Yemek Odası Fikirleri

Bu kıyı kulübesi ve çiftlik evi trendini kendi evinize getirmenin popüler yolları da dahil olmak üzere tersane yemek odası fikirleri galerimize hoş geldiniz.Boyalı duvar ve ahşap masa ile rustik yemek odası

Shiplap, son yıllarda oldukça popüler hale geldi, bir zamanlar ahır duvarlarının dış tarafına düşürüldü, bu kaba biçilmiş 1 ”çam (veya eşit derecede ucuz ahşap) bu pano artık iç mimarlar ve ev sahiplerinin sevgilisi. Shiplap, basit bir güncelleme için alçıpanın üzerine veya büyük bir tadilat yapan veya yapan kişiler için alçıpan yerine kolayca kurulabilir.

Shiplap’ın bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri şaşırtıcı derecede çok yönlü olmasıdır. Endüstriyel ve modernden daha geleneksel ve hatta Fransız ülkesine kadar, gemi kaplaması görünümünüzü sabitlemeye yardımcı olabilir. Boyanabilir veya lekelenebilir ve yatay olarak daha sık kurulduğunu görsek de, dikey olarak yerleştirilmesi ilgi katar ve bu klasik malzemeye benzersiz ve güzel bir dönüş sağlar. Geleneksel lambri kaplamadan çekici bir alternatif sunan bir tersane duvarı, görsel ilgi yaratabilir ve yemek odanıza kendi kişisel dokunuşunuzu getirmenize yardımcı olabilir.

Rustik avize ile güzel beyaz tersane yemek odası

Bu güzel tersane yemek odası, hafif parke döşeme, hasır sırtlı sandalyeler ve jüt dokuma ahşap gölgelerle kıyı tasarımına sahiptir.

Tersane duvarları ve beyaz dolapları olan lüks çiftlik evi mutfağı

Daha modern bir ortamda, parlak beyaza boyanmış veya inci gibi, nötr griye boyanmış geniş bir tersane, sarışın Norveç veya tik Orta Yüzyıl mobilyaları için çarpıcı bir zemin oluşturur. (Daha fazla yemek odası boya fikirleri için bu sayfayı ziyaret edin.)

Görünümü koyu renkli ahşap döşeme, modern, parlak renkli bir halı ve duvarlarda basit çerçeveli fotoğraflar ile sabitleyin. Endüstriyel bir özellik eklemek için, standart tavan lambanızı ovalanmış metaller, cam ve açıkta kalan ampuller içeren işlenmemiş bir aydınlatma armatürü ile değiştirin. Aerodinamik sandalyeleri, özel yapım deri koltuklar ve boru şeklindeki çelik çerçevelerden yapılmış sandalyelerle değiştirin. Dokuların karışımı, insanları oturmaya ve bir süre kalmaya davet eden sıcak, canlı bir görünüm yaratır.

Gemi tavanı ile kıyı tarzı yemek odası

Ahşap bir tersane tavanı, yemek odanıza gerçekten seveceğiniz şık bir kıyı veya kır evi tarzı verebilir.

Oturma odası yemek odası ve parke döşeme ile açık konsept çağdaş mutfak

Daha geleneksel bir görünüm için, tavanınıza çentik takmayı ve duvarları standart bir alçıpan dokusu tutmayı düşünün. Bu görünümü, Pottery Barn’dan Hayes Tufted Yemek Sandalyesi, basit, ölçekli bir avize ve yuvarlak yemek masası gibi döşemeli yemek sandalyeleriyle vurgulayın. Tavanı ters çevirmek istemiyorsanız, bu görünüm gemiyle sarılmış duvarlar kadar çarpıcı olabilir. Daha geleneksel bir kıyı görünümü istiyorsanız, Pier 1’den Kubu Yemek Sandalyesi ve geri kazanılmış tik masa gibi doğal dokuma rattan kullanın. Soluk maviler, yeşiller, kremler ve havadar keten perdelerle dokunmuş, yıpranmış bir Hint halısı kullanın.

