir güdük üzerinde kabak zanaat

Onların bir patlama yaptığından bahsetmiş miydim? Eğer benim gibi bir şeyseniz, o zaman geri dönüşüm kutusu olacak bir şeye yeni hayat vermekten daha tatmin edici bir şey olmadığını bilirsiniz. Sonbahar sezonu DIY ruhuna uygun olarak, bu yükseltilmiş araç, geri dönüşüm kutusuna giden bir şeyi kullanmanın akıllıca bir yoludur.

Çok Güzel Upcycled Tuvalet Kağıdı Kabak

Balkabağı baharat mevsimi ve bu sevimli küçük tuvalet kağıdı rulosu balkabakları sonbaharınızı sıcak ve neşeli hale getirecek! Herhangi bir tatilde mağazalara girmekten daha kötü bir şey yoktur, sadece dekorasyon fiyatının tavan yaptığını bulmak için.

Neyse ki, bunlar gibi sevimli küçük el sanatları, dekor koleksiyonunuza ev yapımı bir dokunuş katma seçeneği sunuyor!

Boş bir tuvalet kağıdından bu kadar eşsiz bir şey elde edebileceğini kim düşündüyse! Bunun etkileyici olduğunu düşünüyorsanız, ekicilerden yapılan bu balkabağı el sanatlarına bakın!

Bunun gibi el işleri, soğuk Ekim geceleri için mükemmeldir, bu yüzden en sevdiğiniz Cadılar Bayramı filmini oynayın, biraz sıcak kakao alın ve yaratıcı olun! Aşağıdaki adım adım talimatlarımız, bu zanaatı nasıl oluşturacağınız konusunda size rehberlik edecektir.

Öncelikle, ihtiyacınız olan şeylerin çoğuna zaten sahip olup olmadığınızı görmek için zanaat malzemelerinizi hızlıca gözden geçirin! (Kendinizi şaşırtabilirsiniz!) Eski malzemelerle başka hangi DIY sanatı türlerini yapabileceğinizi öğrenmek sizi şaşırtacaktır!

Kabak tutan genç kadın.Tuvalet Kağıdı Ruloları Kullanmam Gerekir mi?

Karton tuvalet kağıdı ruloları, bu işi yapmak için kullanılacak en kolay malzemedir. Elbette alternatifler var. Hemen hemen herkes onları üretir, bu yüzden onları kısa bir süre için bile toplarsanız, bu işi yapmak için fazlasıyla yeterli olacaksınız!

Alternatif olarak, köpük üretim tabakalarını da kullanabilirsiniz! Bunlar çoğu dolar mağazalarında ve el sanatları dükkanlarında mevcuttur. Yapışkan tarafları vardır, böylece bunları kolayca kesebilir, bir rulo oluşturabilir ve ardından birbirine yapıştırmak için bastırabilirsiniz. En iyi yanı, onları genellikle pırıltılı ve diğer tasarımlarla paketten çıkarabilmenizdir! Bu projede, balkabağımıza biraz doku, ışıltı ve ekstra renk eklemek için ikisini de kullanacağız.

Bu El İşini Kişiselleştirmek için Ne Yapabilirim?

Çoğu, kullandığınız türden malzemelerden gelir! Bir şeyi başka bir şeyle değiştirerek, zanaatınızın dokusunu, rengini ve görünümünü büyük ölçüde değiştirebilirsiniz! Köpük levhalar kullandığımız için, yapabileceğiniz ilk şeylerden biri alternatif renkler ile değiştirmektir.

İlginç bir set oluşturmak için siyah ışıltılı köpük levha kağıt balkabağı yapmayı da düşünün! Malzemeleri değiştirmek istemiyorsanız, bu gemiye eklemek için yapabileceğiniz daha çok şey var. Benzersiz bir karakter ekleyebilecek peri ışıkları, parıltılı sprey, kurdele, sicim ve diğer düşme temalı zanaat aletleri gibi şeyleri dahil etmeyi deneyin. İlham almanıza yardımcı olacak birkaç fikir:

