Üç katlı, üç yatak odalı ve 271 metrekarelik Ücretsiz Ev Planlarıyla eğlenceli ev

Üç kat ilk bakışta şok edici olsa da bu evi detaylı olarak gördüğümüzde beğeneceğiz. Elde edilen dağıtım oldukça iyi, hatta rahat görünüyor mu? Öte yandan sosyal alanı her zaman olduğu gibi zemin katta değil de birinci katta bırakma kararının verilmesi biraz da komik.

zemin kat planı

Eve girdikten sonra, bir gardırop, özel bahçeye bir çıkış ve iki banyolu yatak odası ve çamaşır odasına erişimimiz olmasına rağmen, bizi merdivenleri tırmanmaya davet eden bir salon buluyoruz. Merdiven sahanlığından ulaşılabilen sosyal banyonun yeri de küçük bir detay değil. Bu biraz rahatlık sağlar ancak mahremiyete çok şey katar.

birinci kat planı

Birinci kat geniş ve aydınlık bir alandır. Tek bir açık konsept ortamında. Ön tarafa baktığımızda (ön kapıya) mutfak ve yemek odası var. Arkaya baktığımızda yaşam alanımız var. İkincisi çok geniştir ve ek olarak ikinci kata erişmemize izin verir.

Ama bu katta kalarak bir çevreyi daha ziyaret etmemiz gerekiyor. Salon ile yemek odası arasında TV odası veya ev sineması olarak tasarlanmış bir alanımız var. Onu çok kolay bir şekilde bir kütüphaneye veya ofise, hatta çocuklar için bir oyun odasına dönüştürebiliriz.

ikinci kat planı

Üst kat sadece ana odadır. 4 parçalı banyosu (tuvalet, lavabo, duş ve küvet) olan bir yatak odası süitidir. Bu seviye için bir çeşit balkona sahip olmayı isterdim ama öyle değil.

Bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlar hoşlanıyor? İnşa edecekler mi? Her gün bu kadar çok merdiven çıkmak zorunda olmak çok rahatsız edici mi görünüyor?