Gemi kepçenizi dikey olarak çevirin, kremsi badem veya toprak hafif mantarla boyayın. Wayfair’den basit, ince çizgili siyah demir bir avize, antika bir ahşap masa ve güzel Bluffton Yan Sandalyeler ekleyin ve nasıl aksesuar yaptığınıza bağlı olarak çeşitli görünümler için temeliniz var.

Bir Fransız Kırsal hissi için, taze çiçek vazoları, duvarla aynı renkte ham ipek perdeler ve basit antika büfe veya büfe getirin. Elbette Fransız kapılı bir yemek odası kurmak, işleri aydınlatmak için zarafet ve bol miktarda doğal ışık getirmenin kesin bir yoludur.

Beyaz tersaneli duvarlara ve alan kilimli koyu ahşap zeminlere sahip yemek odası

Sofistike bir Amerikan kırsalı görünümü istiyorsanız, masanızı sabitlemek için Bonnie Gray by Dash & Albert gibi basit geometrik desenli dokuma pamuklu bir halıya gidin. Eski bir pastayı veya kulübeyi yumuşak bir süt boyasıyla yeniden boyayın, resminizi doğal ahşap çerçeveler ve beyaz paspasla çerçeveleyin. Pencereler açıkken güzelce dalgalanmaları için bol hacimli, ince bir şekilde renklendirilmiş basit bir pamuklu perdelik, her ülke dekoru için bir zorunluluktur.

Duvarları boyalı ve ahşap zeminli yemek alanı

Daha eklektik olan veya küresel bir görünüm isteyen bizler için, bir tersane mutfak duvarı mükemmeldir. Koyu, karamsar bir renge boyamayı deneyin. Black Flame, gemi kapısını vurgulu bir duvar olarak veya 4 duvarın hepsinde kullanıyor olsanız da harika çalışıyor, Black Flame sofistike ama havasız bir his yaratacak. Ve panoların eklediği doku görsel ilgi yaratacaktır. Bu renk, en az gemi kaplaması kadar çok yönlü olduğu için, onu istediğiniz gibi eşleştirebilirsiniz.

Ahşap kepçeli geleneksel yemek odası

Dövülmüş bir pub masası ve dramatik kadife döşemeli kanatlı sandalyeler, şeffaf akrilik sandalyeli şık ve modern bir koyu ahşap masa veya aradaki herhangi bir şey burada işe yarayabilir. En sevdiğiniz İran halısını getirin ve harika bir yemek planlama noktası için eski yemek kitaplarıyla dolu bir kitaplığın hemen yanına köşeye rahat bir koltuk koyun. Perdeliklerinizi basit, düz bir renk veya fırçalanmış bronz bir çubuktan sarkan tek renkli bir şema içinde bir kafes tasarımı tutun. Işık tonlarından Geometrik Altın ve Gümüş yapraklı fener, klasik tasarım ve modern yüzeylerin karışımı ile her geçiş stili için mükemmeldir.

Shiplap ahşap duvar kağıdı

Bir apartman dairesinde veya kiralık evde yaşıyorsanız ve gönlünüz tatmin olana kadar gönderip gidemiyorsanız endişelenmeyin, sizin için bir çözüm var. Çıkarılabilir gemi duvar kağıdı bir şeydir! Bu duvar kağıdı, sık hareket edenler veya duvarlarını kalıcı olarak değiştirmelerine izin verilmeyenler için harika. Bu duvar kağıdına çevrimiçi olarak ve çoğu büyük donanım zincirinden ulaşılabilir.

Perde duvarları ve avizesi olan yemek odası

Shiplap, tasarım şovlarında ölümsüzleştirildi ve rustik ve kırsal iç mekanların sevgilisi. Ancak shiplap, ülkede bitmiyor, hemen hemen her tarz dekora doku ve ilgi katmanın çok yönlü ve ucuz bir yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir