Üç yatak odası ve 82 metrekare Ücretsiz Ev Planları ile iki yüzüncü yıl ev planı

Procreate çok iyi planlar sunuyor. Bazıları sitede zaten yayınlandı. Ve onları tasarlayan mimarın detayı bilinmediğinden, bu planları atamak için bir “hayalet mimar” yaratmaya karar verdim. Bu şekilde sitede yayınlanan tasarımları ve planları filtreleyip görebilmek için bir seçeneğimiz daha var. Umarım bu değişikliği hoş bulursunuz.

üç yatak odalı iki yüzüncü yıl ev planı
İki yüzyıllık evin planı … tam boyutlu görmek için tıklayın.

Oldukça kompakt bir tasarımdır ancak oldukça iyi dağıtılmıştır. Önde iki yatak odası ve evin girişi ile paylaşılan araba alanı var. İçeri girdikten sonra 6 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğinde açık konsept bir alan gözlemledik. Orada mutfak, yemek odası ve oturma odası var. Tuvaletin girişe yakın, ancak çevrenin geri kalanına “atlamayacak” şekilde konumunu not etmek ilginçtir.

Oturma odası alanından üç yatak odasına erişebiliriz. Bunlardan ikisi, klasik ve etkili çözüm olan yatak odası – banyo – yatak odası olarak dağıtılır. Üçüncü yatak odası, kapısı doğrudan oturma odasına açılan, ancak iyi bir dinlenme için gerekli olan mahremiyeti tamamen kaybetmeden.

Binanın arkasında bir galeri ve ızgara alanı var. Özellikle bu alanı biraz daha geniş, en az üç metre yapar. Böylelikle toplantı ve partilerin yapılacağı bir nevi mangal alanı olarak kullanabileceğimiz için bu alan daha kullanışlı hale geliyor. Aslında bu, kendi evimde planladığım uzantılardan biri, sadece benim durumumda üst kısımda büyük bir yatak odası olacaktı, ama bu başka bir hikayenin parçası.

İki asırlık evin cephesi

Ne düşünüyorsun? Onlar hoşlanıyor? Burada yukarıda size bu evin cephesinin bir fotoğrafını bırakıyorum. Başına koymadım çünkü arka tarafın çok daha güzel ve daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum …