Reklamı kapat
Reklamı kapat
Ev dekorasyonları
Ev dekorasyonları

Tv üstü anten tavsiyesi

TV anteni, canlı yayınlarda daha fazla kanal alarak, Tv üstü anten tavsiyesi netliği artırarak veya kalite ve istikrarı artırarak eğlence faturasında doğrudan tasarruf sağlayan cihazlardan biridir. Aslında, TV anteni, özellikle sinyalin uygun olmadığı yerlerde önemli bir müttefiktir.tv üstü anten tavsiyesi , tv üstü anten , tv üstü anten güçlendirme , masa üstü tv anteni , masa […]

14 Haziran 2021 - 8:49 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi. A+A-

Tv üstü anten tavsiyesi

TV anteni, canlı yayınlarda daha fazla kanal alarak, Tv üstü anten tavsiyesi netliği artırarak veya kalite ve istikrarı artırarak eğlence faturasında doğrudan tasarruf sağlayan cihazlardan biridir. Aslında, TV anteni, özellikle sinyalin uygun olmadığı yerlerde önemli bir müttefiktir.tv üstü anten tavsiyesi , tv üstü anten , tv üstü anten güçlendirme , masa üstü tv anteni , masa üstü anten , tv üstü anten fiyatları , tv üstü anten vatan , tv üstü uydu anteni , tv üzeri anten , cvs tv üstü anten , tv üstü çanak anten ,

Kısacası, uygun bir satın alma kararı vermek için akıllıca seçim yapmanız gerekecektir. İhtiyaçlarınıza en uygun ürünü elde etmek, önceden bilmiyorsanız zorlu bir iştir. Kurulumu için gerekli gereksinimler analiz edilmemişse bunu yapmak da zordur, ancak endişelenmeyin. Bu kılavuz aracılığıyla size yardımcı olacağız!

 • En iyi teknoloji püf noktalarını içeren 1Haftalık Bülten
 • 2En önemli
 • 3En iyi TV antenleri: önerilerimiz
  • 3.1En iyi taşınabilir TV anteni
  • 3.2 Fiyatına göreen iyi TV anteni
  • 3.3İç mekanlar için ideal TV anteni
  • 3.4En kaliteli ucuz TV anteni
  • 3.5En güçlü TV anteni
  • 3.6En iyi dış mekan TV anteni
 • 4Alışveriş rehberi: TV antenleri hakkında bilmeniz gerekenler
  • 4.1TV anteni nedir ve sinyali nasıl alır?
  • 4.2TV anteni nasıl oluşur?
  • 4.3Piyasada kaç çeşit TV anteni vardır?
  • 4.4Yerlerine göre anten çeşitleri nelerdir?
  • 4.5Akıllı TV anteni var mı?
  • 4.6TV anteni kurma adımları nelerdir?
  • 4.7TV antenini nereye yerleştirmeli?
 • 5Satın alma kriterleri
  • 5.1Radyasyon paterni
  • 5.2Kazanç
  • 5.3Polarizasyon
  • 5.4Yönlülük
  • 5.5Bant Genişliği
 • 6Özet
tv üstü anten tavsiyesi , tv üstü anten , tv üstü anten güçlendirme , masa üstü tv anteni , masa üstü anten , tv üstü anten fiyatları , tv üstü anten vatan , tv üstü uydu anteni , tv üzeri anten , cvs tv üstü anten , tv üstü çanak anten ,

%100 ÜCRETSİZ & ÖZEL

En iyi teknik püf noktaları içeren haftalık bülten

Ortağımız The Hidden Portal’ın haber bültenine ÜCRETSİZ abone olun ve teknoloji ve İnternet konusunda uzman olun! E-postalarınızı rahatça e-postanıza alacaksınız. Bu teklif sınırlı ve REVIEWBOX ziyaretçilerine özeldir.Şimdi üye Ol* Aboneliğinizi istediğiniz zaman tek tıkla iptal edebilirsiniz.

En önemli

 • İhtiyacınız olan TV anteni hakkında bilgi edinmek anahtardır. Evinizden en yakın baz istasyonuna veya tekrarlayıcıya olan mesafeyi öğrenin. Bu şekilde, kurmanız gereken TV anteni türünü değerlendirebileceksiniz.
 • Anteni yerleştireceğiniz yerin ihtiyaçlarını analiz edin. Bazen kurulum için profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, ihtiyacınız olan alıcı güç (yönlülük) veya bulunduğunuz alanın yüksekliği veya yönü gibi diğer faktörleri de hesaba katın.
 • Anteninize vereceğiniz kullanımı hesaba katmadan seçim yapmayınız. Bir TV anteninde, görünümünden veya kurulum kolaylığından daha fazla gözden geçirilecek yön vardır. Satın alma kriterlerine ayrılmış bölümde bunu daha derinlemesine göreceğiz.

Ayrıca okuyun

 • RAM Bellek: 2021’in en iyisi nedir?
 • MP3 Çalar: 2021’in En İyisi Hangisi?
 • Samsung Tablet: 2021’in en iyisi hangisi?

En iyi TV antenleri: önerilerimiz

Özel ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize göre TV anteninizi seçin. Bu listeyi, satın alma kararınızı değiştirebilecek farklı faktörleri göz önünde bulundurabilmeniz için hazırladık.

 • En iyi taşınabilir TV anteni
 • Fiyatına göre en iyi TV anteni
 • İdeal iç mekan TV anteni
 • En kaliteli ucuz TV anteni
 • En güçlü TV anteni
 • En iyi dış mekan TV anteni

En iyi taşınabilir TV anteni


Bu Leadsign modeli, yatak odalarında,  çatı katlarında  ve karavanlarda net freeview  iletiminin keyfini çıkarmanızı sağlar  . Manyetik tabanı sayesinde montajı çok kolaydır. Ek olarak, bu kurulumu daha da esnek hale getiren standart bir iki metrelik koaksiyel kablo içerir.

Küçük boyutuna rağmen hem iç hem de dış mekanlarda çok güçlüdür. VHF 174-230MHz ve UHF 470-860MHz alım frekanslarının freeview HD TV iletim sinyallerini alır . Freeview akışının yanı sıra , DAB akışı için  de harikadır.

Editoryal İnceleme : Çarpıcı tasarımı sayesinde iç mekanlarda harika görünüyor. Mini olduğu için her yere yanınızda götürebilirsiniz. Kurulum kolaylığı için de seviyoruz.

tv üstü anten tavsiyesi , tv üstü anten , tv üstü anten güçlendirme , masa üstü tv anteni , masa üstü anten , tv üstü anten fiyatları , tv üstü anten vatan , tv üstü uydu anteni , tv üzeri anten , cvs tv üstü anten , tv üstü çanak anten ,

Fiyatına göre en iyi TV anteni


Ortaklık Bağlantısı

Tecatel ANT-BKM18 Üçlü katlanır BKM Anten, UHF G18dB LTE + Hediye Filtresi (Turuncu)Kullanıcı incelemelerini okuyun23,09 EURAmazon’dan satın alın

Tecatel’in bu üçlü UHF anteni, rakipsiz bir fiyata sahip ve bu da onu paranın değeri açısından sansasyonel bir seçenek haline getiriyor. Bu sayede sayısız birim sattı.

Alüminyumdan yapılmış ve tüm DTT kanallarını yakalamakta sorun yaşamayacağınız bir TV antenidir. Kazancı 18 dB’dir ve güçlendirilmiş kıskaçlar içerir. Bir antendir, ayrıca montajı çok kolaydır.

Editoryal değerlendirme : Çok kaliteli malzeme kullanılmasının yanında oldukça çekici bir kazanımı vardır (18 dB). Kolay monte edilir ve fiyatı çok düşüktür.

İdeal iç mekan TV anteni


Ortaklık Bağlantısı

800 ile 2500 MHz arası frekanslara sahip amplifikatörler için ideal iç mekan modeli.3/5 dBi kazanç sağlayarak internette sorunsuz gezinmenizi sağlar. Ek olarak, her yönden sinyal alabilir, bu nedenle seçilen odanın ortasına kurulması tavsiye edilir.

Rekabetçi fiyatının ötesinde, kurulumu da çok kolaydır. Prestijli ORPEY’den sorumlu GSM, CDMA, PCS, 3G ve 4G’ye uygun bir TV antenidir.

Editoryal değerlendirme : Uygun fiyata bir iç mekan TV anteni arıyorsanız bu model sizi ikna edecektir. TV ve internette gezinmek için harika, prestijli ORPEY tarafından yapılmıştır.

En kaliteli ucuz TV anteni

Bu TV anteni ile harici bir anteniniz olmadığında DTT sinyalini alacaksınız. 6-7 dB kazancı vardır ve güç kaynağı gerektirmez. Makale, herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz yere yerleştirebilmeniz için bazı çıkartmalar içermektedir.

Sadece üç adımda yapılandırılması çok kolaydır ve 1080 piksel Full HD’ye ek olarak 40 km menzil sunar . Sahip olduğu fiyat ve yapıldığı malzemeler için açık ara mükemmel bir seçenektir.

Editoryal değerlendirme : 40 km’ye varan özel menzili, onu muhteşem bir TV anteni yapıyor. Ayrıca 6-7 dB kazancı ve uygun fiyatıyla da çekicidir.

En güçlü TV anteni

Bu TV anteni ile SKY, BBC, ITV, DW, N24, WDR, France TV, RAI veya RTVE gibi yüzlerce kanalın keyfini çıkarmak mümkündür. İki amplifikasyon modu vardır (uzun ve kısa mesafe). Bu nedenle, tatmin edici bir sinyal almak daha kolaydır.

tv üstü anten tavsiyesi , tv üstü anten , tv üstü anten güçlendirme , masa üstü tv anteni , masa üstü anten , tv üstü anten fiyatları , tv üstü anten vatan , tv üstü uydu anteni , tv üzeri anten , cvs tv üstü anten , tv üstü çanak anten ,

Beş metre uzunluğundaki yüksek performanslı koaksiyel kablosu, neredeyse her yere kolay kurulum sağlar. Ayrıca, bir USB güç adaptörü içerir. Modern tasarımı onu çok estetik kılıyor ve marka, memnun kalmamanız durumunda para iadesi teklif ederek pastanın üzerine krema koyuyor.

Editoryal değerlendirme : Güç arıyorsanız, bu güçlü TV antenini tercih edin. Beş metrelik yüksek performanslı koaksiyel kablosu sayesinde kurulumu çok kolaydır. Son derece estetik bir tasarım sunar.

En iyi dış mekan TV anteni


Ortaklık Bağlantısı

Rakipsiz kalitede bir dış mekan TV anteni arıyorsanız, işte burada! Ucuz bir anten değil, ancak tercih ederseniz kesinlikle pişman olmayacaksınız. Her yönden sinyallerin alınmasını kolaylaştıran 32 dB kazançlı bir dış mekan TV antenidir.

Kurulumu kolaydır ve 8 metrelik bir koaksiyel kablo içerir. Bu sayede kablonun size ulaşmamasından korkmadan istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Editoryal değerlendirme : 32 dB kazanç ile her yönden sinyal almayı kolaylaştırır. Sekiz metrelik kablosu için de heyecanlıyız (birkaç model böyle bir uzunluk sunar). Tabii ki, en ucuz seçenek değil.

Alışveriş rehberi: TV antenleri hakkında bilmeniz gerekenler

Özellikler ve işlevler, satın alma kararı verirken dikkate alınması gereken önemli unsurlardır. Gerekli bilgilere sahipsek pratik ve oldukça kullanışlı bir ürüne karar vermemiz mümkün. Bu nedenle, bir TV anteninin en alakalı yönlerini belirlemenize yardımcı olacak bir kılavuz hazırladık.

TV anteni nedir ve sinyali nasıl alır?

Bir TV anteni, belirli bir frekansta “elektromanyetik dalgalar yayan veya yakalayan metalik bir iletkendir”. Günlük yaşamda antenler çok önemlidir. Özellikle hantal kablo ihtiyacını ortadan kaldırmak isteyenler için. Bu elektromanyetik dalgalar, radyo ve televizyonun sinyaline eşdeğerdir.

Bu sinyallerin yakalanmasının iki yolu vardır ve anten tipini tanımlar. Gönderirken bir verici antendir. Alırsanız, bu bir alıcı antendir. Bağlantı iki şekilde gerçekleşebilir. Birincisi, verici bir TV anteni ile alıcı anten arasındaki doğrudan iletim yoluyla. İkinci bir seçenek, sinyalin iyonosfere çıkması ve Dünya’ya geri yansımasıdır.

TV anteni nasıl yapılır?

Anten, sinyal alıcısı veya vericisinden başka bir şey değildir. Aşağıdaki listede gördüğümüz gibi bu işlevi yerine getirmek için temel parçalardan oluştuğunu bilmek faydalı olacaktır.

 • dipol İlk olarak, dipolümüz var. Sinyali almaktan sorumlu antenin alımının aktif elemanıdır.
 • Rende. Biri negatif biri pozitif olmak üzere iki tane olmalı. Bunlara reflektör ve yönetmen de denir. İşlevi, daha yüksek kazanç seviyelerini iyileştirmek için sinyallerin reddedilmesi (yansıtıcı) ve konsantrasyonu (yönetici) ile bağlantılıdır.
 • İletişim kutusu. Koaksiyel kablonun bağlı olduğu ve empedansı televizyonun ihtiyacına göre ayarlayacak devrenin bulunduğu yerdir.

Piyasada kaç çeşit TV anteni var?

Her birinin çalışması dikkate alınarak dört tip anten vardır. Gereksinim, sinyal türü veya sahip olduğunuz alana bağlı olarak bir TV anteni seçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde, her bir anten tipinin temel özelliklerini açıklayacağız.

Basit dipol anten: Bu tür TV anteni hakkında bilmemiz gereken ilk şey, iki dalga yaymasıdır. Bu nedenle adı. Genellikle en basitlerinden biridir. Sadece vericiye bağlanan bir koaksiyel kablo tarafından bir arada tutulan bir iletkendir. Bu anlamda dalga boyu dikkate almanız gereken bir faktördür.

İletken eleman, iletmeye çalıştığınız frekansın dalga boyunun yarısını ölçmelidir. Genellikle, bu anten uzun mesafeli iletim için kullanılır. FM sinyalleri için de kullanılır. Ana avantajı, bir vida sistemi kullanılarak farklı frekanslara ayarlanabilmeleridir.

Yagi anten: Elbette daha önce görmüşsünüzdür, evlerde en çok kullanılan tiptir. Radyo bağlantıları için de kullanılsalar da, TV kanallarını sorunsuz alırlar. Bu antenlerde göze çarpan şey, sinyali yönlendiren reflektörlere sahip oldukları için iyi bir yöne sahip olmalarıdır. Bu da kazancı arttırır (sinyalin büyüklüğü).

Çok yönlü antenler: Farklı açılardan sinyalleri yakalamaya izin verdikleri için en çok uzak ve çift yönlü iletimler için kullanılırlar. Temel olarak iki tür çok yönlü anten vardır. Fiberglastan yapılmış, neme ve diğer dış mekan olumsuzluklarına dayanacak şekilde tasarlanmış antenler. Bu tür TV anteni harika bir performansa sahiptir.

Paslanmaz çelikten yapılanları da vardır. Bu cihazın en alakalı özelliği, sinyali eşit olarak yaymasıdır. Bu kalite onları geniş alanlar için ideal antenler yapar. Buna rağmen, alıcınızın menzili genellikle yönlü bir antenin menzilinden daha azdır.

Uydu çanakları: Uydu sinyallerini yakalamak için uydu TV anteni ideal seçenektir. Düşük frekanslı bağlantıların yanı sıra uzun mesafeli bağlantılarla da çalışır. Sinyalleri aldığı plaka en karakteristiktir. Ayrıca, odak merkezinde biriken toplanan tüm sinyaller yansıtılır.

Bu TV anteninin bir diğer özelliği de tüm sinyalleri belirli bir noktada toplamasıdır. Bu da sinyale büyük bir yönsellik sağlar. Ayrıca, olağanüstü kazanç sunabilen bir antendir. Çok yaygın bir seçenek olmamasına rağmen pratik çözümler sunabilen bir cihaz türüdür.

Konumlarına göre anten çeşitleri nelerdir?

Buraya kadar çalışma şekline göre anten çeşitlerini gördük. Ancak yerine ve tasarımına bağlı olarak TV anteni türleri de vardır. Eviniz veya ofisiniz için bir TV anteni almaya karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken özellikleri ve faktörleri bir tabloda açıklayacağız.

Kapalı TV anteniDış mekan TV anteniÇok elemanlı TV anteni
Sadelik ve ekonomiAçık ve ayrıntılı kurulum.Karmaşık kurulum.
ResepsiyonDaha büyük resepsiyon.Mükemmel resepsiyon.
Ergonomik tasarımDirenç ve dayanıklılık.Sinyal yöneticisi.
taşınabilirlikGizli tasarım.Otomatik.

Akıllı TV anteni var mı?

Teknoloji ilerlemiş ve onunla birlikte günlük hayatımızın bir parçası olan tüm cihazlar. TV anteni hariç. Akıllı anten sistemleri, tipik sinyal iletiminin sınırlamalarını azaltır. Bu sistemler, Akıllı Anten Sistemlerinin kısaltması olan SAS olarak bilinir . Gelişmiş keskinlik ve azaltılmış parazit özelliklerine sahiptirler.

Akıllı anten, iletişim modellerini optimize etmek için teknolojiye sahip bir anten grubudur. Bu, iletim ve alım sırasında yanıtı iyileştirir. Ancak, her durumda tavsiye edilmez. Karmaşık algoritmalar gerektirirler ve ayrıca yüksek maliyetlere sahip olma eğilimindedirler.

TV anteni takma adımları nelerdir?

Kurulum için, bir dizi çok basit adımı izlemelisiniz. Çok dikkat!

 • Anten tipi. Öncelikle size en uygun anten tipini seçmiş olmalısınız. Düşük, orta veya yüksek frekanslı TV anteninizi seçmelisiniz.
 • Yer. Güneye bakan ve mümkün olduğunca parazitsiz bir yer seçtiğinizden emin olun. Konektör tipini seçtikten sonra kuruluma devam ediyoruz.
 • Temel. İç veya dış mekan olmasına bakılmaksızın, TV anteni bir tabana sabitlenmelidir. Karmaşıklık her model arasında değişse de, takip edilmesi gereken belirli sabit parametreler vardır.
 • Yerleştirme ve yapılandırma. Çanağı veya dipolü en iyi alış yönüne yerleştirin. Vericiyi televizyona bağlayın. Gerekirse yapılandırın ve kanal kullanılabilirliğini kontrol edin.

TV anteni nereye yerleştirilir?

Aldığınız TV anteninin dağıtımını ve dolayısıyla alımını etkileyen birkaç faktör vardır. Ancak, verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak bazı pratik adımlar atabilirsiniz. Doğru yeri seçmek çok önemlidir. Bu nedenle, aşağıdaki liste ile size daha fazla ayrıntı sunuyoruz.

 • Baz istasyonu yönünde: İnternette bulabileceğiniz özel rehberlerden öğrenebilirsiniz. Baz istasyonunun yerini size bildirecek, yaşadığınız bölgeyle ilgili bilgiler. Böylece seçtiğiniz TV antenini sinyalin en güçlü olduğu yere yönlendirecek koordinatlara sahip olacaksınız. Biraz kaba bir tekniktir, ancak tamamen etkilidir.
 • Pencereye yakın: TV antenini pencere gibi açık bir alana yerleştirirseniz, dalgaların uzayda ilerlediğini ve nesnelere çarptığını göz önünde bulundurarak daha iyi sinyal alabilirsiniz. Bu nedenle, dışarıyı işaret ederseniz, sinyallerin daha az parazitle daha temiz bir şekilde alınacağı açık görünüyor.
 • Verandada veya terasta: Daha önce de gördüğümüz gibi her türlü yüzey ve ortam için tasarlanmış hibrit antenler bulunmaktadır. Bunu yaparak, elektromanyetik dalgalara maruz kalma katlanarak artar. Özellikle çeşitli açılardan sinyal alan antenler. Pozlamayı artırmak keskinliği iyileştirebilir ve gürültünün ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir.

Satın alma kriterleri

Satın almak ve sonradan pişman olmamak için TV antenimizin kalitesini ve kullanışlılığını belirleyecek olan özellikleri bilmek gerekir. Bu özellikleri özetlememizin nedeni budur. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan bir TV anteni arıyorsanız, analiz etmeniz gerekecek.

 • radyasyon modeli
 • Kazanç
 • polarizasyon
 • Yönelme
 • Bant genişliği

radyasyon modeli

Bu yön, radyasyon davranışının grafiksel temsilini ifade eder. Tam olarak, elektromanyetik dalgaları alma veya gönderme şekliyle ilgili olduğu için bu özelliği tanımlamak uygundur. Söz konusu radyasyonun biçimine bağlı olarak, çok yönlü, yönlü, izotropik veya yönlendirici bir anten olacaktır.

Kazanç

Bir TV anteni satın alırken gözden geçirilmesi gereken bir diğer hayati faktör. Kazanç, antenin izotropik bir antenle aynı mesafede ve aynı güç yoğunluğunda yaydığı güç olarak tanımlanabilir.

Açısal yön belirtilmediğinde, kazancın maksimum radyasyon yönüne eşit olduğu varsayılır.

polarizasyon

TV anteni, belirli bir yönde iletilen yayılan bir elektromanyetik alan oluşturur, buna polarizasyon denir. Bahsedilen polarite lineer, dairesel veya eliptik olabilir.

Doğrusallar dikey veya yatay yönlerle çalışır. Dairesel ve eliptik, elektromanyetik alanın dönüş yönüne göre tanımlanır.

Yönelme

Bu terimin kâr ile karıştırılması kolaydır. Bir TV anteninin yönlülüğü, bir sinyal alıcısının belirli bir yönde elektromanyetik dalgaları yakalaması gereken özelliği ifade eder. Sızıntı veya parazit yoksa, yönlülük ve kazanç aynı olacak ve bu nedenle optimum performans gösterecektir.

Bant genişliği

TV anteninin bu yönü, vericinin çalışabileceği frekans miktarı ile ilgilidir. Geniş bant antenler daha yüksek bir frekans gösterme eğilimindedir. Bu, diğer faktörleri doğrudan etkiler.

Geniş bant antenlerde iyileştirmeler bulan kazanç, polarite veya empedans gibi.

Devam et

TV anteni birçok evde vazgeçilmez bir araçtır. Resepsiyon yerlerde sivilceli. İşte o zaman anten en iyi müttefikimiz olarak ortaya çıkar. Ancak kaliteli bir ürün seçmek kolay bir karar değildir. Bu nedenle, beklediğiniz sonucu etkileyebilecek tüm yönleri öğrenmeniz gerekir.

Bu rehberimizde satın alma sürecinde ortaya çıkabilecek tüm cevapları sizlere sunmaya çalıştık. Önerilerimizle eviniz veya ofisiniz için mükemmel ürünü alacağınızı umuyoruz. Ancak, karşılamanız gereken ihtiyaçları analiz etmeden önce unutmayın, tüm senaryolar aynı çözümleri gerektirmez. tv üstü anten tavsiyesi , tv üstü anten , tv üstü anten güçlendirme , masa üstü tv anteni , masa üstü anten , tv üstü anten fiyatları , tv üstü anten vatan , tv üstü uydu anteni , tv üzeri anten , cvs tv üstü anten , tv üstü çanak anten ,

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir arıza en uygunsuz anda gerçekleşebilir. Bu nedenle, örneğin, makineye ...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısınız? İçindekiler TV’niz “Sinyal yok” diyorsa ne yapmalısını...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe yarar

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro denetleyici ve bir dizi dişi pin içeren ücretsiz bir donanım elektronik kar...

Matplotlib nedir? Grafik kitaplığını keşfedin! Matplotlib nedir? Grafik kitaplığını keş...

Python Matplotlib Kitaplığına Giriş – Bölüm 1 Biz çok görsel yaratıklarız, olayları görselleştirdiğimizde daha iyi anlıyoruz, ancak ana...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
4
SON EKLENEN HABERLER
Bulaşık makinesi kapak kilidi arızası Bulaşık makinesi kapak ki...

Bulaşık makinesi kapağı kapanmıyor. Bulaşık makinesinde bir ...

Samsung bulaşık makinesi hata kodları Samsung bulaşık makinesi ...

Samsung bulaşık makinesi hataları Samsung bulaşık makinesind...

Tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım Tv sinyal yok diyor ne ya...

TV’niz “Sinyal Yok” diyorsa ne yapmalısını...

Bebeklik döneminde gelişim Bebeklik döneminde gelişi...

Bebeklik döneminde gelişim çocukluk nedir? Çocukluk ,&n...

Bebeklik döneminde gelişim ve eğitim Bebeklik döneminde gelişi...

Yüksek Kaliteli Erken Çocukluk Eğitimi Güçlü Bir Arkansas iç...

Hobi bahçe düzenlemesi Hobi bahçe düzenlemesi

Neden bir hobi olarak bahçeyi seçmelisiniz? İnsanlar, özelli...

Kum beji rengi boyalı evler Kum beji rengi boyalı evl...

Bej ile Uyumlu 16 Renk Birçok insan bej renginin yavan ve sı...

En yeni müstakil ev bahçe dekorasyonu En yeni müstakil ev bahçe...

Dekorasyon: iyi fikirler, düşük maliyet ve az zaman ile bahç...

Son trend mutfakta kahve köşesi Son trend mutfakta kahve ...

Mutfakta kahve köşesi ya da çay ya da her ikisi için küçük b...

Arduino nedir ve ne işe yarar Arduino nedir ve ne işe y...

Arduino nedir? Arduino , yeniden programlanabilir bir mikro ...

Dekorasyon
5
Çocuklar HABERLERİ