Üç katlı, üç yatak odalı ve 212 metrekarelik Ücretsiz Ev Planlarına sahip klasik ev

Dünya kargaşa içinde. Koronavirüs fırtınası geçerken bir milyardan fazla insan evde kalmak zorunda. Bir kişinin bu kadar uzun süre evde kalması gerektiğinde, birkaç ortama sahip olmak iyi bir fikirdir, bu, ailenin paylaşmasına izin veren, ancak aynı zamanda her bir üyeye kendisi için bir alan sağlayan bir şeydir. Bu yüzden bu uçağı getirdim, bu anlar için ideal görünüyordu.

Zemin kat planı
Zemin kat planı: Açık konsept oturma, mutfak ve yemek odası.

Zemin kat planında, birinci paragrafta söylediklerini örneklenmiş olarak görebiliriz. Harika bir açık konsept alan. Önde oturma, ortada yemek odası ve arkada ada olan mutfak. Aynı zamanda bu alanı destekleyen başka mekanlar da var. Çamaşır odası, merdivenler, tuvaletin olduğu arka sundurma. Bu tesisin üç erişim noktası olduğunu da görebiliriz.

Birinci kat planı
Üç yatak odası ve iki banyo verimli bir şekilde dağıtıldı.

Üst kat basittir, ancak işlevsel olmaktan çıkmaz. Arkada iki yatak odası. Ortada tam bir banyo. Önümüzde balkonlu ve devasa bir banyolu geniş bir yatak odası süitimiz var. Bu yatak odasındaki depolama alanı biraz dar olabilir. Ama genel olarak bu daire çok iyi.

İkinci kat planı
İkinci kat, banyo ve merdivenlerle bölünen iki boşluk.

Son olarak, ikinci katta (veya ülkenizde nasıl ölçüldüğüne bağlı olarak üçüncü katta) ortada bir banyo ile ayrılmış iki alanımız var. Örneğin bir ofis ve / veya bir oyun alanı hayal ediyorum. Bu alanı bir misafir odası veya çalışma alanına da tahsis edebiliriz.

Görüldüğü gibi oldukça işlevsel bir evdir. Ailenin her bir üyesi için hem paylaşmak istedikleri anlar hem de yalnız kalmak istedikleri anlar için alan. Geri kalanını “rahatsız etmeden” herkes istediği / ihtiyacı olanı yapabilir. Bu evde hapsedilme günlerinde, bu tarzda bir eve sahip olmanın minnettar olabileceğimiz bir şey olduğunu düşünüyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler… Kesinlikle gerekmedikçe evde kalmayı, ellerinizi yıkamayı ve kendinize iyi bakmayı unutmayın.