Üç yatak odası ve 212 metrekarelik Ücretsiz Ev Planları olan bir garajlı ev planı

Bir garaj, o çok fazlı alan, birçok erkek için bir kaçış yeri olan planları yayınlayalı uzun zaman oldu. Bugünün sadece garajı yok, aynı zamanda çok ilginç bir tasarım. İki katlı bir ev yapmayı planlayan herkesin şüphesiz seçenekleri arasında olabilecek bir plan.

zemin kat planı

Zemin katta, sağda garajımız var, büyük, iki araba girebilir; solda küçük bir ofisimiz var; ortada bir sundurma ve eve erişimimiz var. Salon veya fuaye bir salondan biraz daha fazlasıdır. Biraz daha geride banyo ve ardından harika bir açık konsept ortamımız var.

Sol tarafta şömineli oturma odası var ve küçük bir kış bahçesine çıkıyoruz. Sağ tarafta adalı mutfak ve yemek odası var. Bunların arasında merdivenler ve garaja erişimimiz var.

üst kat planı

Üst katta beni ikna etmeyen çok uzun bir koridor var. Merdivenlerin hemen çıkışında, sağda bonus oda olarak tanımlanan bir ortam var, evde bir oyun odası, hatta küçük bir spor salonu hayal ediyorum. Koridorun aşağısında bulduğumuz ilk yatak odası ana yatak odası, geniş banyolu ve geniş gömme dolaplı bir süit. Sonra en küçük odayı ve banyoyu buluyoruz. İkincisi, kullanımı çok rahat hale getiren ikiye ayrılmıştır. Sonunda üçüncü oda ve çamaşır odası var.