Yatağı bir pencere önüne veya altına yerleştirmek için 25 fotoğraf ve fikir ve Ev dekorasyonu

Yatağı pencere önüne veya altına yerleştirmek çok çekici bir dekoratif seçenek olup, bir handikap olarak görüyorsanız, yanlış prizma ile bakıyor olabilirsiniz, çünkü pencereden yararlanıp, Yatağı çerçevelemek için çok fazla oyun yaratan başka bir dekoratif unsur.

Böyle söylediğimde kafa karıştırıcı veya belirsiz olabilir ve sizi bir pencerenin yatağı önüne koymak için harika bir fırsat olabileceğine ikna etmek istediğim için, yatağı bir pencerenin önüne ve altına yerleştirmek için bu fikirleri görsek iyi olur.

Bu fikirler arasında her zevke uygun bir şeyler var. Pencere için başlıklı yataklardan, pencereyi kaplayan ve olağanüstü güzel görünen normal başlıklı yataklara, pencerenin dekorasyonuyla çerçevelenmiş ve yönetilen yataklardan ve diğer birçok fikir.

Yani, yatak odanız veya pencereniz nasıl olursa olsun, biraz hayal gücü ve iyi bir doz ilhamla, o lanet olası pencere mükemmel bir müttefik olacak. Bu fikirleri görelim.

Pencerenin altında veya önünde yatak bulunan yatak odası

Beyaz Köpek Vintage Brittany Tasarım

Büyük bir şekilde, gösterişli bir şekilde. Karyolanın hemen üzerindeki pencereler onu çerçeveler, dengeli bir alan oluşturur ve pencereden giren ışıkla sahneyi parlatır.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 2

Little Vintage Cottage’dan Tania tarafından tasarlandı

Başlık olarak ahşap bir perde ile ışık, yatak odasını aydınlatarak ve yatağı şık bir şekilde çerçeveleyerek aralarından geçer.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 3

Fotoğrafçılık Jhalvorson

Pencereleri süsleyen tekstillerle oynamak zorundasınız, böylece tek bir sahne yaratarak yatağınkilerle eşleşsinler. Yatak ve pencere bir arada.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 4

Tasarım ve fotoğrafçılık House Tweaking

Küçük bir pencere olsa ve yatak ondan daha geniş olsa bile onları eşleştirebiliriz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 5

Fotoğraf Aiken House & Garden

Yatak odası bitkisi bizi yatağı altına koymaya zorladığı için başka seçenek kalmadığında devam ediyor.

İyi dekore edilmiş bir yatak odası ise sorun yok.

Ve ışığı kapatmak istemiyorsak, bu çizgilerin üzerindeki bu güzel vintage yatak odasında gördüğümüz gibi, ekran görevi gören bir başlık değil, geçmesine izin veren bir başlık kullanmak zorunda kalacağız.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 6

Pencerenin önüne yerleştirilen bu diğer yatak, tıpkı yatak bir duvarın önünde olsaydı sahip olacağınız gibi normal bir yatak başlığına sahip ve pencerelerin yarısını kaplayan yatak başlığına rağmen sonuç iyi.

Öncelikler sorunu. Pencereyi dışarı bakmak için fazla kullanmazsak, içine büyük bir yatak başlığı yerleştirmede sorun olmaz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 7

Amazon’da bulunan metal yatak

Bu diğer örnekte, iki tane olduğu için yatağın bir pencereye bile ortalanmadığını ve yatağın mükemmel başlığıyla ortasına yerleştirildiğini ve güzel bir dekoratif sahne oluşturduğunu görüyoruz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 8

Shannon, Fox Hollow Cottage tarafından tasarlanmıştır.

Stil ile yapıldığı sürece böyle kullanılamayacağını söyleyen bir kural olmadığını bize gösteren pencerenin önünde büyük başlıklı başka bir yatak.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 9

Apartman Terapisi için Lizzie Ford’un fotoğrafı

Karmaşık olmadan. Pencerenin önündeki geleneksel ahşap yatak başı. Ve o kadar da kötü değil.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 10

Wallpaper Online’dan imitasyon tuğla duvar kağıdı

Bu satırların yukarısında gördüğümüz kadar güzel ve özgün sanayi tipi bir mekânınız varsa alçak bir yatak, ahşap paletlerle yapılmasa bile çok işe yarar.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 11

İç tasarım Hola Plutarco ve Asier Rua imzalı fotoğraf

Ayrıca yatak başlığını pencerenin marangozluğuna uyacak şekilde de koyabiliriz, böylece ne yatak ne de pencere çarpışmaz, aksine birbirini tamamlar. Bu paragrafın üstündeki bu küçük odada gördüğümüz gibi, her birinin diğerine göre yapılmış gibi görünmesini sağlayın.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 12

Perdeleri koyarsanız ve yapabilirseniz, yatağın ortada kalmasını sağlayın ve perdelerin, sanki başlığın bir parçası veya tüm yatağın bir parçasıymış gibi yatağı çerçeveleyin ve yatağın üzerinde tutun.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 13

Bu, yatağı pencerenin altına koymanız gereken yatak odaları için ideal çözüm olacaktır. Ortada yatağı koymak için boşluk bırakarak her iki tarafta iki dar pencere.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 14

Fotoğrafçılık @MyBurleighReno

Pencere ya da yanlarda olsa bile doğru bir dekorasyona engel değildir. Daha da iyisi, bu şekilde pencereleri engellemeyeceğiz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 15

Etsy yorgan

Yeterli alanınız varsa, yatağı pencereden yeterince uzağa ayırabilir, bir koridordan çıkabilir ve istediğiniz zaman açabilirsiniz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 16

Sunny Circle Studio’dan Erin Wheeler tarafından tasarım ve fotoğraf

Zevkinize göre değişir ama bu kadar güzel ve sade pencereleriniz varsa, altlarına çift kişilik yatak koymak tam bir lüks.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 17

Tasarım ve fotoğrafçılık Slow & Chic Fotoğrafçılık

Işığın pencereden içeri girmesini sağlamak için alçak başlıklı bir yatak arayın.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 18

Neredeyse Mükemmel Yapan Fotoğraf

Geleneksel ancak alçak bir yatak başlığı kullanmak, ışığın pencereden geçmesine izin verir ve yatağı duvardan biraz ayırarak pratik hale getirir.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 19

Proyecto Evinize Uygun

Pencerenin altında, ancak yatay olarak. Yatağınız böyle mi uyuyor? Peki, bu şekilde pencerenin tamamen pratik kalmasına izin vermiş olursunuz, çünkü yatak başlığı, koymaya karar verirseniz, yan duvarlarda kalır.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 20

Sable Indigo Projesi

Oda küçükse ve az ışık alıyorsa, pencereyi yatak başlığıyla kapatmamaya çalışın. Bunun yerine, alçıpan veya tahtadan bir tuğla yatak başlığı yapabilirsiniz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 21

Gerçek İlham Veren Fotoğrafçılık

Ayrıca yatağı, perdenin kolayca kayması için birkaç santimetre ayırarak pencerenin önüne de koyarak pencereyi tamamen kapatabiliriz.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 22

Vintage Revivals Fotoğrafçılığı

Pencerenin önünde başlıklı çift kişilik yataklı başka bir güzel yatak odası. Bu durumda, pencere sahnenin güzelliğini artırır. Pencereyi bir engel olarak görmek yerine, bir kaynak olarak görülmüş ve uygun şekilde kullanılmıştır.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 23

Apartment Therapy için @tanya Fotoğrafçılığı

Pencerenin altında yatak başlığı olmayan yatağın olduğu bu diğer sahne basit ve güzel. Dediğim gibi, her şey tercihlerimizin bir meselesi. Yüksek veya düşük ışık? O pencereyi mi kullanıyoruz yoksa kullanmıyor muyuz? Siyah renkli metal yatak bir başarıdır çünkü ışıkla doldurulmuş beyaz perdeler birbirini harika bir şekilde tamamlar.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 24

Fotoğraf: @Ginny of Maple Creek Market

İki pencere arasına yerleştirilmiş başka bir yatak harika bir sonuçla. Pencerenin genişliği, komodinlerin gittiği yerdedir, pencereden daha alçaktır ve hala uygulanabilirdir.

Pencerenin altında veya önünde yataklı yatak odası - 25

Amazon Fotoğrafçılık

Daha modern bir şey ise, başlıklı yatağın pencereye kadar uzandığı ancak onu örtmediği ve hem yatağın hem de pencerenin güzel bir dekoratif görünüm oluşturduğu bu oda.

Bu metal yatağı beğendin mi? Buradan Amazon’dan satın alın.

Pencerenin altına ya da önüne bir yatak koymak ideal olmadığı doğru, ama başka seçeneğimiz yoksa, peki, hey, oldukça özel bir yatak odasına sahip olma şansımız yüksek gibi görünüyor, değil mi? düşünmek? Yorumlarda seni okudum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir