Üç yatak odası ve bir katta 181 metrekare ile ahşap ev Bedava Ev Planları

Bugünün evi 9 metre genişliğinde ve 20 metre uzunluğunda bir evdir. Arazinin dağılımından dolayı en az 12 metre genişliğinde olmalıdır. İdeal olarak, odaların daha fazla ışık ve havalandırmaya sahip olması için başka bir şey. Tamamen açık olmayan bir ev arıyorsak, bence yerleşim planı oldukça iyi.

181 metrekarelik ahşap bir evin planı ve üç yatak odası

Planda ve cephedeki cephenin fotoğrafında görebileceğimiz gibi, tipik bir sundurma / galerimiz var. Şezlong veya çift hamak koymak için idealdir. Doğrudan oturma odasına giriyoruz. Salonumuz yok. Sağ tarafta bir ofisimiz veya yatak odamız var, niyetimize bağlı. Bir yatak odası istiyorsak çift kapılardan kaçınabiliriz.

Yaşam alanının sonunda, bizi iki yatak odası ve klasik tandem yatak odası – banyo – yatak odası içinde bulunan sosyal banyo arasında dağıtan küçük bir koridora erişiyoruz. Aynı zamanda daha uzun bir koridorumuz var, bence çamaşır odası ve ebeveyn yatak odasına giden bir alan israfı. İkincisi, geniş bir en-suite banyo ve gömme dolaba sahiptir.

Merdivenlerimizi takip ederek, oturma odasının yanında yemek odası ve mutfak var. Çok büyük değil, ancak her iki tarafta da çalışma yüzeylerinin olması, birkaç kişiye yetecek kadar mutfak alanı sağlamayı başarıyor. Bizi bahçeye bağlayan arka bölümde kış bahçesine, ofise ya da en çok sevdiğimiz bir şeye dönüştürebileceğimiz bir kahvaltı salonumuz var.

Bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlar hoşlanıyor? Ben onu özellikle çok iyi buluyorum. 181 metrekarede, normalde çok daha büyük yapılar için ayrılmış olarak gördüğümüz birçok alanı içermesi sağlandı. Bence düşünmek için harika bir seçenek ve sadece çift garaja ihtiyacınız olacak.