  • Sıcak ve parlayan bir görüntü için bu tuvalet kağıdı rulosu balkabaklarından 3’lü peri ışıklarını örün
  • Kabaklara dokulu ve ışıltılı bir görünüm için parıltılı bir sprey püskürtün
  • İlginç bir yüzer dekorasyon için bunları kademeli bir 3 sete asmak için bunlara iplik takın
  • Bir diorama oluşturmak için bu kabaklardan birkaçını kullanın
  • İskeletler, cadı şapkaları ve kazanlar gibi bazı sevimli Cadılar Bayramı işçiliği motifleri ekleyin

İhtiyac duyulan malzemeler:

Geri Dönüşümlü Tuvalet Kağıdı Rulosu Kabak Elişi Nasıl Yapılır

Önce tuvalet kağıdı rulolarının içini boyayarak başlayın. El işi fırçanızı kullanarak, tüm rulolarınızın içini boya ile dikkatlice kaplayın. Daha kolay yayıldığı için daha ucuz akrilik boya tercih edin.

içinde tuvalet kağıdı rulosu boyama

Tamamen düz hale getirmek için her ruloyu aşağı doğru bastırın. Bu noktada, düzleştirilmiş rulonun tamamı boyunca 1/2 inçlik şeritler için çizgiler çizmek için bir cetvel veya iletki kullanın. Yapacağınız sonraki şey, şeritlerin her birini çizgiler üzerinde kesmektir. Kullandığınız tüm tuvalet kağıdı ruloları için tekrarlayın.

tuvalet kağıdı rulosuna bastırmak

tuvalet kağıdı rulosunun şeritlerini kesmek

Ardından, köpük kraft kağıdı üzerinde aynı ölçümleri yapın. Daha sonra, filmi yapışkan şeritlerden çıkarın ve bunları beyaz taraftaki tuvalet kağıdı rulosu halkalarınızın etrafına sarın. İlerledikçe mühürlemek için basın.

cuttin gorange köpük zanaat levha

zanaat köpük tabakasını birleştirmek ve tuvalet kağıdı rulosunu kesmek

Bunlardan birkaç yığın elde ettiğinizde, üst üste koyun ve ortasından bir parça sicim çekin. Bu ortadaki balkabağını bağlayacak! Kabaca bir düzine halkayı bir parça sicim üzerinde birleştirin ve öğrettiğiniz gibi çekin, tüm parçalar bir balkabağı gibi dikdörtgen bir küre oluşturduğunda bir düğüm atın.

sicim ve tuvalet kağıdı rulosu kadının el masası

bağlantı turuncu boyalı mor kağıt rulosu parçalarını kesip

Artık dekorasyona hazır! ‘Güdük’ olarak hareket etmesi için bir tarçın çubuğu ekleyin, dekoratif bir çuval bezi parçasına bağlayın ve istediğiniz gibi özelleştirin! Bu harika küçük balkabağı nerede sergileyeceksiniz?

ellerle yapılan tuvalet kağıdı rulosu için son dekorasyon

Geri Dönüşümlü Tuvalet Kağıdı Rulo Balkabağı

Bu sevimli ve eğlenceli mini tuvalet kağıdı rulosu balkabaklarıyla birkaç kuruş tasarruf edin! Sadece birkaç malzeme alırlar ve sonbaharda süslemek çok eğlencelidir!

Aktif Olma Süresi
15 dakika

Toplam zaman
15 dakika

Zorluk
Kolay

Tahmini maliyeti
5 dolar

Önerilen Ürünler

Bir Amazon Ortağı ve diğer bağlı kuruluş programlarının bir üyesi olarak, uygun satın alımlardan para kazanıyorum.

Bitmiş Ürün Galerisi

Bu sevimli balkabağı nerede sergileyeceksin? İronik bir şekilde, bunlardan bir takım, banyodaki veya dolap rafındaki havlu askınız için harika bir görüntü oluşturabilir!

kabak el sanatları tutan kadın

Ayrıca, gün boyu dönen ve parıldayan sihirli, abartılı bir dekorasyon için onları sırayla iplerden asmayı da deneyebilirsiniz!

yerde kabak tuvalet kağıdı rulosu işi tamamlandı

Yapması çok basit olduğu için, böyle bir projeyle kesinlikle daha genç zanaatkarları gemiye alabilirsiniz! Yaratıcılıklarını açığa çıkarmak isteyen çocuklarınız, yeğenleriniz, yeğenleriniz veya hatta torunlarınız varsa, bu proje harika bir seçimdir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir