Üç yatak odası ve 135 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları ile köşe ev planı

ev planları
ev planları , müstakil ev projeleri , balkonlu müstakil ev projeleri , dubleks ev planları , tek katlı ev projeleri , tek katlı betonarme ev projeleri , villa planları 1 B-10 B , ev planı , müstakil ev modelleri ve planları , iki katlı ev projeleri , dubleks ev projeleri , dublex ev projeleri , iki katlı betonarme ev modelleri ve planları,

Bir köşe ev inşa etmenin güzelliği, iki olası girişimizin olmasıdır. Bu durum bu evin tasarımcısı tarafından çok iyi kullanılmış, bir taraftan girişi yapmış, köşeden de araçlar için başka bir giriş yapmış. Bu, çok geniş bir arsaya sahip olmamamıza rağmen oldukça geniş ve rahat bir garaja sahip olabileceğimiz anlamına gelir.

Üç yatak odalı köşe ev planı

Planda gördüğümüz gibi dağıtımın kendisi oldukça klasik. Önümüzde küçük bir galerimiz var ve sonra doğrudan oturma odasına gidiyoruz. Buradan, bizi iki yatak odası ve bir banyo arasında dağıtan, klasik bir tandem yatak odası-banyo-yatak odasına dağıtılmış bir koridora erişebiliriz. Salonun yanında mutfak ve yemek alanı var, mutfakta ada tipi kahvaltı barı var. Arka tarafta en-suite banyolu ve gömme dolaplı ana yatak odasına erişebiliriz. Ayrıca aynı alandan iki araçlık garaja ve sundurmalı yan çıkışa erişimimiz var.

Özellikle, bana çok ilginç bir tasarım gibi geliyor ve bu özelliklere sahip bir arazimiz varsa bu hesaba katılabilir. Arka bahçeye direk çıkışa izin vermediği için yan çıkışın konumu benim için bitmiyor. Bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz?